Стрічка новин
Вартові здоров’я: Наразі одним із найважливіших питань сьогодення, що турбує кожного українця, та, мабуть, і кожного жителя нашої планети, є коронавірусна пандемія. Звернення Володимира Зеленського. Головне::   ◾️Російська армія все ще має значний потенціал для продовження атак. Обстріли наших міст продовжуються, Маріуполь заблокований, ракетні та авіаційні удари Війська РФ почали окупацію центральної частини Сумської області — повідомляє Суспільне Суми з посиланням на голову ОВА Дмитра Живицького: За його словами, наразі подовжується накопичення військ у Конотопському районі. Частково це — Сумський район, починаючи кордону з Російської Федерації: Демографічна  статистика: У Лебедині та районі протя­гом листопада зареєс­т­ро­­­­ва­но 5 шлюбів. У Лебедині та районі у листопаді не зареєстровано жодного розлучення. Які спеціальності є найбільш затребуваними на ринку праці Сумщини?: Незважаючи на суворі карантинні обмеження, які діють в нашій області, роботодавці Сумщини продовжують звертатися до обласної служби зайнятості за допомогою На Сумщині розпочинаються багатоетапні антитерористичні навчання: Тренування проходитимуть з 16 квітня до кінця травня по всій території Сумської області. Особлива увага учасників навчань буде зосереджена на Світлана Маригіна: «Моє хобі – це моя робота»: Цими днями виповнюється двадцять років, як працює у галузі культури району Світлана Маригіна, п’ятнадцять з них – очолює районний Будинок Не допустити зривів у постачанні природного газу населенню: ТОВ «Сумигаз Збут» звернувся до Міністерства енергетики України з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні У Сумах презентували нову поштову марку "Русскій воєнний корабль, іді…": 12 квітня відбулося спецпогашення нової марки одночасно майже в усіх обласних центрах України. А спецпогашення штемпелями Криму, Севастополя, Херсона і АМК РЕМ-БУД оновлює дорогу на Лебединщині: Наразі працівники компанії «АМК РЕМ-БУД» здійснюють поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення на території Лебединщини,

Володарі надзвичайно важливої та відповідальної професії енергетика покликані забезпечувати для людей світло, тепло і затишок, комфорт у їхніх оселях, в установах, на підприємствах різної форми власності, що означає в кінцевому підсумку «давати життя».

Володимир ПРОЦЕНКО та Ігор ЛІГАЙ віддали цій справі, яку обрали для себе ще в зовсім молоді роки, вже багато літ. Ігор закінчив свого часу Ворожбянське профтехучилище, здобувши професію електрика.

Володимир, отримавши спочатку диплом учителя в Лебединському педучилищі, згодом докорінно змінив своє уподобання, вступивши до Харківської національної академії міського господарства по спеціальності інженер-електрик і успішно закінчив її.

Професійних знань і навиків молоді спеціалісти набували на різних підприємствах Лебедина, а з 2017 року працюють в управлінні освіти, молоді та спорту виконкому Лебединської міської ради. Ігор Костянтинович – електриком, а Володимир Миколайович – енергетиком. Із початку створення Лебединської міської територіальної громади роботи по енергетичному забезпеченню освітніх закладів їм додалось. На їхньому обслуговуванні нині 32 заклади загальної середньої освіти та дитячі садочки, де згідно поставлених вимог доводиться здійснювати реконструкцію застарілого електрообладнання, слідкувати за тим, щоб воно працювало чітко й безвідмовно. І це Володимиру Проценку та Ігорю Лігаю вдається.

НА ЗНІМКУ: електрик Ігор ЛІГАЙ і енергетик Володимир ПРОЦЕНКО.

Фото Вікторії БЕРЕСТ.



Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук




Додати коментар