Стрічка новин
102: що трапилось? - з 5 по 11 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшли 123 заяви та повідомлення громадян, Розшукую подругу!: Розшукую подругу Марію Косяк. Із Косяк Марією ми навчалася у Полтавському сільськогосподарському інституті. Після його закінчення у 1975 році, Марія Пам’ять: Нещодавня трагедія з літаком АН-26 під Чугує­вом болем відізва­лася в серці, смуток огорнув душу. В ній загинули 19 юних курсантів Вночі поліція затримала молодика, який намагався викрасти чужий автомобіль: Пізно вночі до поліції Лебедина надійшло телефонне повідомлення від 58-річного місцевого жителя, про те, що з подвір’я домоволодіння невідомий намагався Щиро вітаю вас з новим 2021 роком та різдвом христовим!: Рік, що минає, був насичений подіями, які поставили перед суспільством непрості виклики й турботи, а світ за цей час змінився. Гран-прі  Руслани Рибакової: Більшість із нас прагне бути успішним й наполегливо йде до досягнення своєї мети. Тільки цілеспрямовані, рішучі, впевнені особистості можуть досягнути Графік прийому громадян керівництвом Лебединського відділення поліції : Графік прийому громадян керівництвом Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Доля визначає людині стежину: Так складається в житті, що доля визначає людині стежину в різні куточки і своєї країни, й інших країн світу. Так ...Тата в армiю забирають: Успішно закінчивши військове училище, Віктор Рогов отримав бажані зірочки на погони і звання лейтенанта. Йому запропонували посаду начальника полігону, Ціни на ринку на 4 серпня 2021 року: М’ясо (1кг) – 100-150 грн. Сало (1кг) – 40-120 грн.

Знову римую у зошит слова

Відчайдушно учора,

Сьогодні несміло.

Римами сповнена голова…

Саме так хочеться почати розповідь про чарівну жінку, поетесу з Лебединщини, яка талановита буквально у всьому – в родині, творчості… В цій українській берегині вдало поєднались і врода, і вдача: це – Оксана Мороз. Нещодавно в Лебединському міському краєзнавчому музеї відбулася знакова подія: світ поезії поповнився новою збіркою Оксани Мороз з милозвучною назвою «Поетичні світлини». Презентуючи свою першу книгу, Оксана Миколаївна розкривається як лірична поетеса з душею велета, поглядом художника, співчуттям матері, ніжністю люблячої жінки. Це вічний романтик з нестримним бажанням жити неординарно, в бурхливих потоках мрій, бажань та дійсності. Людина енергійна, креативна, з великим колом захоплень. Закохана в поезію, Оксана Мороз із задоволенням зустрічається з поетами - земляками, рада зустрічам з новими людьми, адже це завжди дає нові враження, емоції, натхнення до роботи й поетичної творчості. На заході звучали вірші у виконанні автора, декламували їх також лауреати Всеукраїнських фестивалів і конкурсів, читці гуртка «Художнє читання» Лебединського міського будинку культури (керівник Микола Корсун) Володимир Дорошенко, Анна Алексеєнко, Олександра Червяк, Єгор Пічахчі.

Оксана Миколаївна – не лише майстриня слова, а й майстерний фотограф. Її фотографії – це наче речові докази вражень, пригод, щасливих миттєвостей життя. Їй вдається не просто піймати найкращі моменти й лишити їх для себе назавжди, але й згодом перетворити збережене на мистецтво. Вона як справжній художник здатна показати в миті цілий світ.

Привітати майстриню слова завітали друзі, шановані гості. Звучало багато вітань, побажань, і, звичайно ж, було море квітів.

Світлана Бражніченко,

старший науковий співробітник

Лебединського міського краєзнавчого музею.

На знімку: Оксана Мороз (справа) з поетесою Богданою Гусак і керівником культурно-мистецького об’єднання «Таланти Лебединщини» міського будинку культури Миколою Корсуном.

Додати коментар