Стрічка новин
Перемога в МIжнародному конкурсI «ProFest»: 30 травня цього року в Києві відбувся дистанційний Міжнародний конкурс-фестиваль творчості «ProFest» за інформаційної підтримки Міністерства Любительське рибальство на орендованих ставках: Відповідно до ст. 51 Водного Кодексу України та ст. 14 Закону України «Про аквакультуру» орендарі водного об`єкта зобов`язані передбачити місця «Укрпошта» продовжить доставляти пенсії додому: Кабінет Міністрів України скасував обов’язкове переведення виплати пенсій та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було Віч-на-віч із нашим  земляком, Почесним громадянином Лебедина Владиславом Бухарєвим – про головне: Генерал-полковник спецслужб України. Народний депутат України VIII скликання. Почесний громадянин міста Лебедина, де народився. Один із засновників Всеукраїнського фестивалю Kvartal Таке-сяке, он яке…: Як відомо, із 1 січня цього року згідно із Законом України «Про утворення та ліквідацію районів» Лебединський район, як і Що на Лебединщині?: Станом на 9:00 21.04.2020р. на самоізоляції під медичним наглядом лікарів знаходяться 27 осіб, прибулих з-за кордону. З них 17 у Живемо у різних вимірах: Ввімкнеш телевізор, візьмеш до рук центральне друковане видання і чуєш та читаєш – Україна розвивається, промислові підприємства працюють, створюються Наш сучасник: Володарі надзвичайно важливої та відповідальної професії енергетика покликані забезпечувати для людей світло, тепло і затишок, комфорт у їхніх оселях, в Туберкульоз виліковний!: Зараз у світі є серйозна проблема COVID-19,але не потрібно забувати і про не менш небезпечне захворювання Шановні журналісти!: Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо Вам невичерпної енергії, втілення у життя Ваших планів, творчих задумів та починань,

З початку року на Сумщині сталося 1100 пожеж, матеріальні збитки від яких склали понад близько 8 млн. грн. Як свідчить аналіз таких випадків, більшість пожеж виникла у житловому секторі. У вогні загинуло 33 людей. Трагічні випадки зафіксовані у більшості районів та обласному центрі.

Заважаючи на тривожну статистику, Сумське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.

Для цього слід обов'язково обговорити в родині не лише заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби «101», гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Не забувайте розповідати дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь.

Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, зокрема:

- слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі;

- не паліть у ліжку; не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

- при використанні пічного опалення слідкуйте за його справністю та не розпалюйте вогонь легкозаймистими рідинами.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

 

Рятувальники закликають громадян дбати про пожежну безпеку при використанні в житловому секторі саун (лазень)

Зниження температурних показників спонукає громадян активніше використовувати сауни та лазні. Існує багато тонкощів, які необхідно дотримуватися при будівництві і подальшому використанні таких споруд, а також і при їх відвідуванні.

Як правило, лазні найчастіше будуються з дерева, а воно, як відомо, дуже добре горить. Пожежна безпека при будівництві лазні передбачає обов’язкове просочення всіх дерев’яних елементів спеціальним вогнетривким складом. Також дерев’яні частини лазні при тривалому зіткненні з розігрітою                         поверхнею можуть самозайматися. Тому необхідно стежити за правильністю обладнання отступок і оброблень.

Досить часто пожежа в лазні трапляється через неправильно зроблений димохід. Буває таке, що відбувається спалах сажі в димоході. Явище рідкісне, але все ж трапляється. Тому необхідно стежити за чистотою димоходу і не допускати його забруднення.

Ні в якому разі для розпалювання печі не можна застосовувати бензин або інші подібні рідини. Для цієї мети немає нічого кращого звичайної газети і сухих дров. До речі, ніколи не треба топити металеву піч до почервоніння. Бувають випадки, коли люди просто забувають про те, що лазня топиться. Простий недогляд також може призвести до пожежі. Стежити за топкою печі треба постійно.

 

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Сумське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській областіПідписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар