Стрічка новин
Станом на 17 вересня 2020 року на Сумщині 2724 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 84 осіб (Суми - 47, Шостка - 2, Конотоп - 4, Охтирка - 5, Поступово приходить до тями місто Тростянець: Наразі 90% міста  залишилися без опалення, світла та води. Більшість будівель потрощені або обгоріли. Про це в інтерв’ю ЗМІ повіомив Козацькому роду – нема переводу!: Кружляє, жовкне листя, танцює свій остан­ній осінній танок на сірому небосхилі. І хоча весь світ, затамувавши подих, чекає такої важливої Тенденція квітня обнадійлива: Ні для кого не секрет, що від браку роботи найбільше потерпають жителі сільської місцевості Сумщини. Тим більш обнадійлива інформація надходить Боржників залишать без пільг: У Сумській області заборгували за послугу розподілу газу 21,1 тис домогос­подарств – споживачів пільгових категорій. Це ставить під загрозу отримання На конкурс: Сергій із Лебедина (прізвище просив не називати) на одній із водойм Лебединщини ловив карасів і зміг «вполювати» на досить тонку По території області курсують міжміські автобуси:: Суми − Лебедин (через Штепівку), Лебедин − Гадяч, Лебедин − Полтава, Війська РФ готові до наступу на східні регіони України, повідомляють у Генштабі: Наразі російські окупанти намагаються завершити підготовку до наступальної операції. Ціль її проведення – захопити схід України. Відвідувати ліси та сільськогосподарські угіддя за межами населених пунктів на Сумщині поки не можна: Відвідувати ліси та сільськогосподарські угіддя за межами населених пунктів на Сумщині поки не можна через високу ймовірність замінування та залишків На Сумщині відкрили кримінальне провадження за фактом вбивства собаки: В Лебединському районі 39-річний чоловік у стані алкогольного сп’яніння вдарив собаку об дерев’яний стовп, в результаті чого вона загинула.

За підсумками трудового суперництва серед дванадцяти лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства за III квартал 2021 року державне підприємство «Лебединське лісове господарство» зайняло призове третє місце.

Оцінювання проводилося за результатами господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за такими напрямками: ведення лісового і мисливського господарства (садіння лісу, боротьба з його шкідниками та хворобами, охорона лісу від пожеж, незаконних рубок, охорона диких тварин, проведення рубок формування й оздоровлення лісів); використання лісових ресурсів; переробка деревини; економіка та бухгалтерський облік; охорона праці та техніка безпеки.

Варто зазначити, що у 2021 році держлісгоспом проведено відновлення лісів на площі 154 га та доповнення лісових культур на площі 102 га. Здійснено догляд за лісовими  культурами на площі 1143 га.

За 9 місяців 2021 року заготовлено ліквідної деревини від усіх видів рубок 50,4 тис.куб.м, в тому числі від рубок головного користування – 34 тис.куб.м.

Дохід від реалізації продукції за 9 місяців 2021 року отримали в сумі 81,1 млн.грн., що до аналогічного періоду минулого року складає 148,0 %. На експорт реалізовано продукції на суму 18,6 млн.грн. або 22,9 % від загальної реалізації.

ДП «Лебединський лісгосп» бере активну участь у наповненні державного та місцевих бюджетів. Так, за 9 місяців 2021 року всього сплачено податків  та зборів на суму 30980 тис.грн., у тому числі до державного бюджету – 14655 тис.грн., до місцевих бюджетів – 9883 тис.грн, сплачено ЄСВ – 6442 тис.грн.

З однієї гривні реалізованої продукції лісгоспом сплачено 38 % податків, з одного куб.м.  заготовленої деревини – 614 грн. податків.

Ірина Петренко, головний економіст підприємства.

Працівники підприємства під час участі в акції «Створюємо ліси разом»по реалізації Програми  Президента України «Зелена країна».

Процес розвантаження деревини.

Продукція цеху переробки деревини.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар