Стрічка новин
Якість, перевірена часом: «Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М. І. Ситенка – це якість, перевірена часом» – такий меседж придумали наші студенти Тариф збільшився: До редакції тижневика «Будьмо разом» звернувся читач з Лебедина. Він був упевнений, що заплатив за вивіз сміття наперед, але виявилося, Прагне бути першою: Чарівної осінньої пори щороку сту­дентство нашої краї­ни відзначає своє свято. День студента – свято молодості, краси, свято енер­гій­них, завзятих, Заборона на лов водних біоресурсів: Діятиме весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів відповідно до статтей 9, 10 Закону України «Про рибне господарство, «Спортивна хата»: У лісопарковій зоні міста теплого сонячного суботнього дня відбулася така ж тепла зустріч членів колективу представництва на Лебединщині громадської організації Шановні жителі Сумського району!: Щиросердно вітаю вас із найсвітлішим святом усіх християн – Великоднем! Це величне свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над Ми вдячнi вам, лiкарi!: Сьогодні ми пропонуємо читачам діалог з наймолодшою лікаркою інфекційного відділення по наданню допомоги хворим з підозрою та підтвердженням COVID-19 – Шановні працівники агропромислового комплексу!: Щиро вітаю вас із вашим професійним святом – Днем  працівників сільського  господарства! Віддаю вам данину пошани за те, що взяли на Горобчик: Олюся вийш­ла із по­ліклініки, куди ходила ро­бити рентген коліна, яке вже третій місяць боліло, опухло. Не допомагали ніякі компреси, мазі… Учитель зI свIтлом у душI: Працювати вчителем – Божий дар, дуже наполеглива та відповідальна постійна праця над собою. Інна Григорівна Хрін – вчитель історії, правознавства

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Учительська праця – це покликання, в якому гармонійно знайшли втілення мудрість і добро, людяність і жертовність, творчість та ерудиція, духовність і материнське тепло.

Прийміть найтепліші слова вдячності за високе служіння обраній справі, за професіоналізм і витримку, терпіння і невтомний пошук, самовідданість і щедрість душі, за наполегливу і натхненну роботу! Впевнений, що ви й надалі докладатимете всіх зусиль задля процвітання рідного краю та утвердження могутньої, духовно багатої України!

Щиросердно бажаю вам міцного здоров’я, домашнього затишку і родинного благополуччя, світлої учительської долі, вдячних і працелюбних учнів, людської шани і поваги, невичерпної наснаги та незгасимої енергії, нових здобутків та педагогічних звершень!

З глибокою повагою,

Микола Задорожній, народний депутат України.

 

 

 

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви! Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.

Низький уклін вам, дорогі осві­тяни, за вашу невтомну працю, доб­росовісне служіння обраній справі, талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають людська довіра та любов.

Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.         

З повагою Руслан СІРЕНКО,                                                      

голова Сумської районної державної адміністрації.

 

 

Шановні педагоги, вчителі, викладачі!

Дозвольте від депутатського корпусу та від себе особисто привітати всіх працівників педагогічної ниви з чудовим святом – з Днем працівників освіти!

Учительська праця нелегка й відповідальна, адже саме педагоги щодня своїм наставницьким словом, своїми порадами й ученнями, закладають фундамент, стають провідниками у світ науки і пізнання. Недарма учителів часто називають другими батьками, оскільки саме ви віддаєте частинку своєї душі не лише власним дітям, а й своїм учням.

Нехай обраний вами професійний шлях приносить вам задоволення та радість, а зерна вашої праці проростають у ваших учнях щирою вдячністю та повагою.

Щиро бажаю вам міцного здо­ров’я, оптимізму, посмішок, неви­черпної енергії, мудрості й терпіння в нелегкій справі навчання та виховання майбутніх поколінь.

Віктор Химич, голова Сумської районної ради.

Додати коментар