Стрічка новин
Ціни на ринку на 1 липня 2020 року: М’ясо (1кг) – 100-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. ...А радіо мовчить: Шановна редакціє газети «Будьмо разом»! Звертається до вас Раїса Никифорівна Туровець із Лебедина (вул.Квітнева,45). Мені вже 72 роки,  за все Вони поповнять робiтничi колективи: Ось і підійшла хвилююча мить – отримання документів державного зразка: свідоцтва про повну загальну середню освіту та диплома кваліфікованого робітника. Козацькому роду – нема переводу!: Кружляє, жовкне листя, танцює свій остан­ній осінній танок на сірому небосхилі. І хоча весь світ, затамувавши подих, чекає такої важливої Між нами, сусідами: Валентина якраз заходилася робити ревізію в кухонній шафі, як її гукнув чоловік: – Там тебе Сергіївна кличе. Якась розмова є. Чи не порушуються права людини?: Пандемія. А ще зовсім недавно усі їхали додому через введення простого карантину. Четвер, 12 березня ц.р., залишиться у пам’яті надовго. А що у сусiдiв? І не тільки...: Президент призначив нового голову Охтирської РДА. Президент Володимир Зеленський призначив голів районних державних адміністрацій у трьох областях. Фотомайстер: Сьогодні, 14 липня, посеред літа, ми мали б відзначати день народження нашого колеги Миколи Семеновича Суботи, завідувача відділу фотоінформації редакції У Сумській обласній лікарні можна отримати інсулін: Про це повідомляє Суспільне Суми з посиланням на Сумську міську раду. Хворі на діабет жителі обласного центру і найближчих міст Прилетів журавель...:

Напередодні свята – Дня автомобіліста і дорожника – ми завітали на автотранспортне підприємство, що створене в Лебедині у 2004 році, директором якого є Ігор БУДНИК.

Займається АТП відповідно до дозволів регулярними пасажирськими та вантажними перевезеннями, що здійснюються як по області, так і в межах України. Для цього є в наявності 11 транспортних засобів.

З повагою в автопарку ставляться до водіїв, які перевозять пасажирів та різні вантажі. Це Іван МІНЯЙЛО, Павло КУДЛАЙ, Валерій НОВАК, Володимир СУЩЕНКО, Василь КРИШТОП. Шкода тільки, що молодь не має бажання йти сюди працювати, адже робота ця не з легких.

За технічним станом транспорту пильно слідкує механік Василь ГОЛУБ (працює механіком з 1973 року).

Перед виїздом у рейс кожен водій обов’язково проходить медичний огляд. На підприємстві є власний медичний пункт, а завжди привітна медична працівниця Тетяна ЯКОВЛЄВА вже більше 30 років слідкує за здоров’ям водіїв. Також у автопарку є власна кімната відпочинку, щоб водії перед рейсом, або після нього могли відпочити. Тут для цього є все необхідне: ліжка, душова, мікрохвильова піч, газова плита, холодильник, пральна машинка.

На цьому фото також перевізники: Сергій ДІДЕНКО, Микола ВОСКОБОЙНИК, Віктор ЯКОВЛЄВ. Всі вони мають трудовий стаж більше 30-ти років.

Зі святом вас, шановні автомобілісти! Гладеньких вам доріг, безаварійних рейсів і вдячнх пасажирів!

                                                                                                                                                                                   Фото Вікторії БЕРЕСТ.

 

 Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар