Стрічка новин
За вирощування коноплі житель Лебединщини постане перед судом : Міні-плантацію молодих конопель виявили у полі на околиці селища Ворожба дільничні офіцери Лебединського відділення поліції. Поширення коронавірусу продовжується.: Пікового зростання COVID-19 в Україні і в  Сумській області в квітні не відмічається. Але антирекорд  по захворюваності  на  COVID - 102: що трапилось? з 28 вересня по 4 жовтня  2020 р: Протягом  звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 126 заяв та повідомлень громадян, з них 12 на момент реєстрації містили На Лебединщині чоловік обібрав матір: Із заявою про крадіжку в поліцію звернулась 77-річна жителька Лебединького району. Жінка розповіла, що тривалий час відкладала Ветерани спорту Лебединщини не втрачають фізичної форми: 13 листопада 2020 року у с.Михайлівка Лебединського району відбулись змагання з міні-футболу «Кубок Лебединщини-2020»  серед  ветеранів спорту у віковій Євген КІРІЧЕНКО: «Життєва дорога повернула мене в сільське господарство»: Газету «Будьмо разом», яка є обласним виданням, читають тепер і в селі Кіндратівка Сумсько­го району, де знаходиться центральна садиба ТОВ Бійці потребують допомоги: Відшуміли Ново­річно-Різдвяні свята. Щоб ми провели їх спокійно, наші бійці в зоні ООС боронять східні кордони. До волонтерів Лебединщини звернулися Операція пройшла успішно: Як ми повідомляли раніше, наш земляк, родом із Пристайлового, колишній позаштатний автор районної газети «Будівник комунізму» (зараз «Життя Лебединщини»), 30 травня о 16-ій годині у парку ім.П.Полуботка відбудеться святкування міжнародного Дня захисту дітей : У програмі заходу: виступ спеціальної гості свята – співачки «EYRA», виступи місцевих дитячих колективів, декламування дитячих творів, розважальна програма, виступи Чи потрібні сучасній людині танці?: Анастасія, 13 років: – Звичайно, потрібні. Звісно, не всі стануть професіоналами. Але для власного всебічного розвитку – так.

Розмовляють дві «продвинуті» подруги у центрі Лебедина:

– Хочеш, я познайомлю тебе з хлопцем, який знає п’ять іноземних мов, не п’є, не курить, займається спортом, не любить гучних компаній і бажає створити сім’ю?

– То про що можна розмовляти з такою людиною?

х Х х

Розмовляють вдома чоловік і жінка на підвищених тонах:

– Жінко, тебе взагалі що-небудь цікавить, крім грошей?

– Звичайно.

– Що?

– Де вони?

х Х х

Студенти після послаблення карантину розмовляють у гуртожитку:

– Чого ти плачеш?

– Книжка сумна.

– А що за книжка?

– Залікова…

х Х х

На автостанції в Лебедині розмовляють два хлопці. На перший погляд, сільські, але навчаються або працюють в Харкові:

– Мій знайомий Вася, із сусіднього села, посадив коноплі. Виросли коноплі.

– А що далі?

– А тепер посадили Васю.

х Х х

Розмовляють дві матусі в дитячому парку в центрі міста:

– Гарний парк зробили для діток, от тільки поки я зі своїм малим менше години тут гуляю, вже бачила, як дві дитинки попросилися в туалет.

– Цікаво, і куди ж мами їх повели, у кафе поблизу?

– Та у яке кафе, обидві – до дерева у сквері. А як кожна дитина так зробить?

– Отож, у нас завжди так – тільки на перший погляд все красиво. А в центрі міста вбиральні й немає.

х Х х

Розмовляють  дві жіночки на автобусній зупинці:

– Будеш їхати відпочивати на море у цьому році?

– Та яке там море, у мене завжди все однаково: спека, город,  ремонт, консервація – і вже сил нема. Так і літо проліта.

Розмови підслухав і записав:

Никанор Лагідний.

Додати коментар