Стрічка новин
102: що трапилось? з 19 по 25 липня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Ле­бедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 146 заяв та повідомлень громадян, Віктора Химича призначено головою Лебединської райо­нної державної адміністрації: Відповідне розпорядження Президента України Володимира Зеленського №437/2020-рп оприлюднене на офі­ційному сайті глави держави 14 серпня 2020 року. Ціни на ринку на 31 березня 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. Марія Савченко – Почесний громадянин сумської області: «Присвоїти посмертно звання «Почесний громадянин Сумської області» Савченко Марії Харитонівні (27 квітня 1913 року – 12 травня 2005 року) – І реліквія, і скарб, і пам’ять: Йшла з магазину. Неочікувано поряд скрипнули гальма легковика, і він зупинився. Із салону виглянув молодий чоловік та запитав чемно, Юні спортсмени Лебединщини вибороли кілька перемог на чемпіонаті України: Цими днями у місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з грепплінгу серед дітей 2006-2007, 2008-2009 та 2010-2011 років народження. Він просто людяний: На жаль, настав той час, коли все частіше в душі поселяється зневіра в людях, коли вражають їхні черствість, грубість, байдужість. На Лебединщині відбулися вIдкриті змагання «Михайлівські перевали»: За сприяння Лебединського міського голови Олександра Бакликова, відділу молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради і його начальника Костянтина ШАНОВНА ГРОМАДО СУМЩИНИ!: У Лебедині пенсіонеру виписали штраф за спалювання листя: Здійснюючи патрулювання міста Лебедин, група реагування поліції охорони помітила, що у вечірній час на території одного з міських підприємств по

Результативність та  достовірність дос­ліджень залежать  від якісної підготовки хворих та дотримання медичним  персоналом   правил відбору і доставки матеріалів. Недотримання цих правил   призводить до  хибних позитивних результатів  та перехресної  контамінації  проб.

Що не можна робити перед  відбором матеріалу:

  • За 6 годин до відбору матеріалу – не використовуйте спреї чи таблетки для горла.
  • За 3-4 години – не їжте, не пийте, не полоскайте рот, не жуйте цукерки чи гумку,  не чистіть зуби та не паліть.
  • Категорично забороняється: скупчення людей у приміщеннях  для  їх обстеження, несвоєчасна заміна персоналом  гумових  рукавичок  після кожного хворого, максимум двох  з дезінфекцією  рукавичок між ними; використання інструментів без  їх дезінфекції, використання пробірок, кришки яких захлопуються, а не загвинчуються; ні в якому разі палички тампонів не повинні проштрикувати пробки або заважати їм щільно закриватися, забороняється пакування пробірок  у  непрозорі пакети,   пакети  без  застібки; забороняється пошкодження пробірок, пробок і пакетів.
  • Максимальний термін зберігання назофарінгеальних зразків  при температурі  40С   складає  не більше  24-72 годин, наявність в термоконтейнерах  заморожених  термоелементів  обов’язкова.

Дотримання вказаних правил  убезпечить громадян від недостовірних результатів досліджень.

За матеріалами  ДУ   «Сумський   ОЦ КПХ  МОЗ  України».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар