Стрічка новин
...Щедрівочка щедрувала: У переддень Святого Василя, тобто 13 січня, в Україні традиційно відзначають Щедрий вечір, або як його ще називають у народі 5 квітня з території РФ обстріляли  один з прикордонних населених пунктів Сумського району: Вогонь вели з важкої артилерії. «Загроза російської агресії для Сумщини нікуди не зникла», – повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. Майбутнi медики – в числi кращих: Насичене студентське життя у Лебединському фаховому медичному коледжі ім. професора М.І.Ситенка. Це не лише лекції, практичні заняття, а й різні Сильна духом: Ці два слова вповні характеризують Надію Іванівну Діденко, жительку с.Курган. Хоча ця мила й чарівна жінка родом із Прикарпаття, однак З такими і село жило: Добре пам’ятаю, як моя перша вчителька Катерина Гаврилівна, прищеплюючи  нам, першокласникам, любов до науки, майже на кожному уроці повторювала, що У Лебединській лікарні розгорнули додаткові “ковідні” ліжка: 16 додаткових місць для хворих на коронавірус розгорнули у інфекційному відділенні Лебединської центральної районної лікарні. У команді Сумщини «Дні Європи – 2021»: Активісти шкільного євро­­­­­клубу “Mayflower” Лебе­­дин­­ського закладу зага­льної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 (координатор – вчитель  англійської мови Логвиненко Н.М.) Перемога Руслани Рибакової: Дівчина є студенткою 321 групи Лебединського педколеджу ім. А.С.Макаренка (спеціальність “Середня освіта. Музичне мистецтво”). З початку війни, яку розпочала Росія в Україні, вже загинуло 115 дітей та понад 140 поранено.:   Про це повідомляє  Top News з посиланням на Офіс Генпрокурора. Натомість із Сум вдалося евакуювати 71 дитину Сумського  спеціалізованого будинку Її осінній ювілей: Осінь, золота і чарівна, крокує нашою землею. Разом з нею вступає в свій осінній ювілей і моя подруга Людмила Лисенко.

В останню неділю вересня вся когорта працівників закладів дошкільної освіти відзначає Всеукраїнський День дошкілля.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, а заклад дошкільної освіти недаремно вважають першою школою життя. Адже в цьому віці формується життєва компетентність малят, закладаються основи здорового  способу життя, виховується любов до природи, довкілля, родини, Батьківщини. І найголовнішою людиною для дошкільників є, звичайно, вихователь. Бути вихователем – високе покликання. Ця професія вимагає самовіддачі, величезного терпіння, нескінченної любові до своєї справи, до дітей.

Такими відповідальними, креативними, високоосвіченими і є пе­дагоги нашого закладу. Ви­хователі Т.О.Калюжна, Л.О.Лисянська, Л.В.Кравченко, Н.С.Ри­мар, В.В.Гудим, В.М.Дрюхі­на, О.П.Пустова, Н.М.Бой­ко, Л.А.Маліка, Л.В.Попіль­нух, Т.М.Бурик, Н.В.Чунен­ко та спеціалісти закладу А.О.Тара­сенко, І.І.Бойко, Л.В.Безугла, А.Б.Зінченко, А.О.Пономаренко на високому професійному рівні взаємодіють із здобувачами освіти, забезпечуючи якість освітніх послуг  та рівний доступ до неї.

Започатковане з метою піднесення престижності професії вихователя, це свято допомагає психологічно зблизитися всім учасникам навчально-виховного процесу, об’єд­­нав­шись в одну велику родину під назвою ДОШКІЛЛЯ.

Користуючись нагодою, я щиро вітаю всіх працівників закладів дошкільної освіти, хто забезпечує безпечне і комфортне перебування дітей в садочку, хто долучився до справи виховання розумних і талановитих малят, до справи формування нового покоління  українців, та висловлюю подяку за вашу нелегку, але почесну місію.

Бажаю всім працівникам дошкілля міцного здо­ров’я, мирного неба. Нехай  ва­ше життя буде сповнене но­вих можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів.

Група молодшого дошкільного віку №3 «Пролісок» разом з вихователем Тетяною КАЛЮЖНОЮ та музичним керівником Анною ТАРАСЕНКО.

 

Група старшого дошкільного віку №2 «Казка» разом з вихователем Лілією ЛИСЯНСЬКОЮ.

Лариса ХОРУНЖА,

завідувач ЗДО «Ромашка».

Фото Вікторії БЕРЕСТ.

 Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар