Стрічка новин
Лебединські поліцейські розслідують обставини ДТП, у якій травмувався мотоцикліст: Подія сталася у суботу, близько 13 години, в селі Ворожба, що на Лебединщині. Як попередньо встановили працівники поліції, 32-річий місцевий Уникайте лову риби під дротами!: На Сумщині у розпалі риболовний сезон. Любителів риболовлі – цікавого і популярного виду дозвілля – доволі часто можна побачити на Багнюка – у центрі Лебедина: Ця весняна грязюка не в Межирічі біля місцевого ставка, чи де-інде в іншому населеному пункті. Ця багнюка – у центрі 102: що трапилось? з 8 по 14 червня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 114 заяв та повідомлень громадян, з них 14 на момент реєстрації містили «Школьные годы чудесные...»: Як швидко йде час. Не встигли ми озирнутися, як минула половина життя. Усі уже дорослі, підросли діти, дехто дочекався онуків. Не забуваймо про позитив: З приходом нової влади завжди покладаєш надії на молодих, перспективних, повних прогресивних ідей, готових до реалізації новітніх проєктів посадовців та Горіло у Лебедині: 13 січня о 09 годині 19 хвилин на пункт зв’язку 18-ї ДПРЧ Управління ДСНС України в Сумській області надійшло телефонне Станом на 2 жовтня 2020 року на Сумщині 4677 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 242 осіб (Суми - 185, Шостка - 2, Конотоп - 4, Ромни - 4, Парадокси нашого життя: Одноногий «Лебедин» виглядає з-під ялин... Ця «кривенька качечка» – знак «Лебедин», що при в’їзді в місто з боку Червленого тримається на 102: що трапилось? з 12 по 18 липня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 187 заяв та повідомлень громадян,

Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 128 заяв та повідомлень громадян, з них 9 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з яких 3 звернення було внесено в ЄРДР по факту смерті громадян.

При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

26 жовтня зі служби 102  надійшло повідомлення від 58-річної мешканки одного із населених пунктів Лебединської громади про те, що  в певний період часу невідома особа, шляхом пошкодження дверей,  проникла до будинку заявниці, звідки таємно заволоділа комп’ютером та  колонками. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.3 ст.185 КК України.

28 жовтня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла інформація від слідчого відділення поліції № 3 про те, що ним під час досудового розслідування по кримінальному провадженню  від 16.07.2021 року встановлено, що гр..Ф., раніше судимий за ч. 1 ст. 369 КК України, на початку червня 2018 року вчиняв розпусні дії стосовно малолітньої. Таким чином в діях гр..Ф. вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України – розбещення.

28 жовтня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла інформація від слідчого відділення поліції № 3 про те, що ним під час досудового розслідування по кримінальному провадженню  від 16.07.2021 року встановлено, що гр..Ф. з червня 2020 року, діючи повторно, вчинив насильницькі дії сексуального характеру стосовно малолітньої. Таким чином в діях гр..Ф. вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 6 ст. 153 КК України.

28 жовтня  до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла інформація від дільничного офіцера поліції про те, що під час розгляду матеріалу звернення  від 20.10.2021р. був виявлений факт крадіжки газових труб з господарства в с. Пристайлове. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

28 жовтня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла письмова заява від 20-річного місцевого мешканця про те, що місцевий мешканець гр. Є. 28.10.2021 року близько 16 год. завдав тілесні ушкодження заявнику у виді забійної рани голови. По даному факту відомості внесені в ЄРДР за ч.1 ст.125 КК України.

За інформацією відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського районного управління поліції.

Додати коментар