Стрічка новин
Володимир ЮРТОВ: «Все життя бережу в серці образ батька-льотчика»: Редакція тижневика «Будьмо разом» продовжує пошуки мате­ріалів, котрі свідчили б про подви­ги льотчиків, які покояться на Ле­бе­динській землі, про їхній Новини Сумщини: У Конотопі створили зображення малого герба України, висадивши у формі тризуба 9 тисяч ялинок. Про це у Facebook повідомив голова Тут «господарюють» бур’яни: Вулиця Шевська (кол. Антонова) – поряд із центром нашого міста. Радують погляд ошатні будиночки, нові су­час­ні паркани. А от біля На карантині подбайте про здоров’я: Наразі у кожного із нас одна «кістка в горлі» - карантин. І це слово криє в собі не лише необхідність Тепер читаю «Будьмо разом»: Висловлюю велику подяку справжньому патріоту нашого міста Владиславу Бухарєву за передплату газети «Будьмо разом» мені та іншим учасникам війни м.Лебедина. ЗВІТ народного депутата України Миколи Задорожнього: Шановні жителі 162-го виборчого округу! 29 серпня минув рівно рік, як Верховна Рада IX скликання зібралася на своє перше засідання, Знешкоджено 1 застарілий боєприпас: 8 листопада групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі Зима прийшла – свята привела!: Саме ця чарівна магія новорічних свят у колективі представництва громадської організації «Спортивний клуб людей інвалідів «Фенікс» на Лебединщині ой, як 102: що трапилось? з 20 по 26 вересня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшла 101 заява та повідомлення Вшанували сільських жінок: 15 жовтня у Лебединській районній державній адмі­ністрації, з нагоди Між­на­родного дня сільських жінок,  відбулася зустріч голови районної ради Василя Калити

Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 111 заяв та повідомлень громадян,

з них 15 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з яких 2 звернення було внесено в ЄРДР по факту смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

7 вересня до чергової частини відділення поліції № 3 (м. Лебедин) надійшла інформація від дізнавача сектора дізнання про те, що нею під час розслідування кримінального провадження було встановлено, що в період часу з 14.07.2021р. та 15.07.2021р. 30-річна жінка неодноразово вчиняла крадіжку грошових коштів на загальну  суму 2516 грн.,  з належної банківської картки гр..Н. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст.185 КК України.

7 вересня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла інформація від дільничного офіцера поліції про те, що ним було виявлено факт шахрайства, а саме в період часу з червня по липень поточного року 37-річна місцева мешканка у вказаний період часу отримувала матеріальну допомогу як мати - одиначка у розмірі 2664 грн. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.190 КК України.

8 вересня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла заява від 46- річного мешканця одного із населених пунктів Лебединської громади про те, що в с. К. на території ферми невідома особа в період часу з  01.09.2021р. до  02.09.2021р. викрала мобільний телефон «ТЕСЛО РОР-3». По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

10 вересня зі служби 102 надійшло  повідомлення від 37-річного місцевого мешканця про те, що  09.09.2021р. вночі невідомі особи біля одного із розважальних закладів м. Лебедина побили заявника. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.122 КК України.

10 вересня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла заява від 57-річного місцевого мешканця про те, що до нього телефонують невідомі, які називаються представниками «Преміум актів» та шахрайським шляхом намагаються вплинути на заявника з метою сплати грошових коштів в сумі 130 000 грн., які заборгував невідомий заявнику чоловік. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст.190 КК України.

За інформацією відділення поліції №3 (м. Лебедин)

Сумського районного управління поліції.

Додати коментар