Стрічка новин
Агата, Ніка, Дамір, Омар та інші: Минулий рік залишив кожному різні спогади, проте одними з найприємніших та найнезабутніших завжди будуть ті, що пов’язані з народженням дитини. Адаптивний карантин – небезпека COVID-19 залишається: Щоб зупинити епідемію — продовжуємо дотримуватися правил. З 22 червня було заплановано  п’ятий, останній етап послаблення карантинних обмежень. Станом на 21 вересня 2020 року на Сумщині 3117 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 94 осіб (Суми - 55, Шостка - 1, Конотоп - 4, Ромни - 6, Непроста доля Клавдії Луківни. Розповідь перша.: Нещодавно, перебираючи домашній архів, мені потрапив до рук давній альбом уже немо­ло­дої, як за студентськими мірками, 37-річної випускниці Лебединського Ціни на ринку на 9 лютого 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. Нерест-2020: З метою посилення охорони рибних запасів і біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумщини розпорядженням голови Сумської обласної Дорогі освітяни – вчителі, вихователі, викладачі, ветерани педагогічної праці!: Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Учительська праця – це покликання, в якому гармонійно знайшли втілення Уряд конкретизував зміни в умовах призначення житлових субсидій: Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики. Лебединські поліцейські оперативно викрили чоловіка, який обікрав свого родича: Аби збагатитися, зловмисник викрав золоті вироби у брата. Однак залишитися невикритим йому не вдалося, працівникам відділення поліції №3 (м. Лебедин) Рідне Кам’яне: На фото вчителі Кам’янської школи минулих років.

Ось і завітав до нас у гості Першовересень. Шкільне подвір’я Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, яка є одним із кращих навчальних закладів Сумщини, розквітло радісними дитячими усмішками: так приємно знову зустрітися зі своїми друзями, вчителями.

  Для першокласників цього дня взагалі все було вперше: урочиста лінійка, привітання, добрі поради від старших наставників. І поряд не лише вчителька, яка поведе їх у світ знань, а й щасливі батьки.

Учнів і вчителів прийшли привітати з початком навчального року поважні гості. В їх числі депутати Сумської обласної ради Людмила Чегринець, Оксана Кужель, депутат Сумської районної ради Яна Романенко. Головне в їхніх щирих побажаннях, щоб діти були здоровими, успішними в навчанні і разом з учителями ще вище підносили рейтинг своєї рідної школи, якою всі вони пишаються.

Першачки з нетерпінням чекали, коли перший дзвінок покличе їх за парти – і почнеться в них нове життя, що обіцяє бути дуже цікавим.  

                                                         

  Фото Вікторії БЕРЕСТ.

Додати коментар