Стрічка новин
Вчимо старост: Сумське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Пісня "Україна" у виконанні Юлії Бухарєвої і танцювального колективу "Веселка", керівник Тетяна Литовченко: Її осінній ювілей: Осінь, золота і чарівна, крокує нашою землею. Разом з нею вступає в свій осінній ювілей і моя подруга Людмила Лисенко. Це і є справжнє задоволення: Рибалю я десь із 1975-го. Це виходить, вже близько 45 років. Пам’ятаю першу впійману у вісім років рибу. То був Душа творить, бо в ній живе поет: 13 березня в затишних стінах гуртка «Бісероплетіння», який працює в Центрі позашкільної освіти,  відбувся  творчий захід, на який була запрошена Колектив - як одна сім’я: Саме так жили і працювали свого часу тру­дів­ники колишньої Лебединської фабрики пластмасової фурнітури. В них вистачало часу і виробничі плани Що робити, якщо ваші права як пацієнта порушені?: Людина, яка опиняється в лікарні, часто відчуває себе беззахисною, адже її благополуччя та добре самопочуття залежать від інших людей. Щоб Дорога помилок не прощає: У нашому житті досить часто трапляються неприємності. Однією з таких прикрих подій с дорожньо-транспортна пригода, яка завжди тягне за собою Озеро часів льодовикового періоду: Відділ промоції та туризму Сумської ОДА повідомив, що найдавніше озеро України часів льодовикового періоду знаходиться на території Межиріцької сільської ради А город подумал, ученья идут...: Пам’ять… Як добре, що вона зберігає все, що супроводжувало людину впродовж її життя: хороше і погане (на жаль), радісне і

26 червня стало святковим днем для всіх жителів Павленкового. Не дивлячись на літню спеку, що почала дошкуляти від самого ранку, вони взяли участь у відкритті арки,

що встановлена на в’їзді в село на честь 30-річчя заснування СТОВ «Перемога», та освяченні нововстановленого хреста на цьому ж місці. Ініціатива в цьому належить керівнику підприємства Анатолію Онайку, а виділені ним благодійні кошти зробили це свято радісним і для дорослих, і для малечі. Прибули на нього також керівники обласного, районного рівня, Лебединської міської ради, депутати, гості свята.

Продовжилося святкування в Павленківському сільському клубі, де глядачів порадували своїми виступами артисти Лебединського міського будинку культури і Лебединського МЦКД. Грамоти, подяки за сумлінну працю отримали кращі трудівники. В центрі села була влаштована виставка сільськогосподарської техніки.

Діти бавилися на атракціонах, які були надані їм безкоштовно.

І, звичайно, на всіх павленківців чекала смачна польова каша. Вони продовжували веселитися, співати, жартувати, спілкуватися, адже День села – це їхнє спільне свято.

 

Лунали пісні над селом

У Василівці День села щорічно випадає на Трійцю, на Зелені свята. Це найкраща пора, бо частина сільської роботи уже зроблена: підполені городи, висаджена розсада, природа у всій своїй красі буяє квітами та зеленню.

Зранку у місцевому Свято-Троїцькому храмі відбулося святкове Богослужіння. Далі – розіграш Кубка з міні-футболу між командами старостинського округу, а на 15-у годину василівчани поспішали до центру села, де на вулиці у куренях велася жвава торгівля, працювали атракціони для дітей, а в приміщенні будинку культури проходила урочиста частина. Цьогоріч Василівка святкувала 341-у річницю від дня свого заснування.

Перед сценою в глядацькій залі оформлена виставка народних майстрів «Барви рідного села». Свої роботи люб’язно надали: Дмитро Свєтко, Надія Заїка, Тамара Пустовіт, Людмила Шахова, Світлана Кривенко, Ірина Карпенко, Ганна Щип, Катерина Лазоренко, Олена Махмадієва, Надія Білуха, Світлана Бабич. Збирається громада, прибувають гості. А їх було багато. Вони вітали зі святом, говорили добрі слова-побажання, вручали грамоти, дарували подарунки.

Коли виступи закінчилися, полинули вітання для найстарших жителів села: Марії Олексіївни Сахно (2 квітня 1921 року), Антоніни Ільївни Супрун (27 березня 1927 року), Наталії Анатоліївни Фесенко (21 грудня 1922 року); наймолодшої жительки села Домініки Рудик (3 березня 2021 року); ветерана Другої світової війни Івана Панасовича Романенка, учасників ООС, воїнів- інтернаціоналістів, чорнобильців, а також подружніх пар, які відсвяткували 50 років спільного життя, подружньої пари, яка відсвяткувала діамантове весілля, наймолодшої сім’ї: Сергія та Юлії Степаненків (одружилися 12 червня 2021 року); господарів кращої садиби села: Миколи Петрюченка та Олени Мельник; іменинників.

Свято закінчилося яскравим феєрверком, люб‘язно подарованим депутатом Сумської обласної ради Магомедом Галаєвим. Ще довго того вечора лунали пісні над селом.

Додати коментар