Стрічка новин
Юність повернулася до нас: Школа для кожної людини – це той острівець добра, радості, надії, сподівань, який неможливо забути. Через 50 років покликав він Тариф збільшився: До редакції тижневика «Будьмо разом» звернувся читач з Лебедина. Він був упевнений, що заплатив за вивіз сміття наперед, але виявилося, Що робити, якщо ваші права як пацієнта порушені?: Людина, яка опиняється в лікарні, часто відчуває себе беззахисною, адже її благополуччя та добре самопочуття залежать від інших людей. Щоб Лебединське бюро правової допомоги інформує: Як зняти арешт з нерухомості: До Лебединського бюро правової допомоги почастішали звернення щодо зняття арешту з нерухомого майна. Так, власник будинку, збудованого у минулому столітті, Просто анекдот: Зустрілися двоє знайомих. Один з них говорить: – Мені в цьому році виповнилося вісімдесят. А скільки тобі років? Знайомтеся: наш земляк Володимир Курило: Наш Лебединський край багатий відомими далеко за межами України іменами. Про багатьох із них читачі тижневика «Будьмо разом» дізналися із Вогнеборці приборкували масштабне загоряння: 22 вересня о 02:34 черговий караул 18-ї державної пожежно-рятувальної частини був викликаний на вул. Новопанасівську в м. Лебедин. Не допустити зривів у постачанні природного газу населенню: ТОВ «Сумигаз Збут» звернувся до Міністерства енергетики України з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні Живемо у різних вимірах: Ввімкнеш телевізор, візьмеш до рук центральне друковане видання і чуєш та читаєш – Україна розвивається, промислові підприємства працюють, створюються Із сторіччям, ветеране!: «До сотні літ бажаємо прожити і добрий слід лишити на землі», – такі ось рядки у побажаннях часто звучать на

Висловлюю велику подяку справжньому патріоту нашого міста Владиславу Бухарєву за передплату газети «Будьмо разом» мені та іншим учасникам війни м.Лебедина.

Дізнавшись про це, я рахувала дні, коли ж таки нарешті прийде газета. І ось цей день настав.  1 липня газета прийшла. Яким це було щастям для мене! Мені виповнилося 96 років, я ветеран війни, майже цілими днями лежу в ліжку, погано бачу, нічого не чую, телевізор не дивлюся. Зовсім відірвана від суспільного життя, але хочеться знати, чим живуть місто, район, люди в селах. І тепер, дякуючи Владиславу Бухарєву, дізнаватимуся про новини з газети «Будьмо разом», яку прочитала від першої до останньої сторінки. Там ще багато інших цікавих матеріалів.

Через газету хочу висловити велику подяку Владиславу Вікторовичу від усіх жителів, які отримали в подарунок від нього газету на друге півріччя. Бажаємо йому здоров’я, сімейного благополуччя та всього найкращого у подальшому житті.

Марфа Захарівна Моренець, м.Лебедин.

Додати коментар