Стрічка новин
Не хлібом єдиним...: Так під час карантину можна охарактеризувати роботу водія хлібної машини Лебединського хлібозаводу Миколи Грицини, який підвозить хліб у Кам’яне. Поліція затримала педофіла: Поліція Сумщини затримала чоловіка за підозрою у систематичному ґвалтуванні малолітньої падчерки. Подія сталася в одному з райцентрів області. Скільки ніг у свині?: Ви коли-небудь кололи кабанця в своєму господарстві? Ні? Ага, кололи. Значить, ситуація вам знайома. Кожен, хто перестає вчитися, старіє...: Це  одне із могутніх висловлювань великих людей, які поклав у основу свого життя наймолодший доктор економічних наук  Харківського національного аграрного Хабар за працевлаштування: На Сумщині співробітники Служби безпеки України викрили факт вимагання хабаря керівником  комунального некомерційного підприємства Сумської міської ради. Охтирка - місто-герой! Відсьогодні - офіційно: Для мене Охтирка - герой з перших днів війни. Перше місто на Сумщині, яке протягом п'яти днів жорстко вибивало ворога За час війни та через війну з Сумщини виїхало  близько 300 тисяч людей: Про це в ефірі телеканалу "Рада» заявив  голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький . Уривки Лебединських розмов: Розмовляють дві жіночки: – Спочатку на тих людей, які ходили без масок, всі дивилися з великою підозрою і остерігалися їх… 102: що трапилось? з 1 по 7 листопада 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 144 заяви та повідомлення громадян, Звернення президента України Володимира Зеленського: Дорогі українці! Відсьогодні я буду максимально часто інформувати вас про актуальну ситуацію щодо протидії коронавірусу. Станом на 16

КНП «Лебединська лікарня ім.К.О.Зільберника» повідомляє, що у зв’язку з ускладненою епідеміологічною ситуацією в регіоні, пов’язаною з захворюваністю на COVID-19, забір матеріалів для ПЛР – тестування пацієнтів із підозрою на коронавірусну хворобу тепер проводиться тричі на тиждень: у понеділок, середу, п’ятницю з 8.00 до 12.00 години.

ПЛР - тестування на COVID-19 є безоплатним. Направлення на безкоштовне тестування зобов’язаний надати сімейний лікар.

Затверджені Міністерством охорони здоров’я стандарти передбачають, що ПЛР-тестування на COVID-19 лікар обов’язково має призначати:

– особам із підозрою COVID-19;

– особам з ознаками інших ГРВІ;

– особам з ознаками вірусної пневмонії;

– пацієнтам з позагоспітальною пневмонією;

– контактним особам при появі симптомів, які не виключають COVID-19.

У КНП «ЛЕБЕДИНСЬКА ЛІКАРНЯ ІМ.К.О.ЗІЛЬБЕРНИКА»

ДІЄ ПОСЛУГА «ВИЯВЛЕННЯ КОРОНАВІРУСУ ЗА 15 ХВИЛИН»

Дослідження на визначення антигену COVID-19 проводять за допомогою швидких тестів у приймальному відділенні лікарні.

Процедура схожа з ПЛР-тестом, коли за допомогою ватного тампона беруть мазок зі слизової оболонки носа або рота. На відміну від тесту ПЛР цей експрес-аналіз готовий за 15-30 хвилин і є менш точним.

Послуга надається цілодобово і є платною – вартість 200 гривень.

Оплату можна здійснювати у реєстратурі консультативно-поліклінічного відділення (ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ!) або у відділенні Приватбанку чи через інший термінал.

Дослідження здійснюється після пред’явлення медичному працівнику чека про оплату.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ПОСЛУГИ:

р/р UA493375460000026007055032855 в СФ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Код ЄДРПОУ 02007555

Швидкий тест для виявлення антигену COVID-19 SARS-CoV-2 є одним із ефективних лабораторних досліджень. Це один з найбільш зручних варіантів діагностики, якщо потрібно отримати відповідь в найкоротші терміни, при цьому точність досягає 97-98%. Дане дослідження доцільно проводити з 1 по 7 день з моменту появи симптомів захворювання.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар