Стрічка новин
Лебединщина в сумському районі: Несподівана і шокуюча для всіх лебединців звістка про зміну адміністративно-територіального устрою регіону, зокрема віднесення Лебединщини Олександр Басанець - відомий український художник-живописець: Лебединська земля здавна славиться майстерними, талановитими людьми. Одним із них є старійшина мистецького цеху Лебединщини Олександр Дмитрович Басанець, Прийшов іюнь – на рибу НЕ плюнь: Мабуть, багато хто чув прислів’я «прийшов іюнь – на рибу плюнь!». У цьому переконані ті, хто не займається риболовлею. Уряд конкретизував зміни в умовах призначення житлових субсидій: Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики. Сумська область: за минулу добу вогнеборці двічі ліквідовували загоряння господарчих споруд: 25 квітня о 13:19, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Садова в м. Однією рукою дадуть, іншою – заберуть: Валя, доки сонце ще не піднялося високо, вийшла на город: потрібно ще пройтися по бур’янах. Поглянула на грядку з помідорами: Графік прийому громадян керівництвом Лебединського відділення поліції : Графік прийому громадян керівництвом Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Далеке, але таке близьке: Весна. Краса. Травень. Цей місяць почи­нається зі свята, що називається Першотравень. Його святкування – це при­віт весні. В усьому світі Лебединці борються з незаконним розповсюдженням наркотичних речовин: Небайдужі жителі міста зафарбували стіни будівель, зупинок та муралів, де був розповсюджений Telegram канал із продажем наркотичних засобів. Малий та середній бізнес серед лідерів в Україні по «карантинних» виплатах: Задля пом’якшення ситуації, спричиненої коронавірусом, Урядом передбачена виплата допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавцям із числа

«Це наша листоноша. Вона в нас найкраща», – з повагою відгукуються про Антоніну Черемнову мешканці дільниці, яку вона обслуговує в м.Лебедині.

Це вулиці Першогвардійська, Петропавлівська, Шевська, Спартака, Крилова та інші. Люди її завжди чекають, бо знають, що Антоніна Олексіївна не тільки принесе поштову кореспонденцію, пенсію, оформить передплату, а й обдарує добрим словом, привітною посмішкою. Своїх адресатів листоноша знає і по прізвищу, і в обличчя, орієнтується, хто які видання передплачує, і не забуває нагадати їм про початок передплати.

Така ж Антоніна Олексіївна і вдома – привітна, лагідна, щедра на добро для своєї  родини. Разом з чоловіком виростили двох доньок, мають п’ятьох онуків, яким теж дуже потрібна бабуся, її домашні смаколики. Ними вона дуже любить їх пригощати.

За професією Антоніна Черемнова – бухгалтер, працювала деякий час на цій посаді, і ось уже 18 років трудиться в колективі ЦВПЗ м.Лебедина, де її дуже поважають і 18 вересня радо вітатимуть з ювілейним днем народження.                                                              

 Фото Вікторії БЕРЕСТ.

Додати коментар