Стрічка новин
Один день у Чорнобилі: Ви не задавали собі запитання, чому діти, підлітки так люблять дивитися фільми про Чорнобиль? Це для них, напевне, таке щось Рятувальники ліквідували загоряння госпо­дарчої споруди: 14 червня, о 09:18, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Боднівка у Лебедині. Уривки Лебединських розмов: Розмовляють дві жіночки: – Оце у нас у селі було храмове свято. Поз’їжджалися родичі до людей, а з ними діти. Бігають Успіх талановитих лебединців: 18 травня в Києві проходили дистанційні фестивалі-конкурси – Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Країна зірок» та Міжнародний багатожанровий фестиваль «STAR WAV». На Сумщині — 94 випадки коронавірусу: Станом на ранок 25 квітня у Сумській області зафіксовано 94 випадки захворювання на коронавірус (+4 за добу). 47 людей вже Шановні жителі міста Лебедина та району!: У зв’язку з карантином, відповідно до статей 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постанови Сім’я та професія заполонили все життя: Людмила Калініченко – ветеринарний лікар за покликанням, фахівець високого класу, викладач ветеринарних дисциплін Маловисторопського фахового коледжу ім. П.С.Рибалка. ...Підприємства немає, а спогади – залишилися: Ні, це була не жіноча зустріч, так званий «дівичник», коли старі подруги раз на тиждень, відірвавшись від домашніх справ, збираються, Віктор РЕВА: «Паліативна допомога – сучасний напрямок медичної допомоги та соціальної опіки»: Вочевидь, наші читачі чули, що в місті Лебедині надається хоспісна та паліативна допомоги людям похилого віку із тяжкими захворюваннями. Однак Він любив Лебединщину: Редакція тижневика «Будьмо разом» продовжує проєкт «Пам’ять» по вшануванню льотчиків, уродженців м. Лебедина та сіл Лебединщини, які загинули за різних

Знову римую у зошит слова

Відчайдушно учора,

Сьогодні несміло.

Римами сповнена голова…

Саме так хочеться почати розповідь про чарівну жінку, поетесу з Лебединщини, яка талановита буквально у всьому – в родині, творчості… В цій українській берегині вдало поєднались і врода, і вдача: це – Оксана Мороз. Нещодавно в Лебединському міському краєзнавчому музеї відбулася знакова подія: світ поезії поповнився новою збіркою Оксани Мороз з милозвучною назвою «Поетичні світлини». Презентуючи свою першу книгу, Оксана Миколаївна розкривається як лірична поетеса з душею велета, поглядом художника, співчуттям матері, ніжністю люблячої жінки. Це вічний романтик з нестримним бажанням жити неординарно, в бурхливих потоках мрій, бажань та дійсності. Людина енергійна, креативна, з великим колом захоплень. Закохана в поезію, Оксана Мороз із задоволенням зустрічається з поетами - земляками, рада зустрічам з новими людьми, адже це завжди дає нові враження, емоції, натхнення до роботи й поетичної творчості. На заході звучали вірші у виконанні автора, декламували їх також лауреати Всеукраїнських фестивалів і конкурсів, читці гуртка «Художнє читання» Лебединського міського будинку культури (керівник Микола Корсун) Володимир Дорошенко, Анна Алексеєнко, Олександра Червяк, Єгор Пічахчі.

Оксана Миколаївна – не лише майстриня слова, а й майстерний фотограф. Її фотографії – це наче речові докази вражень, пригод, щасливих миттєвостей життя. Їй вдається не просто піймати найкращі моменти й лишити їх для себе назавжди, але й згодом перетворити збережене на мистецтво. Вона як справжній художник здатна показати в миті цілий світ.

Привітати майстриню слова завітали друзі, шановані гості. Звучало багато вітань, побажань, і, звичайно ж, було море квітів.

Світлана Бражніченко,

старший науковий співробітник

Лебединського міського краєзнавчого музею.

На знімку: Оксана Мороз (справа) з поетесою Богданою Гусак і керівником культурно-мистецького об’єднання «Таланти Лебединщини» міського будинку культури Миколою Корсуном.

Додати коментар