Стрічка новин
Засуджено 20-річного юнака, який скоїв низку злочинів проти власності: Роменською окружною прокуратурою в суді доведено вину 20-річного юнака в шахрайстві, грабежах, крадіжках та викраденні документів. Лебедин – місто, яке вразило литовців: До лютого невелика кількість жителів Литви знали про м. Лебедин, що на Сумщині. Та одна подія повністю змінила Береженого Бог береже: Іду містом і дивуюся своїм землякам. Не всім звісно, але переважній більшості. Чому? Занадто вже необережні вони чи, можливо, необізнані «Зупинись, прекрасна мить!» Конкурс продовжується!: Як добре разом відпочивати, подорожувати, а ще – займатися спортом.Анастасія, Микола та Максим Новікови роблять це залюбки. Влаштували стихійну ковзанку: Зима прийшла не лише за календарем. Нічні морози дозволили замерзнути нашій Вільшанці. Жителі прилеглих вулиць, і не тільки, скористалися нагодою Лебединське відділення поліції очолив новий керівник : Сьогодні на відеоселекторній нараді Руслан Пиняга представив тимчасово виконуючого обов‘язки начальника Лебединського відділення поліції - Богачова Вільний і незалежний: Клопотенка Івана в селі називали «вільний і незалежний». Звичайно, він сам був винним, що до нього приклеїлося таке прізвисько. Якось 102: що трапилось?  З 7 по 13 вересня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 119 заяв та повідомлень громадян, з них 10 на момент реєстрації містили Розшукую подругу!: Розшукую подругу Марію Косяк. Із Косяк Марією ми навчалася у Полтавському сільськогосподарському інституті. Після його закінчення у 1975 році, Марія На Сумщині за підозрою у вчиненні розбійного нападу поліція затримала двох юнаків: Подія сталася в Лебедині. Як з‘ясували правоохоронці, зловмисники, загрожуючи пенсіонеру сокирою, спочатку вимагали грошей.

Нещодавно в селі Підопригори відбувся  вже традиційний  Все­український фестиваль KVARTAL FEST. Щороку  мешканці Сумщини, і не тільки, мають можливість безкоштовно насолодитися тут виступами відомих українських зірок,

доторкнутися до чудової атмосфери свята, відпочити та розважитися.

Колективи з різних куточків Сумщини цього року радували глядачів  своєю творчістю. Це і Суми, і Ромни, і Конотоп, і Охтирка. Всіх не перелічити.

Надзвичайно приємно, що народний хореографічний колектив «Веселка» на чолі з Заслуженим працівником освіти Тетяною Литовченко був також запрошений на фестиваль в якості артистів. А можливість виступити на професійній сцені, на такому масштабному фестивалі, який проходить на рідній лебединській землі  перед більш ніж сотнею тисяч глядачів, громадян нашої неньки-України – це  неабияка честь. І дуже добре, що є поціновувачі дитячої творчості, які помічають їх багатогранний талант і дають їм  можливість долучитися до закулісної атмосфери, мати змогу поспілкуватися з відомими артистами і отримати багатотисячні оплески, як нагороду за свій професіоналізм.

Адже «Веселка» – це не просто танцівники, це візитівка нашого міста. За понад 30 років існування колективу вони змогли прославити своє рідне місто не лише на всю Україну, а й далеко за її межами. І це  справді зразкові, виховані, трудолюбиві та цілеспрямовані  хлопці та дівчата. Своєю щоденною і наполегливою працею вони постійно доводять свою майстерність. І дуже приємно, коли наших дітей, які повертаються з-за кордону з найвищими нагородами, хвалять, дарують овації, запрошують на цікаві екскурсії тощо. Цим самим вони стимулюють їх викладатися ще більше, адже від них очікують лише найвищої майстерності.

Від імені батьків та вихованців «Веселки» на сторінках газети «Будьмо разом» висловлюємо слова щирої вдячності  Владиславу Вікторовичу Бухарєву та його доньці Юлії Бухарєвій за запрошення виступити разом на великій сцені та неодноразову матеріальну підтримку колективу. Нас, батьків, переповнює гордість за своїх талановитих дітей. Коли ми бачимо їх виступи на великих екранах, то за плечима виростають крила. І це справді велике щастя.

                                                           

  З повагою, батьки вихованців «Веселки».

Додати коментар