Стрічка новин
Турчинов побував у Лебедині: Олександр Валентинович Турчинов, український політичний і державний діяч, секретар РНБО України (2014-2019р.р.), Голова Верховної Ради України (22.02-27.11.2014 р.р.), виконуючий обов’язки Як ми скорочували відстань: На початку шістдесятих проходив я строкову військову службу на одному із підводних човнів Тихоокеанського флоту. Перед черговим автономним походом, як Російські танкісти пограбували музей маршала бронетанкових військ Павла Рибалка у селі Малий Вистороп: “Вони що хотіли тут, те й робили: грабували, нівечили. У нас зруйнована матеріально-технічна база”, – розказує місцева жителька. УВАГА! НЕБЕЗПЕКА! : Російські окупанти стали мінувати територію України мінами ПОМ-3 «Медальйон», - попереджає Генштаб ЗСУ На Сумщині залишається дуже багато розтяжок, мінувань. Про 102: що трапилось? з 4 по 10 жовтня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 93 заяви та повідомлення ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ МИТРОПОЛИТА СУМСЬКОГО І ОХТИРСЬКОГО ЄВЛОГІЯ. : Всечесному духовенству, благочестивому чернецтву, боголюбивим мирянам Сумської єпархії Української Православної Церкви. У Лебедині відбулася презентація Відок­рем­леного підрозділу громадської організації «Сум­ська обласна організація інвалідів, вете­ранів, ліквідаторів Чорнобиля»: В ній взяли участь представники відокремлених підрозділів Кириківської. Тростянецької, Лебе­динської, Краснопільської, Охтир­сь­кої, Великописарівської громад. За даними Центру громадського здоров’я: Станом на 9:00 22 квітня в Україні 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 467 пацієнтів одужали. За Наші сучасниці: Сьогодення вимагає від пра­ців­ників поштового зв’яз­ку особ­ливих зусиль. Окрім того, що вони доставляють газети, журнали, іншу кореспонденцію, доводиться Шановні працівники агропромислового комплексу!: Щиро вітаю вас із вашим професійним святом – Днем  працівників сільського  господарства! Віддаю вам данину пошани за те, що взяли на

СТОВ «Хлібороб» віддав­на славиться своїми ва­го­мими здобутками в аграр­ному сек­торі. Йо­го трудівники прагнуть бу­ти завжди на пере­до­­вих позиціях, до­кла­­даючи до цього влас­ну працьовитість, сум­лін­ність, відповідальність.Наз­ва гос­по­дарства від­повідає сут­ності справи, якою зай­маються в ньому – вирощувати зернові та насіння сільгоспкультур.

Впродовж 2021-го хлібо­ро­б­ського року насіннєві посіви в ньому складали близько 1200 гектарів, з них 750 га – озимої пшениці, 30 га – ярового ячменю, 190 га – сої, 10 га – гречки, а та­кож два гібриди кукуруди на­сін­нєвої – по 25 га і три гібриди соняшнику – по 24 га.

У загальному СТОВ «Хлі­бороб» має 2025,72 га орної землі. Нині йде підготовка до наступного сезону 2022 року, зокрема, проводиться очищення насіннєвого матеріалу і доведення його до державних стандартів.

НА ЗНІМКУ: директор Олександр Логвиненко, комірник Сергій Гузів, водії Василь Валюх та Віктор Олійник, оператор очисних машин Віталій Бондаренко, механізатор Юрій Ярмак, водії Сергій Сагайдак та Анатолій Микитенко, головний інженер Сергій Кисіль, підсобний робітник Ігор Волков (зліва-направо).

Олександр ЛОГВИНЕНКО.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар