Стрічка новин
Нові види шахрайств через коронавірус: Зловмисники вигадали кілька схем обману: замовлення через Інтернет ліків від хвороби або супутніх медичних товарів, «волонтерська допомога» у доставці Привітали, вручили подарунки: Педагог, учитель, вихователь – довірена особа батьків, якій вони довіряють найдорожче і найцінніше – своїх дітей, свою надію, своє майбутнє. Жителі Лебединщини перекрили трасу Суми-Київ: Поблизу села Філонівщина у Лебединському районі зранку 11 червня люди перекрили трасу Суми-Київ. Вони заблокували пішохідний перехід, пише Суспільне. Тенденція квітня обнадійлива: Ні для кого не секрет, що від браку роботи найбільше потерпають жителі сільської місцевості Сумщини. Тим більш обнадійлива інформація надходить Згорів житловий будинок: Загоряння приміщення сталося на вул. Приклубній у с. Рябушки Лебединського району. Дзвінок на лінію “101” надійшов 7 липня о 23:59. «Спортивна хата»: У лісопарковій зоні міста теплого сонячного суботнього дня відбулася така ж тепла зустріч членів колективу представництва на Лебединщині громадської організації Увага! Оголошення для жителів Сумської області!:   Державна установа «Сумський обласний контактний центр» повідомляє, що у зв'язку з великим навантаженням на «гарячу лінію» 0800301501, та з метою Це наше спільне свято: Дехто вважає, що День журналіста України, який припадає на наступну суботу, – свято суто професійних пра­цівників засобів масової інфор­ма­ції. Відшкодування збитків за пошкоджений автомобіль, внаслідок невідповідності стану автомобільної дороги вимогам безпеки руху: Незадовільний стан українських доріг вже давно не дивує водіїв. З року в рік автовласники змушені витрачати додаткові кошти на відновлення Вітаємо колегу!: 18 лютого завершився Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2022». Лауреатом обласного туру з основ правознавства (ІІІ місце) стала наша колега

Цю симпатичну, привітну жінку за будь-якої погоди у визначені дні очікують мешканці сіл Червлене, Пристайлове, Кам’яне, Токарі, Боровенька, адже вона привозить їм газети, різну поштову кореспонденцію,

пенсії, оформляє передплату на періодичні видання, приймає комунальні платежі. Ще й місцевими новинами поділиться. І все це з добрим словом, привітною усмішкою, за що люди їй завжди щиро дякують.

Любов КОЗИР, яка нині є начальником пересувного відділення №17 «Укрпошти», працює в Лебединському відділенні зв’язку, яке за багато років мало різні назви, більше 30 років. 6 серпня вона відзначатиме ювілейний день народження. В колективі її шанують, поважають за відповідальність у роботі, добру, спокійну вдачу, готовність завжди прийти на допомогу.

«Мені подобається спілкуватися з людьми, ділитися з ними добром свого серця, – сказала під час нашої з нею розмови Любов Олександрівна. – Тому ніколи не пожалкувала, що обрала саме цю професію».

Фото Вікторії БЕРЕСТ.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар