Стрічка новин
Працівники поліції врятували грибника: Це сталося днями, в одному з лісо­масивів Лебединщини. Літній чо­ловік поїхав по гриби і пів дня не виходив на зв’язок Вони мають право на щомісячну допомогу: 29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної Горіло на Любарській: 5 травня, о 03:57, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння літньої кухні по вул. Любарська. Спіймали браконьєрів: З початку травня порушники на Сумщині завдали збитків на суму майже 46 тис. грн. У період з 1 по 20 З 1 липня 2020 року допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими умовами: Управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. Уривки Лебединських розмов: Спілкуються на автовокзалі два молодих чоловіка, які, як виявилось, чекають автобуса на Київ: – Ох, і слово ж вигадали – діджіталізація. Династія стоматологів: В Будилці всі добре знають родину Головко, бо це родина стоматологів. Тому, якщо скажу, що кожен житель села хоча б Шановні ветерани! Шановні жителі Сумського району!: Прийміть мої щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги! Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі Пролунав шкільний дзвоник: Свято першого дзвоника цього року відбулося в непростих умовах карантину. Усі урочистості по школах були з дотриманням необхідних санітарних норм. Вишиванка моя, вишиванка...: Заходячи до оселі Ганни Іванівни та Миколи Костянтиновича Лапоногових, які проживають у Кам’яному, мимоволі затамовуєш подих.

Колектив тижневика «Будьмо разом» щиро вітає вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Бажаємо міцного здоров’я, творчих успіхів у досить непростий час у вашій надзвичайно важливій освітянській діяльності і пропонує творчо попрацювати у 2021-2022 навчальному році у проведенні спільної акції тижневика «Будьмо разом» із закладами загальної середньої освіти Сумщини «ШКОЛА ТВОЯ І МОЯ».

Кожний навчальний заклад має своє обличчя, успіхи, традиції. Поділіться цим зі своїми колегами-освітянами і нашими читачами на сто­рінках тижневика «Будьмо разом» у новій рубриці «Школа Твоя і моя». І цей крок назустріч одне одному допоможе нам зробити життя цікавішим, а здобутки в освіті й вихованні  – більш вагомішими.

Додати коментар