Стрічка новин
Спеціалісти на всI сто: Сьогодні ми багато говоримо про співчуття, співпереживання, турботу про людей одиноких та поважного віку. Зовсім не гадалося, що колись і Програма реалізується і в Межирічі: Менше трьох місяців знадобилося дорожникам, щоб втілити в життя мрію мешканців Лебедина,Токарів, Межиріча та інших сіл. Казочка для дорослих «Зайчик і проблеми»: Зібралися звірі на нараду. Медвідь каже: – Дорогенькі! В лісовому бюджеті нуль гривень! Що робити? Їжак, не спи! На Сумщині — 94 випадки коронавірусу: Станом на ранок 25 квітня у Сумській області зафіксовано 94 випадки захворювання на коронавірус (+4 за добу). 47 людей вже Втрати: Днями в редакцію тижневика надійшла сумна новина – відійшла у Вічність позаштатний автор нашої газети, її активна читачка і шанувальниця, Рятувальники роз’яснюють населенню правила безпечної поведінки на льоду: 13 січня 2022 року працівники Сумського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, провели 50 років. А здається, ніби вчора...: Нинішній рік є роком 90-річного ювілею Лебединського педагогічного коледжу. І для нас, випускників тодішнього педагогічного училища 1970 року, Кібербулінг чи небезпечна гра? Що потрібно знати: Інтернет-технології стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. У 3 роки малюки самостійно дивляться мультики на YouTube, Шановні освітяни!: Колектив тижневика «Будьмо разом» щиро вітає вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Горобчик: Олюся вийш­ла із по­ліклініки, куди ходила ро­бити рентген коліна, яке вже третій місяць боліло, опухло. Не допомагали ніякі компреси, мазі…

Українець Олександр Усик одноголосним рішенням суддів переміг чемпіона світу з боксу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBO, WBA і IBO британця Ентоні Джошуа і завоював пояси, якими той володів.

Це пояси IBF, WBO, WBA Super і IBO. Свого часу ними володіли брати Клички.

Після перемоги 34-річний Усик високо підняв над головою синьо-жовтий прапор і станцював традиційний гопак, який вже неодноразово виконував після найважливіших своїх перемог.

 

Арсен Аваков, наш земляк генерал Владислав Бухарєв з групою світових зірок з греблі. В центрі – чемпіон Європи і світу Іван Довгодько. Вони теж уболівали за Олександра УСИКА.

 

Знайомтесь: перший на легкоатлетичному забігу –  Марк РОМАНЕНКО, випускник школи №7 м.Лебедина, а нині курсант 4 курсу факультету №2 Харківського національного університету внутрішніх справ.

За час навчання юнак здобув значні досягнення в спорті, адже легка атлетика займає чільне місце у його спор­тивній кар’єрі. Так, зокрема, виборов 1 місце на чемпіонаті Харківської обласної організації фізкультурно-спор­тивного товариства «Динамо» в особистій першості.

Попереду – змагання з легкоатлетичного кросу ФСТ Динамо в м.Одеса, де будуть брати участь команди всіх силових структур МВС України. Поїде на змагання разом зі своєю командою, як і в минулому році, і цей талановитий юнак.

У переддень Дня працівників освіти Марк висловлює щиру подяку своїм першим тренерам з Лебединської ДЮСШ Валентині Василівні та Василю Івановичу Ворожко і бажає їм талановитих вихованців та подальших спортивних досягнень.

 

Відбувся 3-й заключний етап першості Харківської області «Тур де СКІ» (гонки на лижеролерах).

Два представника Сумської області, лебединці Олександр Марченко та Сергій Анісімов взяли участь у всіх етапах: в квітні, червні і вересні (двічі – вільним стилем і один раз – класичним. Загалом – 41км). Третє місце посів Олександр Марченко (на знімку – зліва), четверте – Сергій Анісімов (справа).

Додати коментар