Стрічка новин
Перемоги: Вітаємо Дениса Мосьпана,  студента групи А-21 Маловисторопського коледжу ім. П.С. Рибалка Сумського НАУ, з бронзовою нагородою на чемпіонаті України з Це невід’ємний атрибут кожної жінки: Як тільки хустку не пов’я­зують! В кожній країні жінки при­­муд­ряються по-своєму ство­­рити мод­ний образ, ви­ко­рис­­тавши хуст­ку. В Україні вона є частиною 5 квітня з території РФ обстріляли  один з прикордонних населених пунктів Сумського району: Вогонь вели з важкої артилерії. «Загроза російської агресії для Сумщини нікуди не зникла», – повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. 9 березня у Тростянці на розтяжці підірвався працівник підприємства "Заготзерно": Про це на своїй сторінці у facebook повідомив міський голова міста Юрій Бова. Чоловік отримав осколкові поранення. Розтяжку на території Українські вечорниці: Весело і завзято пройшов захід у ди­­тячому садку «Сосонка» для вихованців старшого до­ш­­кі­ль­ного віку, під­­­го­тов­ле­ний му­­зич­­­ним ке­­рів­­ни­ком Оксаною Семененко. Олександр Бакликов-міський голова: 30 жовтня 2020 року Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області підписала протокол про результати голосування Перший постріл і... останній: Перед відкриттям чергового мисливського сезону я абсолютно випадково потрапив на передсезонний інструктаж, який проводив зі своїми колегами голова мисливського 102: що трапилось? з 13 по 19 грудня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції № 3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 122 заяви та повідомлення Чесноти Валентини Сироти: В історії Маловисторопського коледжу ніколи не було дефіциту педагогічних кад­рів, тут постійно тривав відбір фахівців  з тих,хто бажав працю­вати Шановні ліквідатори наслідків аварії на чорнобильській АЕС!: 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Пухлину головного мозку у Миколи виявили шість років тому, майже випадково, коли після вишу проходив медкомісію для служби в армії. Пухлина виявилася неоперабельною. Але правильно підібрана терапія і опромінення дали можливість тривалої ремісії. Тоді сім’я мобілізувала всі свої матеріальні і фінансові ресурси, щоб забезпечити хлопцю лікування.

«Ми тримали телят, свиней, обробляли город і майже все продавали, навіть квасолю, навіть пір’я і кролячі шкури. Все, що заробляли, і навіть бабусина пенсія - копійка до копійки. Син піддужав, міг працювати. Але ось весною протягом двох місяців померли так само через онкологію мій чоловік і моя мама, ми залишилися вдвох», - розповідає мама Миколи Наталя.

І хвороба вже у 29-річного Миколи також почала прогресувати. «Я вже пройшов багато курсів хіміотерапії, різного виду. Але як бачите, на одному препараті постійно сидіти не будеш. Ось недавно я зробив МРТ, і результати не дуже. До того ж двоїться в очах, вже рідко куди виходжу, більше пересуваюсь домом, бо сили покидають», - розповідає молодий чоловік.

Медики призначили Миколі вартісне сучасне лікування препаратом, яким держава не забезпечує. Спершу лише чотири курси, щоб зрозуміти, чи вдається за допомогою такої терапії зупинити процес. Але на це потрібно не менше 300 тисяч гривень.

Мати і син фінансово виснажені, але не втрачають надії і просять небайдужих про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7574 1250 9046 Козлов Микола ЛеонідовичПідписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар