Стрічка новин
Ціни на ринку на 6 жовтня 2021 року: М’ясо (1кг) – 110-130 грн. Сало (1кг) – 40-130 грн. У Лебедині сталася жахлива аварія: Водій, який рухався на великій швидкості по вул.Гастелло, 61, не впорався з керуванням та вилетів прямісінько на подвір’я житлового будинку. 34-ті роковини Чорнобильської катастрофи: 26 квітня – день пам’яті тих, чиє життя 34 роки тому передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, день людської шани та вдячності Пам’ять, яка завжди з нами: Із цих довоєнних, вицвілих від часу фото дивляться дорогі для мене люди – дідусь Григорій Максимович Никитенко та бабуся Євдокія Сповнена світла й тепла: Її душа відкрита до людей. Це відчувалося відразу при нашому першому знайомстві. Та це не було спеціальне зна­йомство. Просто потреба Спіймали браконьєрів: З початку травня порушники на Сумщині завдали збитків на суму майже 46 тис. грн. У період з 1 по 20 Над нашою хатою згасло сонце: Коли маєш на меті поділитися з читачами улюбленої газети «Будьмо разом» чимось веселковим, радісно-хвилюючим, то з піднесеним настроєм і позитивними «Ромашкову» родину привітала осінь: Осінь – чудова пора, пора поетів та романтиків. Кольоровим розмаїттям прикрашає осінь наш чудовий край. Саме такої прекрасної днини завітала Сильна духом і майстриня на всі руки: Один із останніх травневих днів видався сонячним, теплим, без дощику. Тож і вирішила завітати до Катерини Харченко з м.Лебедина, Бажаєте позитивних змін? Почніть опановувати нову професією. Можливість поруч!: Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відзначає десятиріччя свого існування. Центр готує кадри за 12 робітничими спеціальностями.

Гортаю підшивку газети за минулий рік. Ось серія цікавих матеріалів із історії нашого краю. А ось інтернет-міст, організований редакційним колективом із земляком, який зараз проживає в Чехії.

А це тематичні сторінки: жіноча, для молоді, «У родинному колі», «Четвергові посиденьки» із цікавою інформацією. А ось, на мій погляд, найголовніше – розповіді про людей Лебединщини, Сумщини, які чесно працюють, віддано кохають, створюють сім’ї, виховують дітей, йдуть на заслужений відпочинок і при цьому, незважаючи на життєві негаразди, тримаються за рахунок мізерної пенсії. Хіба можна все це обійти увагою?

Подумалось: раз це подобається читачам, то, можливо, зупинитися і продовжувати лише те, що «прижилося» на сторінках видання, а не вигадувати щось нове?

Але журналістика тому й називається творчою діяльністю, що не можна зупинятися на досягнутому, потрібно шукати нові теми, руб­рики для пуб­лі­кацій, проводити тематичні за­хо­ди, спільні ак­ції. До речі, сто­совно акцій. Як пам’ятаєте, до 30-річ­чя Неза­леж­ності України колектив редакції спільно із підприємствами, організаціями Сумщини провів таку акцію під назвою: «До 30-річчя Не­залежності України – 30 примірників газети «Будьмо разом». Приємно, що чимало керівників відгукнулися на цей захід. Найак­тив­ніших я хочу сьо­годні назвати. Це Андрій Кир’я­но­вич Киричен­ко (ПП «Надь»), Магомед Джамалович Галаєв (Обл­спожив­спілка), Микола Олексійович Штукін (ТОВ «ВорожбаЛатінвест»), Олександр Миколайович Огієнко (ТОВ «Укртранспневматика»), Євген Сергійович Кіріченко (ТОВ АФ «Лан»), Анатолій Васильович Онайко (СТОВ «Перемога»), Анатолій Григорович Троян (ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»). Спасибі вам за це. Дякуючи вам, ваші працівники читають тижневик «Будьмо разом» у четвертому кварталі цього року. Сподіваємось, що наша співпраця знайде продовження і в подальшому, в тому числі й з іншими колективами. Наприклад, зараз ми розпочинаємо дієве творче спілкування на сторінках тижневика із освітянами.

Над тим, як зробити газету цікавішою, сьогодні й працює редакційний колектив. Продумуємо, чим вас ще здивувати в майбутньому, чим порадувати, а, можливо, й допомогти. Адже наша газета не повчає, а вчить, не тисне своєю думкою, а запрошує до діалогу. Бо ми працюємо для вас і щиро хочемо, щоб наші стосунки, шановні читачі, міцніли, щоб у кінці напруженого робочого дня ви відкрили черговий свіжий номер тижневика «Будьмо разом» і обов’язково знайшли для себе щось цікаве, корисне. Нам буде це приємно. Значить, ще не всі «тусуються» у Facebook, Masseager, Telegram та в інших соцмережах (до речі, цим зловживають і деякі керівники державних і виконавчих структур, підміняючи цим живе спілкування із громадянами). Тому наш тираж значно виріс. Ви «прикипіли» серцем і душею до нашого видання. Спасибі вам за це. Обов’язково будемо розповідати про вас на сторінках тижневика. Тим більше, що сьогодні «Будьмо разом» передплачують і читають не лише на Лебединщині, а й у Сумах, населених пунктах Сумського, Шосткинського, Роменського та інших районів. Будьте впевнені, ми вас не підведемо. І будьмо разом у наступному році!

Із найкращими побажаннями

за дорученням трудового колективу

Василь ДАЦЬКО,

головний редактор тижневика «Будьмо разом»

та інтернет-видання «Лебедин press»,

Заслужений журналіст України.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар