Стрічка новин
Ірина УСЕНКО: «Танцю, до тебе прагнуть серце I душа….»: Знайомтеся: Ірина Усенко – керівник танцювального гуртка «Соняшник» на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6. Увага, шахраї!: Шановні лебединці! Сьогодні до мене були неодноразові звернення про те, що містом блукають люди, які пропонуючи послуги з перевірки газових Хай щастя та мир зIгрIвають оселю: Чарівна жінка, любляча матуся, мудра бабуся, чудова прабабуся, добра подруга, гарна сусідка. Всі ці слова можна дарувати дорогій нашій Ользі Як Лебедин прожив останній тиждень : Тиждень перевірок Держпродспоживслужби; комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій; зустріч міського голови із журналістами; дезінфекція території міста; «Веселка» – це наша спільна гордість: Нещодавно в селі Підопригори відбувся  вже традиційний  Все­український фестиваль KVARTAL FEST. Щороку  мешканці Сумщини, і не тільки, мають можливість безкоштовно Наші сучасниці: Сьогодення вимагає від пра­ців­ників поштового зв’яз­ку особ­ливих зусиль. Окрім того, що вони доставляють газети, журнали, іншу кореспонденцію, доводиться З початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну за кордон виїхали понад 3 млн українців: Але багато людей не знають, в якому статусі вони можуть перебувати у Європейському Союзі і що потрібно робити. Просимо відгукнутися: До редакції тижневика звертаються наші читачі, жителі Лебедина, які позитивно  відгу­куються, про меморіальний комплекс по вул. Сумській, музей просто неба, Встановлено особу причетну до вчинення кримінального правопорушення: Працівниками сектору реагування патрульної поліції відділення поліції 3 (м.Лебедин) Сумського районного управління поліції встановлено особу причетну до вчинення Ще один випадок COVID-19 у Лебедині: Як стало відомо днями, в одного мешканця м. Лебедина, який звернувся за медичною допомогою до сімейного лікаря, результат дослідження на

Малювати картини руками не можна,

                        Лише серцем, що б’є у душі…

                        В тій, де мешкає дивний художник,

                        Що натхнення черпає в собі.

   

Саме цими поетичними рядками була відкрита в Лебединському краєзнавчому музеї виставка картин вихованців Лебединського центру позашкільної освіти художньо - естетичного відділу гуртка «Образотворче мистецтво та декоративно – прикладне мистецтво» (керівник Олена Верхова).

Виставка картин – це завжди свято, це можливість зустрітися з прекрасним, а особливо, якщо автори цих картин – діти. Що ж малюють діти? Чому присвячені їхні рукотворні шедеври? Що надихає юних митців?

Дивлячись на дивовижні роботи дітей, розумієш,  наскільки їхній світ яскравий, світлий і величний. Це справжній «Живописний калейдоскоп». У них багато душевного тепла, любові, радості, фантазії, казки.

Діти своїми роботами неначе відкривають нам, дорослим, новий світ – незнайомий, несподіваний, трохи таємничий і бажаний, а, може, й дещо забутий. Юні художники малюють усе, що їх хвилює, усе, що їх радує і тривожить. Свої мрії й бажання вони втілюють у картинах, необмежених тематикою (є де розгулятися фантазії!), технікою виконання, жанром.

Усі експоновані роботи  мають свою душу і змінюють світогляд дорослих. Ці картини хвилюють і захоплюють, пробуджують почуття прекрасного і зміцнюють віру в усе добре, що існує в світі. Діти-художники – майстри неповторності, бо саме вони вміють доторкнутися поглядом до душі, помітити непомічене іншими й зробити його зрозумілим для кожного, хто дивиться на картину.

Світлана Бражніченко,

старший науковий співробітник

Лебединського краєзнавчого музею.

Коментарі  
0 #1 ОГО! 28.10.2021, 14:38
Шановнi поети! Треба ж перечитувати те, що у вас написалося!

"Малювати картини руками не можна,"
Звiсно, що не можна. Їсти борщ теж руками не можна, бо для цього iснуϵ ложка. А малювати треба не руками, а пензлем або олiвцем. В усякому разi, так нас вчила в першому класi наша Полiна Костянтинiвна.

"Лише серцем, що б’є у душі…"
Мало того, що серце у вас когось там б’є, так воно ще й б’ється в душi, а не в груднiй клiтинi! От же яка анатомiчна аномалiя.

"В тій, де мешкає дивний художник"
Художник мешкає в душi? Справдi, дивак! Сподiваюсь, вiн чоботи знiмає, як заходить до свого мешкання?

"Що натхнення черпає в собі".
Ну, й молодець! Не ходити ж йому з черпаком по сусiдям...
Цитата


Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар