Стрічка новин
«Спортивна хата»: У лісопарковій зоні міста теплого сонячного суботнього дня відбулася така ж тепла зустріч членів колективу представництва на Лебединщині громадської організації Тенденція квітня обнадійлива: Ні для кого не секрет, що від браку роботи найбільше потерпають жителі сільської місцевості Сумщини. Тим більш обнадійлива інформація надходить І спорт, і відпочинок: Молодість – прекрасна пора. Коли будь-яка справа по плечу, а слова не розходяться із ділом. Так, юнаки із с.Межиріч не Засуджено 20-річного юнака, який скоїв низку злочинів проти власності: Роменською окружною прокуратурою в суді доведено вину 20-річного юнака в шахрайстві, грабежах, крадіжках та викраденні документів. Шановні працівники та ветерани ТОВ «Укртранспневматика»!: Сердечно вітаємо вас із професійним святом –  Днем машинобудівника! Увага, шахраї!: Шановні лебединці! Сьогодні до мене були неодноразові звернення про те, що містом блукають люди, які пропонуючи послуги з перевірки газових Батьків на Сумщині накрила хвиля двійнят: Вони народжуються з незначним проміжком у часі, швидше за все мають дуже схожу зовнішність, а зв’язок між ними настільки тісний, Коли п’яному море по шию: В народі кажуть, що п’яному море по коліна. А я хочу розповісти, коли п’яному море може бути і по шию. Ціни на ринку на 1 вересня 2020 року: М’ясо (1кг) – 120-150 грн. Сало (1кг) – 40-130 грн. Відвідали острів Хортиця: Під час цієї екскурсії лебединці дізнались багато цікавого про одне з найвідоміших, найславетніших історичних місць України, її гордість і святиню.

Ні, це була не жіноча зустріч, так званий «дівичник», коли старі подруги раз на тиждень, відірвавшись від домашніх справ, збираються, щоб обговорити сьогодення. Цих жінок пов’язували довгі роки спільної праці та різні життєві долі.

У 70-80 роках минулого сторіччя на Лебединський завод поршневих кілець приходило влаштовуватися на роботу багато молоді. Хтось ставав до верстата, хтось освоював роботу лаборанта, приходили бухгалтери, нормувальники, кухарі, а потім і техніки, інженери.

Медичний кабінет також чекав на молодого фельдшера, який міг би прийти в разі потреби на допомогу ливарникам, зварювальникам, токарям.

Колектив інженерно-технічних працівників, службовців теж був чималий. Трудове життя на підприємстві кипіло, сімейне – теж. Прийшовши сюди зовсім молодими, дівчата згодом ставали дружинами, а потім на свята вже приводили на рідне підприємство своїх діточок за подарунками.

Час минав швидко, і ось уже колись зовсім юні дівчата стали майстрами своєї справи, якій і присвятили все життя.

Нещодавно на організовану зустріч праців­ників колишнього Лебединського ЗПК прийшло 19 жінок. У більшості з них 30, 35, 40 років трудового стажу – і лише один запис у трудовій книжці.

Зустріч стала для всіх хвилюючою: розмовам та спогадам не було кінця.

Жінок прийшов привітати один із колишніх керівників ЛЗПК Микола Григорович Горбась. Його прихід зробив зустріч ще святковішою.

До сутінок тривало дійство. А потім кожна з нас із приємними враженнями від зустрічі пішла додому, до своєї оселі, до своєї сім’ї.

І про що думали в цей час, можемо тільки здогадуватися…

До речі, мої колишні колеги щиро вітають колишніх трудівників заводу з Днем машинобудівника, яке ми відзначали нещодавно. Будьте здорові і Божого благословення вам і вашим рідним!

Ольга ДЕЙКУН, м.Лебедин.

Члени колективу Лебединського заводу поршневих кілець на святкуванні у лісопарку, 1951-ий рік. (директор С.В. Семенченко).

 

Нещодавня зустріч працівників колишнього підприємства. У центрі – директор М.Г.Горбась.

Додати коментар