Сьогодні наша розповідь саме про них – п’ятикласницю Анастасію та четвертокласницю Єлизавету, які навчаються в ЗЗСО №7. Не дивлячись на те, що вони ще зовсім маленькі школярочки,
але вже напрочуд завзяті, кмітливі, наполегливі і є справжніми майстринями: із підручного матеріалу – старих газет, журналів, рекламних паперів, скручуючи папір у трубочки, виготовляють чудові вироби. Тут у них вже справжня індустрія. Батьки дівчаток Володимир та Світлана Калініченки дивуються, що у їхніх доньок такий політ фантазії, і чим можуть, їм допомагають.
Премудростям цієї справи, що називається квілінгом, дівчатка вчаться в гуртку Лебединського центру позашкільної освіти (керівник Ольга Пронікова). У школі їх підтримують учителі Алла Бендюг та Алла Калініченко, друзі сестричок.
І розквітають їхні вироби квітами, чудовими натюрмортами, прекрасними пейзажами. Вони пробували і спіральне плетіння.
Дивлячись на витвори дівчаток, захоплюєшся їхніми талантами. Це справжнє розмаїття краси. Дівчатка нещодавно взяли участь у VІ-ій Всеукраїнській виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні-2021», що була проведена онлайн. У номінації «Художньо-естетичний напрямок позашкільної освіти» Єлизавета Калініченко здобула першість і нагороджена дипломом І ступеня.
Ліза і Анастасія – ще й активні учасниці танцювального колективу «Веселка» (керівник Тетяна Литовченко), виступають на шкільних та загальноміських святкових заходах.
Побажаймо юним зірочкам – Анастасії та Лізі – й надалі розвивати свої здібності, радуючи лебединців новими успіхами.
Ольга ПАЛИВОДА,
позаштатний автор тижневика «Будьмо разом».