Стрічка новин
На  Сумщині відновлюють роботу підприємства, розпочалась посівна компанія: Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. Наразі  влада Сумщини веде переговори з військовими щодо того, аби були засіяні На Сумщині відкрили кримінальне провадження за фактом вбивства собаки: В Лебединському районі 39-річний чоловік у стані алкогольного сп’яніння вдарив собаку об дерев’яний стовп, в результаті чого вона загинула. Розслаблятися ще зарано: Про стан захворюваності на COVID-19 та грип у 2020 році і заходи з профі­лак­тики вірусних інфекцій на 2021 рік по Поліцейські викрили у шахрайстві жителя Лебединщини: Більш ніж п‘ять тисяч гривень збитку спричинив чоловік своїй сусідці, видуривши у неї спочатку мобільний телефон, а потім гроші. Система відеоспостереження дозволять зробити Лебедин безпечнішим: Ми всі хочемо, щоб у нашому місті було комфортно та безпечно. На жаль, дорожньо-транспортні пригоди, а також випадки вандалізму та Наш сучасник: Володарі надзвичайно важливої та відповідальної професії енергетика покликані забезпечувати для людей світло, тепло і затишок, комфорт у їхніх оселях, в Знешкоджено 1 застарілий боєприпас, ще 1 виявлено: 22 листопада групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі 102: що трапилось? з 23 по 29 березня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відді­лен­ня поліції надійшло 122 заяви та повідомлення громадян, з них 11 на Примусили: Колодубський якраз нарізав «лікарську», коли в двері побутової кімнати зазирнув майстер Крутько: — Що? Знову микитите? — суворо запитав він і Прилетів журавель...:

Ця знакова подія відбулася днями в ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства» завдяки тісній співпраці училища із роботодавцями та Лебединською міськрайонною філією Сумсь­кого обласного центру  зайнятості.

Основна мета діяльності Центру – надання допомоги учням училища та сприяння їх індивідуальній самореалізації у побудові успішної професійної кар’єри.

Стрічку, що відкрила символічні двері Центру, перерізали  директор училища Анатолій Троян та Катерина Шейкіна – методист навчально-методичного центру професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області.

З вітальними словами звернулися до присутніх директор училища Анатолій Троян та гості, які відзначили важливість створення Центру на теренах училища з метою покращення співпраці та формування в учнів навичок активного пошуку роботи, організації самозайнятості та планування кар’єри, підвищення рівня конкурентоспроможності молоді на ринку праці.

Представники роботодавців: ФГ «Ферма ЕКО», ДП «Лебе­динський лісгосп», ТОВ «Млин-2018» презентували свої під­приємства, пропонува­ли учням та випускникам мож­ливості як проходження прак­тики, так і працевлаштуван­ня, хороші умови праці та кар’єрний ріст.

Відкриття Центру супрово­джу­­валось концертною прог­­­ра­­­­м­ою та майстер-класами, які під­­го­тували учні училища.

Людмила Бойко,

начальник відділу активної

підтримки безробітних

Лебединської

міськрайонної

філії Сумського обласного

центру зайнятості.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар