Стрічка новин
Ви – наша гордість!: Адміністрація та працівники  ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»  від щирого серця вітають  студентку Юлію Голобородько та викладача української мови і Увага!: З 21 вересня 2021 року, у зв’язку із погодними умовами, висадка і посадка пасажирів у напрямку вулиці Сумська, сільгосптехніки та У Лебединському районі однорічна дитина отримала опіки: Сталося це вчора, 23 вересня, у Лебединському районі. До поліції надійшло повідомлення  про те, що хлопчик перекинув на себе чайник Є загроза задухи риби: Щороку у зимовий період із встановленням льодового покриву на водоймах виникає загроза задухи риби. Внаслідок утворення криги припиняється надходження кисню Житлові субсидії по-новому: З 1 травня 2021 року надання житлових субсидій в Україні відбувається по-новому. Піротехніки ДСНС знешкодили боєприпаси, на які натрапили грибники: 24 листопада  групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування  Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), було проведено роботи Одкровення українського далекобійника: Ми неодноразово друкували розповіді наших земляків про життя в різних країнах Європи. З введенням безвізового режиму та спрощення Відкриття ринку землі. На що чекати?: Мораторій на продаж землі в Україні діяв з березня 1992 року. Держава дала українцям землю за умови не продавати і На карантині подбайте про здоров’я: Наразі у кожного із нас одна «кістка в горлі» - карантин. І це слово криє в собі не лише необхідність Лебединське бюро правової допомоги застерігає: Як вберегтися від телефонного шахрайства. Наші пропозиції.: Останнім часом випадки телефонного шахрайства почастішали, а жертвами аферистів стають не лише люди похилого віку, але і представники молодого покоління.

Щиро вітаю вас із вашим професійним святом – Днем  працівників сільського  господарства!

Віддаю вам данину пошани за те, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, за відданість, професіоналізм і величезний внесок у справу економічного та соціального розвитку України!

З нагоди свята висловлюю особливу вдячність рядовим трудівникам села за надзвичайно важливу та потрібну щоденну працю! Окрема подяка й усім аграріям-керівникам, які не стоять осторонь проблем місцевих громад та беруть активну участь у їх розвитку!

Бажаю всім вам міцного здоров’я, наснаги та сил для нових звершень, і нехай ваша праця і щоденні клопоти приносять задоволення вам і достаток вашим сім’ям! Хай не знають утоми натруджені руки, щедрими будуть ужинки, вигідним – збут вирощеної продукції, а труди ваші й надалі збагачують рідний край!

З повагою

Микола Задорожній,

народний депутат України.

Додати коментар