Стрічка новин
Порушив – отримуй!: За період весняно-літньої заборони вилову водних біоресурсів інспекторами Сумського рибоохоронного патруля проведено 31 рибоохоронний рейд та викрито 262 порушення природоохоронного Ми вдячнi вам, лiкарi!: Сьогодні ми пропонуємо читачам діалог з наймолодшою лікаркою інфекційного відділення по наданню допомоги хворим з підозрою та підтвердженням COVID-19 – ...А дорога сірою стрічкою в’ється: Напередодні свята – Дня автомобіліста і дорожника – ми завітали на автотранспортне підприємство, що створене в Лебедині у 2004 році, Нерест – 2021: Підходить період нересту – це найбільш важливий період у житті риби, а тому в цей час, як ніколи, рибі потрібні «У нас настрій теж святковий»: Сестрички Даша і Аня, якими пишаються їхні батьки Тетяна і Андрій ПОТАПЕНКИ, дружні, розумні, веселі. Люблять природу, музику, дуже допитливі, Нехай же стане днем дитини у всьому світі кожен день: Щороку 1 червня Лебединщина разом з країною та усім світом відзначає свято малечі – Міжнародний день захисту дітей. Шановні юристи!: Вітаю вас з професійним святом! Бажаю вам міцного здоров’я і безмежної життєвої енергії! Нехай найближчі люди дарують вам мир і Понад 57 тисяч клієнтів «Сумигаз» жодного разу не сплатили за доставку газу: Власники більше 57 тис газифікованих домо­во­лодінь Сумщини ще жодного разу не сплачували за розподіл газу. Нагадуємо, з 1 січня 2020 На Сумщині поліція затримала крадіїв водонапірної башти: Ними виявились троє раніше судимих жителів міста Лебедин. Спокусилися вони на гідротехнічну споруду, що знаходилась на території колишньої Відсьогодні запрацював бот, що допомагає українцям діяти в екстрених ситуаціях та ділиться важливою інформацією: Наприклад: 🔸 як поводитись під час обстрілів; 🔸 як знайти людину, з якою втрачено зв'язок; 🔸 як безкоштовно розважати дітей у бомбосховищах.

Педагог, учитель, вихователь – довірена особа батьків, якій вони довіряють найдорожче і найцінніше – своїх дітей, свою надію, своє майбутнє.

Доля наших дітей у руках педагога, в його золотому серці, він має бути джерелом радісного, пізнавального, а ще – морального зростання своїх вихованців. Саме таким і є колектив педагогів комунального закладу Сумської обласної ради «Штепівський навчально-реабілітаційний центр». Напередодні Дня працівників освіти сюди з привітаннями і подарунками завітав депутат Сумської обласної ради Віталій Зеленський разом із секретарем Лебединської міської ради Дмитром Коваленком та головою громадської організації «РУХ НАЦІЇ – СИЛА ПРАВДИ» Романом Моїсеєнком. Їх радо зустрічали заступник директора з навчальної роботи Любов Анцифорова, заступник директора з виховної роботи Ірина Лисянська та педагогічний колектив і вихованці закладу.

 

Штепівський обласний реабілітаційний центр.

Над ним взяли шефство ГО «Рух нації – сила правди»

(голова ГО Роман МОЇСЕЄНКО) та об’єднання «Лебединський панкратіон».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар