Стрічка новин
Оголошується конкурс: Сумська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: АМК РЕМ-БУД оновлює дорогу на Лебединщині: Наразі працівники компанії «АМК РЕМ-БУД» здійснюють поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення на території Лебединщини, 102: що трапилось? з 27 квітня по 3 травня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції на­дійшло 155 заяв та повідомлень громадян, з них 12 на момент реєстрації містили Книги на різний смак: Величезне задоволення і втіху приносять нові книги, в яскравих обкладинках, з запахом друкарської фарби, що надходять до міських бібліотек. Ти - мені, я - тобі: Поговоривши з сусідками, іноді багато корисних порад почуєш – і по веденню домашнього господарства, і по кулінарії. Ось деякі з ...Був у Лебедині маслозавод: Так був. А тепер від цього підприємства на вулиці Сумській з вини тодішнього керівництва району залишилися лише руїни. Але ж Краса врятує світ: Учасники любительського клубу «Надвечір’я», що при МЦКД м.Лебедина (керівник Світлана Костиріна) відвідали Лебединський художній музей імені Б.К.Руднєва. До уваги громадян!: У зв’язку зі святкуванням Дня Конституції України, відділи державної реєстрації актів цивільного стану Сумщини, Полтавщини та Чернігівщини будуть працювати за Ціни на ринку: Після короткої перерви в Лебедині відновив свою роботу центральний продовольчий ринок (крім м’ясних та молочного павільйонів). «Мій дядько був прикордонником, і я мріяв ним стати»: І знову нова зустріч. Цього разу ми поспілкувалися з випускником нашого закладу Данилом Могильним про перспективи молоді і її місце

«Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М. І. Ситенка – це якість, перевірена часом» – такий меседж придумали наші студенти цього року задля реклами.

Але це не лише реклама, не просто слова, це – дійсність.

Для отримання медичної освіти в Україні – і лікарів, і медичних сестер, і фельдшерів – необхідною умовою є здача тестів КРОК. Для повноцінної підготовки студентів до таких випробувань кожен навчальний заклад  розробляє свою власну стратегію. Цим іспитом (а це є теоретична частина державних екзаменів) оцінюється вміння використовувати знання і розу­міння основних професійно – орієнтованих дисциплін.

Варто відмітити, що цього року на І Всеукраїнському форумі керівників та співробіт­ників закладів фахової перед­вищої освіти визначено, що за під­сумками тестування КРОК–М із 114 медичних нав­ча­льних закладів, які готують медичних сестер і фельдшерів, Лебединський фаховий медичний коледж  імені професора М.І. Ситенка зайняв 5 місце (фельдшери) та 11 місце (медичні сестри).

І ми горді з того, що наші випускники показують такі високі бали. Це заслуга всього педагогічного колективу. У коледжі створені всі умови для навчання студентів: достатня матеріальна база, інформаційне забезпечення дозволяють проводити їх на сучасному рівні.

Кінцевим етапом кожної нав­чальної діяльності є випускні, державні екзамени. Вони у нашому коледжі  проходять дуже серйозно. Цього року для перевірки рівня вмінь, знань, професійної компетентності на фельдшерському відділенні було організовано 12 станцій, тобто кожен студент виконував професійні завдання (практичні навички, ситуаційні задачі) на кожному етапі.

Оцінюють студентів досвід­чені викладачі та присутні на Державній кваліфікаційній атестації її голова – Максим Новіков – заступник директора з медичної роботи Сумського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, заступник голови ДКА – директор коледжу Олександр Удодік та завідувач навчально-тренувального відділу СОЦЕМД та МК Світлана Березовська.

Державний екзамен у медичних сестер приймала комісія під головуванням заступника директора з медсестринства КНП «Центральна міська клінічна лікарня Сумської міської ради» Юлії Іщенко, до речі нашої випускниці. Майбутні медичні сестри, успішно здавши тести Крок М, демонстрували свої практичні навички та професійні вміння на 10 станціях.

Завершився ще один навчальний рік. У житті коледжу це ще одна сторінка, а у житті кожної людини – ціла книга. І цьогоріч 78 випускників медсестринського і фельдшерського відділень отримали дипломи, 8 із них – дипломи з відзнакою. 78 молодих людей отримали путівку у життя, професію, яка є найгуманнішою у світі.

«Варто відмітити, що випуск­ники коледжу є високо­про­фе­сійними  спеціалістами, кон­­ку­рентноспроможними на рин­­ку праці. Це завжди від­­мі­чають  роботодавці – керівники зак­ладів охорони здоров’я Сум­сь­кої області», –зазначає директор коледжу Олек­сандр Удодік.

Надія ВОЛОШИНА,

методист.

Додати коментар