Стрічка новин
У Тростянеці на гранаті підірвалося троє людей. Одна людина загинула: За даними слідства, військові РФ  під час окупації м. Тростянець замінували багато об’єктів та місць загального відвідування. Відтак на околиці міста Обережно міни!: Російські окупанти використовують протипіхотні міни ПФМ-1 ("Лепесток"). Це пристрої дистанційного мінування, їх розкидують за допомогою авіації, або РЗСВ. Ворог розміщує міни Лебединському «Феніксу»  – три роки: П’ятого жовтня представництво на Лебе­дин­щині громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» відсвяткував своє триріччя! Життєстверджуючі, упев­нен­­­­ні, силь­ні, відкриті, надзвичайні! «Зупинись, прекрасна мить!»: У кожного, напевно, є світлини, пов’язані з неймовірними емоціями, яскравими враженнями, приємними подіями, подорожами. Заводчани працюють на результат: Серед кількох промислових підприємств, що залишилися в нашому місті, й «Лебединський моторобудівний завод», що є дочірнім підприємством відомого в Україні Міжнародні перемоги “Веселки”: Нещодавно зразковий хореографічний колектив «Веселка» Лебединського центру позашкільної освіти (керівники Тетяна та Валентин Литовченки) взяв участь у міжнародних За минулу добу на Сумщині виявлено 59 вибухонебезпечних предметів, з яких 47 знищено: 15 квітня піротехніки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни) ідентифікували та вилучили 12 одиниць вибухонебезпечних предметів, серед яких Друзі «Куточка рибалки» – Леонід КОНДРАТЕНКО  та Роман ГОРДІЄНКО спіймали цих щук на річці Псел поблизу Лебедина: Нагадуємо, конкурс серед рибалок-лю­би­­телів за найбільшу спійману рибу про­дов­жу­ється. Чекаємо на ваші повідомлення. 102: що трапилось? з 30 березня по 5 квітня 2020 року: 30 березня зі служби 102 надійшло повідомлення від 31–річного мешканця одного із населених пунктів Лебединщини про те, що з власної Дякують за турботу: Загрозливий вірус, з яким нині борються в усіх країнах світу, як зазначають лікарі, найбільш небезпечний для людей похилого віку. Ними

Щиросердно вітаємо вас із про­фе­сій­ним святом – Днем медичного працівника. За висловом Гіппократа, медицина – це найшляхетніше з усіх мистецтв, і його оцінка професії є цілком справедливою.

Адже вам довіряють найдорожче, що подарував Бог людині – життя і здоров’я. Така довіра вимагає від медичних працівників не тільки найсучасніших знань і найвищої кваліфікації, але й кращих людських чеснот та повної самовіддачі. 

День у день сумлінною працею ви демонструєте приклади профе­сіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Низький уклін вам за мудрість, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за вашу відданість обраній професії.

Шана і повага тим, хто нині рятує життя наших захисників у зоні АТО, не шкодуючи власного.

Особливі слова вітання для ветеранів медичної служби, які впродовж багатьох років віддавали теплоту свого серця зціленню людей, а свої знання і досвід – молодому поколінню спеціалістів.

Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, миру, тепла і розуміння від близьких, вит­римки і терпіння, благополуччя в родинах, невичерпної енергії та людської шани.

Надія ТИЩЕНКО,

голова районної профспілкової організації

КНП «Лебединська ЦРЛ  ім. К.О.Зільберника».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар