Стрічка новин
Збережемо ліси разом!: Величезної шкоди лісовому господарству завдають лісові пожежі. Ліси, що створювалися десятки років, знищуються впродовж лічених хвилин. А город подумал, ученья идут...: Пам’ять… Як добре, що вона зберігає все, що супроводжувало людину впродовж її життя: хороше і погане (на жаль), радісне і Прекрасний спортивний сплав: Це нові враження, нові пригоди та ідеї! Байдарки та паром. Цього разу спортивний клуб інвалідів «Фенікс» похід Пслом провів спільно А ви чули? Бачили? Читали?: Сумщина залишається «червоною». Станом на 12 квітня Сумська область залишається у «червоній» зоні, натомість Закарпатська область, яка була «червоною», наразі Зміст її життя: На порозі кабінетів ультразвукової діагностики (і районної лікарні, і приватного) пацієнтів зустрічає привітна, з веселковою посмішкою, миловидна, тендітна лікарка. У Лебедині відбулася презентація Відок­рем­леного підрозділу громадської організації «Сум­ська обласна організація інвалідів, вете­ранів, ліквідаторів Чорнобиля»: В ній взяли участь представники відокремлених підрозділів Кириківської. Тростянецької, Лебе­динської, Краснопільської, Охтир­сь­кої, Великописарівської громад. Неочікуваний подарунок чоловіка: Доброю славою в селі користувався електрогазозварник Григорій Братченко. Чим складніша була технічна робота, тим частіше запрошували його, як висококваліфікованого спеціаліста. Земельні спори. Як їх вирішити?: Куди звернутись, процедура розгляду, закони, якими слід керуватися у їх вирішенні, судовий порядок вирішення спору, вартість судового збору. Нехай же стане днем дитини у всьому світі кожен день: Щороку 1 червня Лебединщина разом з країною та усім світом відзначає свято малечі – Міжнародний день захисту дітей. Шановні жителі Лебединщини!: Минув місяць, відколи в Україні оголошено карантин, який мав би попередити масове зараження населення вірусом нового типу COVID-19. Сьогодні вся

На сьогоднішній день в державі працює програма «Велике будівництво», і дуже образливо стає пересічному жителю Лебедина, проходячи чи проїжджаючи містом, бачити його стан доріг.

Так сталося, що Почесний громадянин Лебедина Владислав Бухарєв завітав на свою малу батьківщину і відпочивав серед мальовничих краєвидів річки Псел, між селами Токарі та Межиріч.

До нього, скориставшись цією нагодою, звернулися люди із запитанням: «Владиславе Вікторовичу, скажіть, будь ласка, чому в інших регіонах робляться дороги, покращується санітарний стан, а в нашому регіоні нічого не робиться?» Владислав Вікторович уточнив: «Що ви хочете?» І люди висловили своє прохання, щоб за цьогорічних сприятливих погодних умов була побудована дорога Токарі – Межиріч. Колишній народний депутат відповів: «На це потрібно не так багато коштів, тому що протяжність цієї ділянки біля шести кілометрів. Я повернуся в Київ і постараюся вам допомогти». А потім він передзвонив і сказав: «Дорозі Токарі-Межиріч бути!». Найближчим часом, дякуючи Владиславу Вікторовичу, ці роботи розпочнуться.

Євген Магаляс, с.Межиріч

Додати коментар