Стрічка новин
Над нашою хатою згасло сонце: Коли маєш на меті поділитися з читачами улюбленої газети «Будьмо разом» чимось веселковим, радісно-хвилюючим, то з піднесеним настроєм і позитивними На сторожі життя і здоров’я людей: Указом Президента України № 830 від 12 вересня 2008 року встановлено  професійне свято – День рятівника, яке щорічно відзначається 17 «Мій домашній улюбленець»: Всім кохання – від живої «валентинки» Люсі. Фото Тетяни Шаповал. Якщо у вас живе домашня  тваринка, неважливо, хто це: котик, собачка, Горіло на Любарській: 5 травня, о 03:57, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння літньої кухні по вул. Любарська. АМК РЕМ-БУД оновлює дорогу на Лебединщині: Наразі працівники компанії «АМК РЕМ-БУД» здійснюють поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення на території Лебединщини, Вам телефонують колектори...: Уявіть ситуацію: у вас є старенька бабуся, яка жодного разу в житті не заглядала в комп’ютер чи смартфон. Аж раптом Вогнеборці ліквідовували загоряння в житловому будинку: 12 квітня о 00:45, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Даценківська в с. Син попрохав: «Поїхали до «Лебедя»: Меморіал слави «Лебедина пісня» в Лебедині є воістину святим місцем. Він споруджений на честь лебединців і жителів Лебединщини, які полягли Рада провалила скасування літнього часу. Переведення годинників лишається: Верховна Рада відправила на доопрацювання зако­нопроєкт «Про обчислення часу в Україні», яким ска­со­вується сезонне переведення годинників. Сучасна школа - демократична школа: Торік у закладі загальної середньої освіти №5 Тростянецької міської ради педагоги були окрилені новим проєктом, що отримав      наз­ву «Демократична школа».

За підсумками трудового суперництва серед дванадцяти лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства за III квартал 2021 року державне підприємство «Лебединське лісове господарство» зайняло призове третє місце.

Оцінювання проводилося за результатами господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за такими напрямками: ведення лісового і мисливського господарства (садіння лісу, боротьба з його шкідниками та хворобами, охорона лісу від пожеж, незаконних рубок, охорона диких тварин, проведення рубок формування й оздоровлення лісів); використання лісових ресурсів; переробка деревини; економіка та бухгалтерський облік; охорона праці та техніка безпеки.

Варто зазначити, що у 2021 році держлісгоспом проведено відновлення лісів на площі 154 га та доповнення лісових культур на площі 102 га. Здійснено догляд за лісовими  культурами на площі 1143 га.

За 9 місяців 2021 року заготовлено ліквідної деревини від усіх видів рубок 50,4 тис.куб.м, в тому числі від рубок головного користування – 34 тис.куб.м.

Дохід від реалізації продукції за 9 місяців 2021 року отримали в сумі 81,1 млн.грн., що до аналогічного періоду минулого року складає 148,0 %. На експорт реалізовано продукції на суму 18,6 млн.грн. або 22,9 % від загальної реалізації.

ДП «Лебединський лісгосп» бере активну участь у наповненні державного та місцевих бюджетів. Так, за 9 місяців 2021 року всього сплачено податків  та зборів на суму 30980 тис.грн., у тому числі до державного бюджету – 14655 тис.грн., до місцевих бюджетів – 9883 тис.грн, сплачено ЄСВ – 6442 тис.грн.

З однієї гривні реалізованої продукції лісгоспом сплачено 38 % податків, з одного куб.м.  заготовленої деревини – 614 грн. податків.

Ірина Петренко, головний економіст підприємства.

Працівники підприємства під час участі в акції «Створюємо ліси разом»по реалізації Програми  Президента України «Зелена країна».

Процес розвантаження деревини.

Продукція цеху переробки деревини.

Додати коментар