Стрічка новин
Як шануємо Шевченка: Нині стало престижно випрацьовувати турис­тич­но-­кра­єзнавчі маршрути як для вітчизняних, так і зарубіжних гостей. Посилаю­чись на слова міністра охорони здоров’я п.Ляшка, Укрзалізниця вводить залізно стабільний графік курсування поїздів до переходу на літній час: За інформаією  сайту  www/ zt.20minut.ua  графік буде діяти до 27 березня. Додаткові евакуаційні рейси за потреби призначатимуться щоденно, про них 102: що трапилось? з 13 по 19 квітня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 127 заяв та повідомлень громадян, з них 10 на момент реєстрації містили Тут «господарюють» бур’яни: Вулиця Шевська (кол. Антонова) – поряд із центром нашого міста. Радують погляд ошатні будиночки, нові су­час­ні паркани. А от біля Останній дзвоник пролунав: До побаченння, школо! Попереду  – літні канікули, у випускників – вступні випробування у виші, технікуми, училища. А ще – цікаві Вогнеборці приборкували масштабне загоряння: 22 вересня о 02:34 черговий караул 18-ї державної пожежно-рятувальної частини був викликаний на вул. Новопанасівську в м. Лебедин. Козацькому роду – нема переводу!: Кружляє, жовкне листя, танцює свій остан­ній осінній танок на сірому небосхилі. І хоча весь світ, затамувавши подих, чекає такої важливої Сумська область! Змінюємо час комендантської години!: З 17 березня 2022 року комендантська година діє з 19:00 до 05:00  шляхом заборони перебування громадян у встановлений період доби Про дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах...та попередження про ВНП: Зважаючи на збільшення кількості загорянь, Служба порятунку закли­кає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у природних екосистемах. Перш за все, не Зміст її життя: Якось завідувачка неврологічного відділення тоді ще Лебединської центральної районної лікарні Надія Летік, придивившись до роботи кожного колеги із очолюваного нею

Вересень, що вже добіг свого календарного фіналу, для нас є лише початком повноцінного життя: можливо, світ нарешті оговтається від ковідного стилю існування,

і ми знову зможемо, як у старі добрі часи, відчувати радість живого спілкування, зустрічати людей, які нас надихають, і наживо обмінюватися з ними думками та енергією. І як чудово було б, наприклад, у День працівників освіти, привітати вчителів особисто.

Особливі слова подяки говоримо сьогодні вчительці, якій вдавалося і в час карантину не призупиняти активну навчальну і громадську діяльність. Це Наталія Миколаївна Логвиненко, яка викладає  англійську мову в Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. Вона має вже не одне покоління вдячних випускників, серед яких і я. Згадуючи усі ті події, які вона організовувала для нас, завжди ставлю риторичне питання про те, звідки в неї береться стільки натхнення віддавати всю себе на користь інших.

Перш за все, звичайно, Наталія Миколаївна турбувалася про нашу реалізацію в світі англійської мови. Ми постійно брали участь у різних всеукраїнських конкурсах, таких як «Гринвіч» та «Puzzle», готувалися до відбору на програму обміну з США «FLEX», і є учні, які проживали та навчалися за кордоном, а також  перемагали в обласному конкурсі перекладачів та інших. Усіх можливостей, які віднайшла для нас Наталія Миколаївна, не перерахувати. Вона також ефективно координує шкільний євроклуб ”Mayflower”, у рамках роботи якого ми постійно зустрічалися з колегами з інших євроклубів та їздили до м. Суми на заходи з нагоди  Днів Європи. Окрім того, Наталія Миколаївна щорічно готує переможців олімпіад та конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН міського та обласного рівнів, серед яких і дві мої однокласниці.

Та все ж вчительку цікавить життя учнів не лише в рамках її предмета. Вона часто організовувала наше дозвілля і, наприклад, влаштовувала спільні екскурсії до Києва, Харкова, Полтави, Батурина тощо. Так само допомагає школярам побачити рідну Україну Наталія Миколаївна й сьогодні: за цим можна прослідкувати у Фейсбуці, який вона як справжня сучасна педагогиня та активна громадська діячка постійно поповнює новими дописами. З нещодавніх новин, які приємно здивували мене і викликали почуття гордості, приїзд до Лебедина волонтера із Нідерландів Йоші Каміля на запрошення Наталії Миколаївни і за співпрацею з Центром Європейських ініціатив. Як бачимо, розширення фізичних і світоглядних кордонів у дії!

Для мене та десятків випускників Наталія Миколаївна назавжди залишиться прикладом соціально-правильної, вражаючої небайдужості; широти душі, в якій знаходиться місце для допомоги і своїм учням, і рідному місту. Вона має дивовижне джерело щирої любові до рідної місцевості і до людей, які тут живуть; а найголовніше – любові, яка виражається реальними справами. Тож бажаємо Наталії Миколаївні наснаги у праці та нових звершень, звертаючись до неї не в Зумі чи телефоном, а на сторінках газети «Будьмо разом».

Дякуємо Вам, вчителько, за серце, віддане дітям, за  Ваші добрі справи!

З повагою, Анастасія Таранченко,

випускниця ЛЗЗCО І-ІІІ ст.№1 2018 року,

студентка Сумського держуніверситету.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар