Стрічка новин
СIм’я - це 7 «Я»?: 15 травня в усьому світі від­зна­чають День сім’ї. Сім’я або родина – соціальна група, яка складається з людей, які, зазвичай, Микола КОРСУН: «Хотілося б, щоб театр і надалі діяв, користувався любов’ю у глядача»: – Миколо Прокоповичу, на початку нашої розмови розкажіть, будь ласка, звідки Ви родом, ким були Ваші батьки? Яке дитинство випало Практика – це серйозно!: Суспільство завжди потребувало висококваліфікованих фахівців у кожній галузі. На сьогоднішній день ця потреба не зникла, а навіть навпаки – зросла. Зайнятість населення - під контролем: Pайнятість населення - під контролемСьогодні вирішення питання зай­ня­тості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зай­ня­тості з робото­давцями. 102: що трапилось? з 19 по 25 липня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Ле­бедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 146 заяв та повідомлень громадян, З Днем Конституції України: Владислав БУХАРЄВ, Почесний громадянин Лебедина: «Для мене цей край дуже дорогий. Тут закопана моя пуповина, тут могили моїх родичів, тут: – Шановний Владиславе Вікторовичу, у черговий раз Ви відвідали свою малу батьківщину. Що на цей раз покликало Вас у неблизьку Увага! Шахраї!: Правоохоронці застерігають громадян від необачних угод купівлі-продажу товарів через Інтернет. Спроба продати швейцарський годинник через мережу Інтернет Держгеонагляд перевірив теплове господарство у Лебедині: Триває підготовка теплових господарств до опалювального сезону: огляд регіонів. Держенергонагляд продовжує активну роботу щодо оцінки готовності Сходинками до успіху: Для кожної людини студентські роки – найцікавіша і найяскравіша сторінка у житті, яка залишає найприємніші спогади, закарбовується в пам’яті виром

А насправді він наш земляк – Борис Петрович Грушко, 1927 року народження. На жаль, чоловік уже відійшов у засвіти. Але ж рідні зберегли пам’ять про свого батька, свекра, дідуся і бережуть до сьогоднішнього дня.

Борис Петрович залишив добрий слід на землі для своїх нащадків. Його життєвий шлях був насичений невтомною працею на різних підприємствах Лебедина, зокрема на торфопідприємстві, а найдовше – на заводі верстатних вузлів. Останній розташовувався на вул. Боднівка. Тут Борис Петрович спочатку був призначений на посаду товарознавця, потім – старшого товарознавця по забезпеченню. А трохи менше, ніж через рік, йому доручили виконувати обов’язки інженера по комплектуванню й кооперуванню. Зарекомендував себе як кваліфікований і знаючий спеціаліст, тому й перевели його на посаду інженера з цього ж напрямку. Перед виходом на пенсію трудився й на інших посадах підприємства.

Вочевидь, лебединці вже пошанного віку або їхні нащадки, котрі трудилися на заводі (була добра традиція трудових династій), зберігають у пам’яті ім’я й образ цього чоловіка, хоча й минуло чимало років з того часу. Та не тільки лебединці, а й бишкінці. Адже в далекому 1955 році молодого чоловіка, який пройшов п’ятирічний армійський гарт під час строкової служби на Балтійському флоті, райком партії призначив головою виконкому Бишкінської сільської ради. Нелегкий то був час, але голова вмів організувати сільчан на добрі справи, давати лад на території сіл, що входили до складу ради, аби вони розвивалися, розбудовувалися, розквітали, аби сільчанам із кожним роком краще жилося.

Пам’ятає цього чоловіка й директор колишнього Лебединського заводу продтоварів Борис Іванович Омельченко. Він пригадує, як його батько Іван Михайлович, який на той час працював головою колгоспу в с. Ревки, дружив із Борисом Петровичем, як разом вирішували нагальні проблеми і села, і його жителів.

Пам’ять… Ще при народженні природа обдарувала нею людину. Це психологічний процес, котрий полягає в закріпленні, збереженні, наступному відтворенні минулого, дає можливість його повторного застосування в життєдіяльності людини. Отож, пам’ятайте все, що пов’язано з вашою родиною, вашою життєдіяльністю!

Фото із сімейного архіву

Надії Іванівни Грушко,

невістки Б.П. Грушка із м. Лебедина.

Додати коментар