Стрічка новин
Підопригори запрошують на фестиваль БОРЩУ: Як ми вже повідомляли, у селі Підопригори Лебединського ра­йону, де щороку проводився «Квартал Фест», у цьому році до Дня Незалежності Понад 10 мільярдів гривень... : Такі збитки понесла Сумщина через вторгнення військ РФ, заявив голова Сумської ОВА   Дмитро Живицький. І це, за його словами,  ще Рятувальники закликають громадян дбати про пожежну безпеку в побуті: З початку року на Сумщині сталося 1100 пожеж, матеріальні збитки від яких склали понад близько 8 млн. грн. Як свідчить Вишивана жіноча доля: Часом на очі потрапляють якісь речі, що викликають цілий шквал емоцій, бурю спогадів, примушують серце битися частіше або ж, навпаки, Таке-сяке, он яке…: Як відомо, із 1 січня цього року згідно із Законом України «Про утворення та ліквідацію районів» Лебединський район, як і Ситуація у сфері ЖКГ на Сумщині: За повідомленням Сумської обласної військової адміністрації в Охтирці повністю зруйнована ТЕЦ та електропідстанція, теплоносій по місту відсутній. Водопостачання, водовідведення та Одкровення українського далекобійника: Ми неодноразово друкували розповіді наших земляків про життя в різних країнах Європи. З введенням безвізового режиму та спрощення ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі: Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, Весняні яблука: Сільська вчителька-пенсіонерка, яка є героїнею циклу нарисів, зиму, як і перший місяць нетеплої весни, що затяглася,  пережила спокійно. З допомогою Руйнувати не можна берегти. Де ставимо кому?: Не встигли ще комунальники до­об­­­­­­лаш­­­ту­вати дитя­чо-спор­­тив­ний май­данчик у скве­рі Во­­їн­­­ської слави, як но­­во­вста­новлені еле­мен­­­­ти уже було пошкоджено:

Розмовляють дві «продвинуті» подруги у центрі Лебедина:

– Хочеш, я познайомлю тебе з хлопцем, який знає п’ять іноземних мов, не п’є, не курить, займається спортом, не любить гучних компаній і бажає створити сім’ю?

– То про що можна розмовляти з такою людиною?

х Х х

Розмовляють вдома чоловік і жінка на підвищених тонах:

– Жінко, тебе взагалі що-небудь цікавить, крім грошей?

– Звичайно.

– Що?

– Де вони?

х Х х

Студенти після послаблення карантину розмовляють у гуртожитку:

– Чого ти плачеш?

– Книжка сумна.

– А що за книжка?

– Залікова…

х Х х

На автостанції в Лебедині розмовляють два хлопці. На перший погляд, сільські, але навчаються або працюють в Харкові:

– Мій знайомий Вася, із сусіднього села, посадив коноплі. Виросли коноплі.

– А що далі?

– А тепер посадили Васю.

х Х х

Розмовляють дві матусі в дитячому парку в центрі міста:

– Гарний парк зробили для діток, от тільки поки я зі своїм малим менше години тут гуляю, вже бачила, як дві дитинки попросилися в туалет.

– Цікаво, і куди ж мами їх повели, у кафе поблизу?

– Та у яке кафе, обидві – до дерева у сквері. А як кожна дитина так зробить?

– Отож, у нас завжди так – тільки на перший погляд все красиво. А в центрі міста вбиральні й немає.

х Х х

Розмовляють  дві жіночки на автобусній зупинці:

– Будеш їхати відпочивати на море у цьому році?

– Та яке там море, у мене завжди все однаково: спека, город,  ремонт, консервація – і вже сил нема. Так і літо проліта.

Розмови підслухав і записав:

Никанор Лагідний.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар