Стрічка новин
зустріч членів колективу представництва громадської організації «Фенікс» з т.в.о. керівника терцентру Ніною Кіяшко: У центральній бібліотеці міста відбулася зустріч членів колективу представництва громадської організації «Фенікс» з т.в.о.  керівника терцентру Ніною Кіяшко, Пролунав шкільний дзвоник: Свято першого дзвоника цього року відбулося в непростих умовах карантину. Усі урочистості по школах були з дотриманням необхідних санітарних норм. Вільний і незалежний: Клопотенка Івана в селі називали «вільний і незалежний». Звичайно, він сам був винним, що до нього приклеїлося таке прізвисько. Якось Жінка на власному подвір’ї травмувалася від вибухівки.: У селищі Ни­зи 71-річна жінка потрапила в прий­мальне відділення Сумської цент­ральної лікарні з осколковим непроникаючим пораненням грудної клітини. ...Школа з вікнами у сад: Вона завжди чекає своїх колишніх учнів, які літньої пори з радістю поспішають у її обійми. Пройдуться тінистою алеєю до її Горів будинок: 11 грудня 2020 року о 05 годині 18 хвилин на пункт зв’язку 18 ДПРЧ Управління ДСНС України в Сумській області Фонди музею поповнилися печаткою: Однією з малодосліджених сторінок історії колишньої Української РСР є ста­новлення та розвиток органів внут­рішніх справ на території сучасної України. Успіх талановитих лебединців: 18 травня в Києві проходили дистанційні фестивалі-конкурси – Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Країна зірок» та Міжнародний багатожанровий фестиваль «STAR WAV». На Сумщині викрили розкрадання державних нафтопродуктів: За даними досудового слідства, незаконну схему організувала група осіб із Роменського району області, у тому числі раніше судимі за аналогічні На Сумщині працівники поліції затримали псевдомінера: Подія сталася 8-го квітня, близько 13:00. На спецлінію поліції «102» надійшло повідомлення від жителя села Червлене Лебединського району про те,

Стрімко летить час. Здається, зовсім недавно ми вітали одне одного із Новорічними святами, а вже завершується травневе буйноцвіття, щедро скраплене весняним дощиком, обіцяючи непоганий урожай.

А ось і початок червня. Перша його неділя пам’ятна для нас: професійне свято – День журналіста. В непростих умовах ми його зустрічаємо: неконтрольовані ціни на вартість друку, зв’язку, поштові послуги, пройшло скорочення у відділеннях зв’язку. Та ще й клята хвороба, яка відкинула багатьох за межу виживання. На жаль, це реалії сьогодення. Але колектив редакції працює, спрямовуючи свої зусилля, щоб добротна, цікава газета регулярно надходила до читача. Щось краще виходить, щось не дуже, але повірте – ми стараємося.

В той же час, незважаючи на професіоналізм журналістів і досить високий комунікаційний рівень, який надає нам Інтернет, переконаний: без позаштатного активу, дієвої співпраці – газета багато втратить. Ми це добре розуміємо, тому сьогодні, як і десять-п’ятнадцять років тому, позаштатні автори видання у нас на чільному місці. І, звичайно, я не можу на цьому не зупинитися. Розпочну із своїх колег, журналістів-професіоналів.

Більш ніж по тридцять п’ять років пропрацювали у міськрайонній газеті «Життя Лебединщини» Надія Солодовник та Олена Лубенська. Уявляєте – 70 років на двох! За цей період були і успіхи, і складнощі. Не було лише розчарування, що не пішли освітянською нивою згідно диплому про закінчення вузу, а пов’язали себе із журналістикою.

Пройшли, пробігли роки. Можна і зупинитись, будучи на заслуженому відпочинку, осмислити пройдене, попрацювати над мемуарами (дехто так і робить). Але ні! Вони не можуть без живого спілкування із читачем. І продовжують з’являтися цікаві, змістовні, різнопланові матеріали за підписом Надії Солодовник (Лілії Хуторної) та Олени Лубенської (Ольги Степної) тепер вже в тижневику «Будьмо разом», як позаштатних авторів і членів Національної Спілки журналістів України. І читачі із нетерпінням чекають чергового номера газети, щоб з ними познайомитися. Ні, це не лише любов до журналістики, це життєве кредо Надії Миколаївни і Олени Андріївни, випрацюване роками.

До речі, це можна в повній мірі віднести й до інших позаштатних авторів тижневика. Працюючи в різних галузях народного господарства, вони чесно і добросовісно служили і служать обраній професії, досягли серйозних результатів, а сьогодні ще служать і СЛОВУ.

І в переддень професійного свята я не можу обійти їх увагою і не нагадати вам, шановні читачі, прізвища, які ви часто зустрічаєте під матеріалами тижневика. Це Богдана Гусак із Малого Висторопа, Світлана Левченко із Кам’яного, Лідія Бугайова із Будилки, Леонід Решетнік із Ворожби, Лідія Майковська із Гарбузівки, Наталія Матвєєва, Олексій Дученко, Катерина Кобиліна, Ольга Паливода, Надія Косолап, Тетяна Боровик, Аліна Огієнко, Наталія Кубрак, Антоніна Бондар, Олександр Касьян, Антоніна Лисянська із Лебедина, Анатолій Печений із Глухова, Володимир Ткаченко, Василь Шевчун, Людмила Лисенко із Сум, Лідія Можаєва із Києва та інші.

Ось так і живе у непростих умовах сьогодення колектив тижневика «Будьмо разом» при активній співпраці із позаштатним активом. Спільно робимо для вас, шановні читачі, газету, яку ви регулярно отримуєте щотижня. Не підведемо вас і в майбутньому. Обіцяємо. Зі святом!

Із повагою за дорученням колективу

Василь ДАЦЬКО,

головний редактор тижневика «Будьмо разом»

та інтернет-видання «Лебедин press»,

Заслужений журналіст України.

 

Додати коментар