Стрічка новин
Його пам’ятають у Ворожбі: І знову, на жаль… Відходить в історію епоха батьківського покоління. За 35 років життя в Ворожбі вкотре йду дорогою від Щоб не з мене вийшло: Коли по весняному пригріло сонечко, літні жінки присіли на лавочку, щоб обговорити сільські новини та що в світі робиться. Слава Ціни на ринку на 13 травня 2020 року: М’ясо (1кг) – 100-130 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. Лебединська ковбаса – не тільки для лебединців: Сьогодні ми познайомимо вас із колективом ТОВ «Лебединські ковбаси», вироби якого користуються великим попитом у споживачів. Девіз підприємства: «Ваша довіра На Сумщині почали курсувати потяги: Ось їх детальний розклад. Наразі вони курсують безкоштовно. Працюємо над новими напрямками. Тростянець у вогні: Від  учора 22 березня  тут тривають запеклі бої – місто та околиці Тростянця під постійними  артилерійськими обстрілами ворога.  Ніч видалася 102: що трапилось? з 8 по 14 червня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 114 заяв та повідомлень громадян, з них 14 на момент реєстрації містили Безпечний великдень: Наближається одне з найбільших релі­гій­них свят – Світле Христове Воскре­сіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, Здоров’я - понад усе!: За минулий тиждень, з 29.03. по 4.04.2021 р. включно, по Лебединській міській об’єднаній територіальній громаді зареєстровано 223 хворих на COVID-19. Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Сумний досвід клієнтів системи безоплатної правової допомоги демонструє, що інколи догляд за своєю зовнішністю завдає неабиякої шкоди

Майже три тижні тому «ФЕРМА ЕКО» оголосила ро­динний конкурс «Ми­колайчики для військових», який перетворився на справжнісінький марафон доброти.

«Ми не очікували такої активності, і дуже приємно, що до цього конкурсу долучилося стільки людей. Акцію приурочили до дня Святого Миколая, щоб захисники, які бережуть спокій українців, відчули  турботу і тепло дитячих щирих сердець»,– повідомила господиня ферми Ярина Багатиренко.

Цікаво, що у зборі благодійного вантажу взяли участь навчальні заклади міста, недільні школи, особливу ак­тив­ність виявили жителі Малого Висторопа, спортивний клуб інвалідів «ФЕНІКС» та родина Авраменків. А загальна кількість учасників благодійного проєкту – понад 170. Всі, хто долучився до святкової акції, отримали смаколики від равликового господарства «ФЕРМА ЕКО», а також приємні сюрпризи.

Зібрані продукти, солодощі, речі, побутова хімія і святкові листівки відразу відправляться нашим військовим.

Пресслужба

ФГ «ФЕРМА ЕКО».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар