Стрічка новин
Канада спростила в'їзд для українських біженців: Уряд країни дозволив частині біженців з України не надавати біометричні дані при в'їзді у Канаду. Про це повідомляє Global News. Рейдували: У період надзвичайної пожежної небезпеки в  лісових масивах найменша необережність з вогнем може призвести до непоправної біди. Лісові пожежі Що воно горить?: Життя іде, залишаючи по собі гіркі й добрі спогади. Іноді перегортаєш їх, як аркуші у фотоальбомі, і посміхнешся, пригадавши якусь Увага! Шахраї!: Правоохоронці застерігають громадян від необачних угод купівлі-продажу товарів через Інтернет. Спроба продати швейцарський годинник через мережу Інтернет ЗВІТ народного депутата України Миколи Задорожнього: Шановні жителі 162-го виборчого округу! 29 серпня минув рівно рік, як Верховна Рада IX скликання зібралася на своє перше засідання, Епідемічна ситуація в Сумській області та Лебединській міській ОТГ: Станом на 16 січня 2022р. показник захворюваності за попередні 14 днів по Сумській області становив 365 на 100  тис. населення, Для настрою: На фоні казкової природи: Зима – чудовий привід весело і корисно провести час з родиною на свіжому повітрі. Але грудень не дуже радував нас Із 30-річчям незалежності України і Днем міста!: Шановні земляки – близькі і дорогі мені люди! Сьогодні жителі Лебединщини святкують День міста, День визволення від фашистських загарбників,  а Оцифровані: Щодня по кілька разів на каналі «Україна» звучать звернення до глядачів ось такого змісту: «Це Карінка. Вона з Миколаївської області.

Любов до рідного українського слова, до української історії, звичаїв, традицій завжди виховувала у своїх учнів Заслужений учитель України, вчителька української мови та літератури колишньої Лебединської загальноосвітньої школи №2,

справжня українка Ніна Миколаївна Корнієнко. Кілька поколінь лебединських школярів пройшло через її душу і серце. Все життя Ніна Миколаївна працювала у «другій школі». Спочатку, в юності, піонервожатою, а по закінченню педінституту – вчителем-філологом. Її творчій ініціативі, творчому доробку, здається, не було меж. Вона дійсно була вчителем від Бога. Діти-школярі дуже любили свою Ніну Миколаївну, бо  вона була для них і вчителем, і другою мамою. Своїх учнів вчила не лише предмету, який викладала, а й життю. Вдячні учні і по закінченню шко­ли спілкувалися зі своєю вчителькою, запрошували на зуст­річі однокласників, роз­пові­дали їй про свої здобутки і негаразди, радилися, як бути в тій чи іншій ситуації. Вони ж провели її в останню дорогу, у Вічність, сказавши востаннє щи­рі, теплі слова своїй вчительці, своєму класному керівнику. І сьогодні відвідують місце її Вічного спочинку, а численні фото в сімейних архівах учнів нагадують про щасливі миттєвості шкільного життя, про дорогу вчительку.

На знімку: українські вечорниці у 6-А класі, де керівником була Ніна Миколаївна Корнієнко (зліва – крайня).

1990 рік.

Коментарі  
-1 #1 ОГО! 28.10.2021, 14:45
"...справжня українка...."

Люди добрi! А що, українки бувають i несправжнi, пiдробленi, тобто "фейкуватi"?
Цитата


Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар