Стрічка новин
Пожежа – це велика небезпека: Настала зима, тож пожежонебезпечний опалювальний сезон триває. Ризик виникнення пожеж у житловому секторі має тенденцію до зростання. Навчання на карантині. Думки студентів: Новий навчальний рік теж, як і закінчення попереднього, продовжив для студентів «еру дистанційки». Такі зміни сколихнули всю Україну, та не Олексій Василенко: «Коли беру до рук баян, у мене душа співає»: Життя, довжиною в 90 років, подарувало нашому земляку Олексію Миколайовичу Василенку улюблену роботу, чудову дружину, двох хороших доньок, двох любих СБУ викрила посадовців, які продавали секретну інформацію силових відомств: Співробітники Управління СБУ в Сумській області спільно зі слідчими Територіального управління ДБР з дислокацією в м. Києві під процесуальним керівництвом Відкритий чемпіонат міста Суми з боксу: У заліку команди ОДЮСШ СОО ВФСТ Колос три золоті та дві срібні медалі! Висловлюємо щиру подяку за підтримку команди Лебединському Все менше ветеранів серед нас : Все далі від нас лихоліття Другої світової. Цього року відзначаємо 75-ту річницю. На жаль, все менше залишається ветеранів, учасників, свідків Глава держави призначив головою Сумської ОДА Дмитра Живицького: Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 273/2021 про призначення Дмитра Живицького головою Сумської обласної державної адміністрації. Як у Лебединському районі борщ варили: Приурочили цю святкову подію, що відбулась 21 серпня в с.Підопригори Лебединського району, до  Дня Прапора та Дня Незалежності України. Доля визначає людині стежину: Так складається в житті, що доля визначає людині стежину в різні куточки і своєї країни, й інших країн світу. Так Перемоги юних шахiстiв: 21-23 липня 2020 року в клубі інтелектуальних ігор Сумського державного університету відбувся відкритий Кубок міста Суми з шахів, присвячений

Втрачаючи рідних людей, друзів, як важко завжди усвідомлювати, що це – назавжди. І ці болючі звістки часом такі несподівані!

Рік тому, погожої днини, коли по Землі крокувала весна, ми проводжали в останню путь свого колегу, надійного і доброзичливого друга Олександра Резніченка. Проводжали з квітами, добрими спогадами, смутком у серці і зі сльозами на очах. Йому б ще жити та жити, та Господь, напевне, покликав його до себе саме в той момент…

…Пригадуємо приємні миті нашої спільної роботи в редакції Лебединської міськрайонки. Скільки було творчих відряджень у межах міста, району, області! Навіть у Київ у Верховну Раду нас запрошували. Влаштовували також колективні свята, поїздки, журналістські фестивалі. І надійним помічником під час цих робочих і святкових моментів для Олександра Івановича був його фотоапарат. А потім у газеті з’являлися світлини, кожною з яких фотокор Олександр Резніченко прагнув подивувати її читачів. Додавалися вони й у наші сімейні альбоми.  За сумісництвом він ще працював і редакційним водієм, дбаючи, щоб автомобіль був завжди на ходу, щоб виблискував чистотою. Взагалі, до будь-якої справи, за яку брався Олександр Іванович, яку йому доручали, наш колега ставився з великою відповідальністю. Інакше просто не міг. Не міг він обійти увагою ближнього, який потребував допомоги, з якою турботою і любов’ю розповідав про свою родину, дітей, двох прекрасних онучок.

Пам’ять про хорошу людину – це те, що назавжди залишається в душі і серці. Її не зітруть роки. Залишилися для багатьох поколінь фотосвітлини в газеті «Життя Лебединщини», з яких дивляться чиїсь батьки, друзі, односельці, школярі і студенти, самодіяльні артисти, люди в білих халатах… А під ними – один рядочок друкованого тексту – «Фото Олександра Резніченка».

Дорогий друже! В ці сумні, скорботні для всіх нас дні ми завжди пригадуємо тебе радісним, бадьорим, щасливим, адже звикли бачити тебе саме таким. Ти весь час був гордий своєю професією – журналіста-фотокореспондента і залишишся ним назавжди.

Місце твого вічного спочинку увінчане квітами, які ти за життя дуже любив. Спи спокійно, нехай твоя душа знайде спокій у Царстві Небеснім і Божа ласка огорне тебе у Вічності своїм теплом.

З глибоким сумом колеги з тижневика «Будьмо разом».

Додати коментар