Стрічка новин
Сучасна школа - демократична школа: Торік у закладі загальної середньої освіти №5 Тростянецької міської ради педагоги були окрилені новим проєктом, що отримав      наз­ву «Демократична школа». Всеукраїнська перемога шкільного євроклубу: Протягом декількох місяців команда проєкту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» Як можна зареєструватися в службі зайнятості через портал державних послуг «Дія»?: Подібне запитання все частіше звучить у письмових та усних запитах до служби зайнятості. Відповідь на нього ми попросили дати директора Лебединщина в сумському районі: Несподівана і шокуюча для всіх лебединців звістка про зміну адміністративно-територіального устрою регіону, зокрема віднесення Лебединщини Автоматичне списання коштів з банківських рахунків боржника – одразу звернись до ДВС: Громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості, кошти на банківських рахунках таких Віч-на-віч із нашим  земляком, Почесним громадянином Лебедина Владиславом Бухарєвим – про головне: Генерал-полковник спецслужб України. Народний депутат України VIII скликання. Почесний громадянин міста Лебедина, де народився. Один із засновників Всеукраїнського фестивалю Kvartal У Лебедині скликають позачергову сесію, щоб достроково припинити повноваження «мера-безгосподарника»: Депутатський корпус Лебединської міськради подав колективну заяву на ім’я міського голови Олександра Бакликова з проханням скликати на 17 вересня позачергову Карантин: Так, саме цим словом пояснюється те, що люди стали менше спілкуватися між собою, відчуваючи себе зазомбованими телевізором: що сьогодні скажуть, Олександр Борисенко: «Щоб успішно реалізувати себе в житті, потрібне міцне здоров`я»: Віч-на-віч із Олександром Борисенком нашим земляком – математиком, членом-кореспондентом  Національної академії наук України, Питання вакцинації населення - під контролем: 13 листопада Лебединщину з робочим візитом відвідали заступник голови Сумської ОДА Олена БОЙКО і начальник управління охорони здоров’я ОДА Сергій

Вересень, що вже добіг свого календарного фіналу, для нас є лише початком повноцінного життя: можливо, світ нарешті оговтається від ковідного стилю існування,

і ми знову зможемо, як у старі добрі часи, відчувати радість живого спілкування, зустрічати людей, які нас надихають, і наживо обмінюватися з ними думками та енергією. І як чудово було б, наприклад, у День працівників освіти, привітати вчителів особисто.

Особливі слова подяки говоримо сьогодні вчительці, якій вдавалося і в час карантину не призупиняти активну навчальну і громадську діяльність. Це Наталія Миколаївна Логвиненко, яка викладає  англійську мову в Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. Вона має вже не одне покоління вдячних випускників, серед яких і я. Згадуючи усі ті події, які вона організовувала для нас, завжди ставлю риторичне питання про те, звідки в неї береться стільки натхнення віддавати всю себе на користь інших.

Перш за все, звичайно, Наталія Миколаївна турбувалася про нашу реалізацію в світі англійської мови. Ми постійно брали участь у різних всеукраїнських конкурсах, таких як «Гринвіч» та «Puzzle», готувалися до відбору на програму обміну з США «FLEX», і є учні, які проживали та навчалися за кордоном, а також  перемагали в обласному конкурсі перекладачів та інших. Усіх можливостей, які віднайшла для нас Наталія Миколаївна, не перерахувати. Вона також ефективно координує шкільний євроклуб ”Mayflower”, у рамках роботи якого ми постійно зустрічалися з колегами з інших євроклубів та їздили до м. Суми на заходи з нагоди  Днів Європи. Окрім того, Наталія Миколаївна щорічно готує переможців олімпіад та конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН міського та обласного рівнів, серед яких і дві мої однокласниці.

Та все ж вчительку цікавить життя учнів не лише в рамках її предмета. Вона часто організовувала наше дозвілля і, наприклад, влаштовувала спільні екскурсії до Києва, Харкова, Полтави, Батурина тощо. Так само допомагає школярам побачити рідну Україну Наталія Миколаївна й сьогодні: за цим можна прослідкувати у Фейсбуці, який вона як справжня сучасна педагогиня та активна громадська діячка постійно поповнює новими дописами. З нещодавніх новин, які приємно здивували мене і викликали почуття гордості, приїзд до Лебедина волонтера із Нідерландів Йоші Каміля на запрошення Наталії Миколаївни і за співпрацею з Центром Європейських ініціатив. Як бачимо, розширення фізичних і світоглядних кордонів у дії!

Для мене та десятків випускників Наталія Миколаївна назавжди залишиться прикладом соціально-правильної, вражаючої небайдужості; широти душі, в якій знаходиться місце для допомоги і своїм учням, і рідному місту. Вона має дивовижне джерело щирої любові до рідної місцевості і до людей, які тут живуть; а найголовніше – любові, яка виражається реальними справами. Тож бажаємо Наталії Миколаївні наснаги у праці та нових звершень, звертаючись до неї не в Зумі чи телефоном, а на сторінках газети «Будьмо разом».

Дякуємо Вам, вчителько, за серце, віддане дітям, за  Ваші добрі справи!

З повагою, Анастасія Таранченко,

випускниця ЛЗЗCО І-ІІІ ст.№1 2018 року,

студентка Сумського держуніверситету.

Додати коментар