Стрічка новин
Звернення Володимира Зеленського. Головне::   ◾️Російська армія все ще має значний потенціал для продовження атак. Обстріли наших міст продовжуються, Маріуполь заблокований, ракетні та авіаційні удари З близько 15 людей, які зібралися на святкування дня народження у Лебедині, п'ять — захворіли на ботулізм: У п'ятьох мешканців Сумщини виявили ботулізм. Про це Суспільному розповіла медична директорка клінічного центру інфекційних хвороб та дерматології ім. Красовицького У червні закінчується нерест на всіх водоймах: Сумський рибоохоронний патруль нагадує громадянам та рибакам – любителям про терміни закінчення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів: Вибухотехніки поліції знешкодили кілька протипіхотних мін: Вчора співробітники вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області неподалік від села Малий Вистороп на Лебединщині виявили і знешкодили дві протипіхотні Немає доплати? Чекайте!: На календарі вже кінець травня, але не всі ветерани війни отримали грошову допомогу, яку, як зазвичай, чекали до Дня Перемоги. Приїжджайте навчатися в Рябушки!: Кожний навчальний заклад має своє обличчя, успіхи, традиції. Поділіться і ви цим зі своїми ко­легами-освітянами і нашими читачами на сторінках Вiтали батькiв: Цього дня ми вітаємо усіх чо­ло­віків, хто носить горде ім’я ТАТО. Бажаємо мирного неба, здоров’я і всього найкращого. Берегиня українського слова: Любов до рідного українського слова, до української історії, звичаїв, традицій завжди виховувала у своїх учнів Заслужений учитель України, вчителька української Шана та вдячність: Не зраджуючи своїм традиціям та дотримуючись усіх санітарно-гігієнічних вимог (під час пандемії), профспілка та дирекція фахового коледжу ім.А.С.Макаренка Весна надій і сподівань: Незважаючи на те, що на кордоні Сумщини продовжуються інтенсивні бомбардування й навіть запеклі бої, незважаючи на численні сирени загрози авіаударів,

Станом на 03.10.2021 р.  по Лебединській міській  об’єднаній територіальній    громаді  з початку пандемії  зареєстровано 2747  хворих,  з них одужали 2609 осіб,  померли - 44 особи.

 В тому числі хворих дітей від 0 до 17 років з початку пандемії   зареєстровано 89 осіб, з них одужали - 82 дітей. 

Чергова хвиля  COVID-19  прийшла  знову на Лебединщину.      

На жаль  все більше хворих звертаються за медичною допомогою. За вересень по Лебединській  ОТГ зареєстровано  96 хворих на COVID-19, в тому числі 22 – за 29 вересня.  А  вже за 02 жовтня по ОТГ  зареєстровано 30 хворих  на  коронавірусну хворобу.  По Україні  в цей же день  зареєстровано 11809 випадків  COVID-19,  в тому числі 1104 дитини  та 235 медичних працівників.  Госпіталізовано  було  за добу 2692 особи,  смертельних випадків зареєстровано 203.

Наскільки ця хвиля буде потужною - залежатиме від сумлінного дотримання громадянами протиепідемічних  заходів. Наразі  штамп «Дельта»  вражає людей  молодого  та середнього віку, абсолютно здорових, без супутньої патології, які мають  тяжкий перебіг  короно вірусної  хвороби.   В поточному році у 10 разів більше госпіталізацій дітей, ніж під час пандемії  минулого року.  Штам «Дельта» може  викликати симптоми хвороби  (діарею та блювоту)  вже  у перший день після зараження.   

Саме від нашої  свідомості та відповідальності, від наших вчинків  в період пандемії  залежить здоров’я  і  життя інших  людей.  Дотримуйтесь карантинних обмежень,  дистанції при спілкуванні, вакцинуйтесь та носіть маски, ретельно  дотримуйтесь протиепідемічних правил і збережіть своє здоров’я. Ще раз  наголошую, що тільки  вакцинація є єдиним способом врятуватись від  важкого перебігу коронавірусної хвороби, госпіталізації та навіть смерті.    Будьте  здорові!

 

Завідуючий  Лебединським  відділенням

ДУ « Сумський  обласний  центр контролю                

і профілактики  хвороб МОЗ України» 

Василь  БРАГА.  Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар