Стрічка новин
Обережно шахраї!: Лебединський відділ Роменської місцевої прокуратури вже неодноразово повідомляв про боротьбу поліції та прокуратури із шахраями, які вчиняють злочини Село, прославлене працею: Як розповідали старожили, заселення території сьогоднішньої Руди відбулося приблизно в 1920-х рр. ХХ ст. після пожежі, яка знищила у засушливе 102: що трапилось? з 23 по 29 листопада 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшла 91 заява та повідомлення громадян, з них 5 на момент реєстрації містили Із 30-річчям незалежності України і Днем міста!: Шановні земляки – близькі і дорогі мені люди! Сьогодні жителі Лебединщини святкують День міста, День визволення від фашистських загарбників,  а Лебединські поліцейські вилучили у чоловіка наркотичні засоби: Згорток з речовиною рослинного походження, зовні схожою на наркотичну, виявили правоохоронці у 26-річного чоловіка. За даним фактом слідчі вже відкрили «Скажіть, поки не пізно…»: Я – житель міста Глухова, але передплачую газету для сімейного читання «Будьмо разом», бо вона універсальна. Кожен читач знайде в З концертом - до сусiдiв: На свято Івана Купала самодіяльні артисти Катеринівського СБК, де вирує мистецьке життя, завітали до своїх сусідів – жителів с.Гринцеве. Концерт, Орден «Золота Зірка» отримав начальник Охтирського гарнізону, командир військової частини А0563 полковник Денис Дикий: Саме під його керівництвом велися запеклі бої з підрозділами збройних сил російської федерації за місто Охтирка та її околиці.  Раніше Наш сучасник: Володарі надзвичайно важливої та відповідальної професії енергетика покликані забезпечувати для людей світло, тепло і затишок, комфорт у їхніх оселях, в Телеканал «СТБ» приїхав до Кролевця, щоб зафіксувати унікальний рецепт борщу: 22 травня кролевчанка Тетяна Сокур ділилася секретним рецептом борщу з яблуками з яблуні-колонії зі знімальною групою телеканалу СТБ та представниками

Станом на 31 січня 2022 року по місту Лебедин зареєстровано 57 хворих дітей на COVID-19 та 8 дітей у селах громади.

За минулий тиждень, з 24 по 30 січня по Лебединській міській об’єднаній територіальній громаді зареєстровано 335 хворих на COYID-19.

Найбільше хворих було зареєстровано 27 січня — 129 осіб, з них 104 по місту і 25 по населених пунктах громади. За 30 січня зареєстровано 96 хворих. Загальна кількість хворих по територіальній громаді з початку пандемії на 31 січня 2022 року складає 5 427 осіб, з них одужали – 4816 хворих і 119 хворих померли.

Станом на 31 січня 2022 року по місту зареєстровано 57 хворих дітей на КОВІД та 8 дітей в населених пунктах громади. По області найбільше підвищення кількості хворих відмічалось в м. Суми ,Степанівській та Боромлянській сільських ОТГ.

На жаль, третій рік пандемії вже виявився навіть важчим від минулого, 2021 року. На четвертому тижні поточного року чергова хвиля пандемії, пов’язана з варіантом «ОМІКРОН», оновила максимуми по всім основним показникам епідпроцесу. Позитивні результати досліджень на SARS-COV 2 в 1,7 рази більше, ніж на піку дельта – хвилі в четвертому кварталі минулого року. Позитивність зразків, досліджених на ПЛР складає неймовірно високі цифри — 64,7 %. По Сумській області це найгірший показник по Україні після Івано-Франківської області.

Зростають цифри хворих і на ГРВІ по місту і району. Так, за минулий тиждень по місту зареєстровано 323 хворих на інші вірусні інфекції і 153 – по сільських населених пунктах. За тиждень госпіталізовано в відділення лікарні 23 хворих по місту і 4 дорослих хворих з сільської місцевості нашої громади. Тому влада нашої громади вимушена відповідно реагувати на ці обставини. Прийнято рішення про запровадження по Лебединській міській ОТГ відповідних обмежувальних заходів в навчально – виховних закладах на цей складний період.

Сумські ДебатиПідписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар