Стрічка новин
Правоохоронці Сумщини розкрили ряд крадіжок : Крадіжки сталися в населених пунктах Сумського, Білопільського, Лебединського, Серединобудського та Ямпільського районів. Цікавили злодіїв золоті вироби, Шановні громадяни!: Наразі на території Лебединщини триває операція «МАК». Мета її – виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, Станом на 23 вересня 2020 року на Сумщині 3280 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 96 осіб (Суми - 73, Шостка - 2, Конотоп - 3, Лебедин Він любив Лебединщину: Редакція тижневика «Будьмо разом» продовжує проєкт «Пам’ять» по вшануванню льотчиків, уродженців м. Лебедина та сіл Лебединщини, які загинули за різних СБУ викрила незаконну схему вирубки лісу: Служба безпеки України викрила на корупції посадовців одного з комунальних агролісгоспів Сумщини. Вони підозрюються у масштабній незаконній вирубці дерев лісового У Лебедині з’явилося нове футбольне поле: На відкритті нового футбольного поля на вул. Сумська в Лебедині були присутні голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, депутати Віталій У ній – сама доброта: За три кілометри від Лебедина розкинулося мальовниче село Чернецьке. В ньому проживає вродлива, чарівна, трудолюбива, добра, щедра, доброзичлива жіночка – Вже 27 років в Україні! : Ви можете покладатися на Креді Агріколь Банк! Наприкінці травня Креді Агріколь відзначив 27 років роботи в Україні. День народження – це 102: що трапилось? з 15 по 21 червня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 139 заяв та повідомлень громадян, з них 15 на момент реєстрації містили Живописець, графік, художник, поет: 21 липня, з нагоди 139-ої річниці з дня народження Давида Бурлюка, у Лебединському міському краєзнавчому музеї відбулося засідання «круглого» столу

Щиросердно вітаємо вас із про­фе­сій­ним святом – Днем медичного працівника. За висловом Гіппократа, медицина – це найшляхетніше з усіх мистецтв, і його оцінка професії є цілком справедливою.

Адже вам довіряють найдорожче, що подарував Бог людині – життя і здоров’я. Така довіра вимагає від медичних працівників не тільки найсучасніших знань і найвищої кваліфікації, але й кращих людських чеснот та повної самовіддачі. 

День у день сумлінною працею ви демонструєте приклади профе­сіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Низький уклін вам за мудрість, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за вашу відданість обраній професії.

Шана і повага тим, хто нині рятує життя наших захисників у зоні АТО, не шкодуючи власного.

Особливі слова вітання для ветеранів медичної служби, які впродовж багатьох років віддавали теплоту свого серця зціленню людей, а свої знання і досвід – молодому поколінню спеціалістів.

Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, миру, тепла і розуміння від близьких, вит­римки і терпіння, благополуччя в родинах, невичерпної енергії та людської шани.

Надія ТИЩЕНКО,

голова районної профспілкової організації

КНП «Лебединська ЦРЛ  ім. К.О.Зільберника».

Додати коментар