Стрічка новин
Це не професія, це – доля: Вибір першої вчительки – це дуже важливо. Якою вона буде, залежить, як дитина буде в подальшому ставитися до навчання, до У яких випадках договір оренди житла посвідчується нотаріусом?: Як розповіла очіль­­ниця Північ­но-Схід­ного між­регіо­­н­а­льного уп­­рав­ління Мі­­ніс­терства юсти­ції (м. Суми) Ірина Свистун, під час оформ­лення договору оренди жит­ла у сторін Хочете мати гідну професію? Отримайте її безкоштовно!: Останнім часом значно знизилася престижність здобуття робітничої професії. Не оцінивши потреб ринку праці, молодь обирає вищі навчальні заклади та спеціальності, Спеціалісти на всI сто: Сьогодні ми багато говоримо про співчуття, співпереживання, турботу про людей одиноких та поважного віку. Зовсім не гадалося, що колись і Лондон планує надіслати Україні бронетехніку: У міноборони Британії розглядають варіанти відправлення броньованих машин типу Mastiff та військових автомобілів Chakal. Про це повідомляє видання The Times. Уривки Лебединських розмов: У черзі на вакцинацію: – Я сьогодні  приїхала о 7-ій ранку і вже була десята в черзі! – Нам пощастило, а то "До останнього сподівалися, що його серце запуститься": майже дві години лікарі  реанімували дитину, яку засипало ґрунтом: Під обвалом ґрунту загинула дитина. Це сталося в місті Лебедин на території колишнього підприємства, куди двоє школярів, 12-ти та 13-ти років, ходили 13 червня – день працівників текстильної і легкої промисловості: Своє професійне свято працівники фабрики «Begland», добре відомої в Лебедині, зустрічають з гарним настроєм. Колектив підприємства – це в основному Володимир Зеленський ініціює запровадження гарантування 100% вкладів громадян в усіх українських банках: Для того аби  стимулювати економіку України  запровадять  пільгове кредитування для підприємців під 0% на час воєнного стану, масштабну дерегуляцію, а Живемо цікаво, весело, змістовно: Традиційно 17 листопада «професійне» свято відзначила студентська молодь. Творчий потік ідей, нові знайомства, благодійні та урочисті заходи, насичені пари-заняття, активний

Сьогодні наше суспільство потребує творчих особистостей, тих, хто здатний самостійно мислити, приймати нестандартні рішення, адаптувати свої знання в різних галузях із використанням найсучасніших технологій. Гордістю Лебединського ЗЗСО №5 є учень 11 класу Руслан Лащенков, який сповна відповідає всім цим критеріям.

Ще змалечку Руслан проявляв високу допитливість, мав добре розвинуте логічне мислення.

У початковій школі почав проявляти неабиякий інтерес до уроків інформаційних технологій і поступово досягав все більших успіхів.

Руслан – надзвичайно цілеспрямований, витриманий та вимогливий до себе, звик здобувати все в житті наполегливістю, працелюбством та високою організованістю.

Можна вважати, що дитині пощастило в житті, якщо її талант вчасно розкриють. Так трапилося і з Русланом. Його здібності помітив педагог, який, не шкодуючи сил, творчої наснаги, вкладає в душі своїх вихованців найбільші скарби – душевність, людяність, порядність. Таким педагогом є Сергій Олександрович Бондаренко – учитель інформатики та математики Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5.

Завдяки спільній наполегливій роботі та підтримці вчителя інформатики Руслан Лащенков досяг блискучих результатів:

2018-2019 н. р. (8 клас) – І місце, ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (за 9 клас); учасник ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (за 10 клас),                    м. Дніпро.

2019-2020 н. р. (9 клас) – І місце, ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій; в резерві команди Сумської області на IV етап; I місце, III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики; учасник ІV етапу, м. Кропивницький (дистанційно).

2020-2021 н. р. (10 клас) – І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування; учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування, м. Харків.

2021-2022 н. р. (11 клас) – І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (05.02.2022 р.); в збірній              команді Сумської області на IV етап.

У Руслана Лащенкова попереду нові успіхи, досягнення. Бажаємо, щоб все задумане в нього обов’язково збувалося.

НА ЗНІМКУ: Сергій Бондаренко – учитель інформатики та математики ЛЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 зі своїм учнем 11 класу Русланом Лащенковим.         

Фото Вікторії БЕРЕСТ.  

 Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар