Стрічка новин
Із 100-річчям!: Наше місто поповнилося ще однією довгожителькою. Тетяні Михайлівні МАСЛОВІЙ днями виповнилося 100 років. Народилася вона в с.Нижня Сироватка, Операція пройшла успішно: Як ми повідомляли раніше, наш земляк, родом із Пристайлового, колишній позаштатний автор районної газети «Будівник комунізму» (зараз «Життя Лебединщини»), Питання вакцинації населення - під контролем: 13 листопада Лебединщину з робочим візитом відвідали заступник голови Сумської ОДА Олена БОЙКО і начальник управління охорони здоров’я ОДА Сергій Дарує красиву посмішку пацієнтам: У ці лютневі дні відзначає свій ювілейний день народження Лілія МЕРКО. Родом вона з Лебедина. Закінчила ЗОШ №5. Здобула професію Олександр Бакликов-міський голова: 30 жовтня 2020 року Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області підписала протокол про результати голосування Зеленський звільнив 7 голів райдержадміністрацій на Сумщині : 21 квітня, Президент України Володимир Зеленський підписав низку кадрових розпоряджень, зокрема про звільнення деяких очільників районів Сумської області. ...Тата в армiю забирають: Успішно закінчивши військове училище, Віктор Рогов отримав бажані зірочки на погони і звання лейтенанта. Йому запропонували посаду начальника полігону, Станом на 18 вересня 2020 року на Сумщині 2807 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 83 осіб (Суми - 56, Шостка - 1, Конотоп - 2, Ромни - 2, Гість із Києва - в Лебедині: Днями Лебедин відвідав Олександр Турчинов, секретар РНБО України  2014-2019 років, депутат Верховної Ради України VIII скликання. Наші батьки – найкращі!: У кожного в житті настає момент, коли трохи інакше оцінюєш справжні цінності та багатства людини. Я дуже рада, що вже

Вона завжди чекає своїх колишніх учнів, які літньої пори з радістю поспішають у її обійми. Пройдуться тінистою алеєю до її порогу, і на шкільному подвір’ї, що оживає від їх щасливих посмішок, ніби чуються переливи дзвоника, який ось-ось покличе всіх у клас.

…Теплі обійми, радісні привітання, веселі жарти – і ніби й не було цих 5 років від останньої зустрічі. А попрощались  мої дорогі учні з Рябушківською школою 45 років тому. Кожен може написати літопис свого життя, своїх трудових надбань, вже виросли їхні діти, радують успіхами онуки. А тоді, в шкільні роки, так гарно мріялось і так хотілось, щоб все омріяне збулось.

Організаторами цієї зустрічі, як і попередніх, були Марія Гетьман (Гожда) і Сергій Коростіль. Щиро дякуємо їм за це. Неблизький шлях з Великої Писарівки здолала, аби побачити шкільних друзів, Віра Гавриленко (Слинько). Вона, як і Марія Гетьман, віддала десятки років педагогічній справі – з любов’ю до дітей, з добром і щирістю до своїх колег. А чоловік Марії – Василь Гетьман, її однокласник, який став омріяною долею  чудової дівчини, – ветеран МВС, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.

Сергій Коростіль виконує досить гуманну справу: працює в Лебединській районній лікарні водієм швидкої допомоги, є надійним сім’янином і другом.

Микола Карабан живе з родиною в Сумах і довгі роки працює водієм-перевізником на пасажирському транспорті. Робота йому дуже подобається, і люди його поважають.

Ніну Бондаренко (нині Рева) пам’ятаю скромною, трудолюбивою дівчиною. Довела вона це і в своїй багаторічній праці – соціального робітника в с.Рябушки.

Олексій Бондаренко приїхав на зустріч разом з дружиною Світланою з с.В.Бобрик Краснопільського району. Він знайшов себе в робітничій професії і дуже цим задоволений.

Костянтин Гетьман, який живе і працює в Сумах, зі знанням справи розповідав про свою професію зв’язківця.

У розмовах, спогадах, жартах непомітно пролетіло декілька годин. Згадали і пом’янули шкільних друзів, учителів, які на жаль, відійшли у Вічність. Квіти пам’яті перед урочистим зібранням поклали на могилу класного керівника тодішнього 9-10 «Б» класів Любові Жінжер.

Суботній день 26 червня був дуже спекотний. Декого чекала далека дорога додому. Тому вимушені були попрощатися, але цього разу не на 5 років, а лише на рік.

Дорогі мої учні! Нехай спомин про цей чудовий літній день гріє серце кожного з вас до наступної нашої зустрічі!

Олена ЛУБЕНСЬКА,

колишній класний керівник 9-10 «А» класів.         

Додати коментар