Стрічка новин
Сім’я та професія заполонили все життя: Людмила Калініченко – ветеринарний лікар за покликанням, фахівець високого класу, викладач ветеринарних дисциплін Маловисторопського фахового коледжу ім. П.С.Рибалка. Ніч спогадів: Бабуся Галя ще міцніше стулила повіки і все намагалася заснути. Але сон прудко втікав від неї. Лягти їй довелося рано, Змагалися спортсмени-ветерани: 5-6 вересня у м.Тростянець відбувся відкритий чемпіонат України з лижного спорту серед ветеранів (на лижоролерах). У ньому взяли участь спортсмени Безпека під час купання у водоймах: Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання громадянами правил безпечної поведінки на водних об’єктах, Трьох мешканців регіону підозрюють у масштабній реалізації спирту сумнівної якості: За матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру трьом мешканцям регіону, які організували у Сумській області незаконну схему збуту етилового На річках закінчується нерест: 20 травня 2021 року закінчується термін заборони любительського рибальства на річках та їх кореневих водах Сумської області, що була встановлена Так і живемо: Стрімко летить час. Здається, зовсім недавно ми вітали одне одного із Новорічними святами, а вже завершується травневе буйноцвіття, щедро скраплене Гідра: Криза совісті й душі: Життя, як смолоскип: спалахнуло – і раптом згасло. У ці ней­мо­вір­но тяжкі дні, коли родина прощається з найріднішою людиною, Безпартійний дід: Було це в період становлення автобусного руху між районами та селами. До цього в села добиралися хто як міг: підводами,

28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи волю громадян нашої держави, спираючись на багатовікову історію українського державотворення, після довгих обговорень і дебатів, прийняла Основний Закон України – Конституцію.

Конституція України є запорукою стабільного розвитку та утвердження нашої країни як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави. 14 розділів найважливішого для громадян України Закону гарантують додержання прав і свобод людини, регулюють суспільний устрій держави, розтлумачують механізм функціонування представницьких, виконавчих та законодавчих органів влади.

Проте важливішим за його прийняття 25 років тому є сумлінне дотримання постулатів Основного Закону кожним громадянином України – щодня у повсякденному житті. І саме українці, для яких «дорожньою картою» стала Конституція, кожен з нас є творцем щасливого сьогодення і майбутнього для наших дітей та нащадків.

Бажаю усім миру й чистого неба над головою. Нехай у нашій державі панують злагода і процвітання.

Зі святом! З Днем Конституції України!

Віктор Химич, голова Сумської районної ради.

Додати коментар