Стрічка новин
На карантині подбайте про здоров’я: Наразі у кожного із нас одна «кістка в горлі» - карантин. І це слово криє в собі не лише необхідність Так тримати, земляки!: Мав можливість тримати в руках і читати Ваш тижневик «Будьмо разом» і був приємно здивований що дизайном, що змістом публікацій. Дитина мовчала рік: на Сум­щині пенсіонера засу­ди­ли за розбещення шес­ти­річної дівчинки: У Сумській області засудили 62-річного чо­ловіка, який систематично розбещував свою родичку. Наступні шість років він проведе у в’язниці. Інцидент стався в Микола ЧЕРНЕНКО, ветеран сільськогосподарського виробництва: «Було кому працювати і на кого рівнятися»: – Доброго дня, Миколо Івановичу! Знаємо, що Ви родом із Харківщини. А як доля занесла Вас на Лебединщину? – Моя мала  ШАНОВНА ГРОМАДО СУМЩИНИ!: Відповідальність операторів поштового зв’язку за втрату (пошкодження) поштового відправлення: Ви відправили посилку з подарунком своїм рідним в інше місто, але вони її не отримали. На жаль, випадки, коли оператори На Сумщині за підозрою у вчиненні розбійного нападу поліція затримала двох юнаків: Подія сталася в Лебедині. Як з‘ясували правоохоронці, зловмисники, загрожуючи пенсіонеру сокирою, спочатку вимагали грошей. І позмагалися, і відпочили: Напередодні Дня фізичної культури та спорту України в ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» проведено патріотично Заспіваймо, «дівчата»!: Шановні читачі, по­г­ля­­нув­ши на це фото, впев­нені: від душі пос­міх­­не­теся. Ох і гар­ні ба­бусі! Ох і молодці! Зіб­­­ра­­ли­ся гуртом та Підбита техніка росіян на Сумщині піде на «їжаки» та укріплення: "Від учора на Сумщині почали централізовано збирати спалену та підбиту ворожу техніку. Ці машини знадобляться для проведення оборонних заходів, зокрема

Любительський клуб «Надвечір’я» при міському відділі культури – це місце, де живе чарівна казка творчості, фантазії, майстерності, таланту, любові до життя та повернення у юність. І таку передріздв’яну та новорічну казку організували для членів клубу керівник Світлана Костиріна, актив клубу та наш спонсор з ГО «Сила Землі» Сергій Семенченко.

У затишній залі у новорічних костюмах уся дружна родина клубу. Запрошені почесні гості поздоровили надвечірців та вручили подарунки. А Сергій Семенченко організував ще й святковий солодкий стіл.

Новорічне засідання клубу відкрила Світлана Костиріна. Із перших хвилин свята артисти міського відділу культури зачаровують своїми талантами. Ольга Пащенко, Людмила Орел, Людмила Щербань, Валерій Костирін, звукорежисер Сергій Антонченко, Костянтин Демиденко, Світлана Фоменко намагалися, і це їм вдалося, донести до присутніх дух українських звичаїв, гордість за свій український народ, що зберігає їх.Сценарій, дякуючи майстерності ведучих, було побудовано так, що кожен виступ, жарт, гра, розвага були позначені користю для розуму і приємністю для душі.

Це свято вийшло напрочуд гарним, навіяло добрі почуття і позитивні емоції. Всі отримали неабияке задоволення і прониклися гордістю, що зберігаємо традиції, які є дорогими для нас.

Ми вдячні керівнику клубу, активу, спонсорам, керівнику Лебединської громади за те, що за їх підтримки так гарно провели час.

У новому році бажаємо всім щастя, здоров’я. Хай у рік Тигра серця у вас радіють,душа співає, а настрій святковий увесь рік не зникає!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

До нових зустрічей!

Ольга ПАЛИВОДА,

позаштатний автор тижневика «Будьмо разом».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар