Стрічка новин
Вони серед лідерів: За підсумками трудового суперництва серед дванадцяти лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства за III квартал 2021 року Правила поведінки на воді: Найбільш чудовий відпочинок улітку - відпочинок на воді. Окрім того вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму. Плавання зміцнює організм, Улюблена справа Світлани Миколаївни: Кожного ранку ця миловидна жіночка поспішає до своєї улюбленої роботи. Тут на неї чекають численні відвідувачі, бо ж не тільки Втрати: Днями в редакцію тижневика надійшла сумна новина – відійшла у Вічність позаштатний автор нашої газети, її активна читачка і шанувальниця, 9 березня у Тростянці на розтяжці підірвався працівник підприємства "Заготзерно": Про це на своїй сторінці у facebook повідомив міський голова міста Юрій Бова. Чоловік отримав осколкові поранення. Розтяжку на території 102: що трапилось? з 26 по 30 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 69 заяв та повідомлень Як дізнатися, чи подали на Вас до суду?: До Лебединського бюро правової допомоги звернулась громадянка із Лебедина. Кілька років тому вона оформила  кредит. Щомісячні платежі вносила вчасно, заборгованості Дівчина з вогником: Сумський державний університет завжди пишається своїми студентами з активною життєвою позицією в суспільному житті, які представляють спільні ідеї та інтереси Володимир ЮРТОВ: «Все життя бережу в серці образ батька-льотчика»: Редакція тижневика «Будьмо разом» продовжує пошуки мате­ріалів, котрі свідчили б про подви­ги льотчиків, які покояться на Ле­бе­динській землі, про їхній Відно­вив свою роботу вокзал станції Лебединська: 1 червня 2020 року, відно­вив свою роботу вокзал станції Лебединська. Приміські каси починають свою роботу з 4:30.

На Сумщині у розпалі риболовний сезон. Любителів риболовлі – цікавого і популярного виду дозвілля – доволі часто можна побачити на водоймах області за своїм улюбленим заняттям.

Щоб риболовля була вдалою і лишила тільки приємні враження, слід неодмінно дотримуватися простих правил електробезпеки.

Пам’ятайте! Риболовля поблизу повітряних ліній електропередач може призвести до трагічних наслідків через небезпеку ураження струмом. Тому закликаємо рибалок не легковажити і обов’язково дотримуватися Правил охорони електричних мереж, які забороняють риболовлю в межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів та пристроїв.

Чому небезпечно рибалити поблизу ліній електропередачі? Власне, підвищена вологість поблизу водойм становить серйозну небезпеку для здоров’я і життя людини, адже ураження струмом можна отримати навіть при наближенні до дротів ліній електропередач, не кажучи вже про дотик до них.

Крім того, риболовна вудка є провідником струму. Її довжина може сягати 10 метрів, що перевищує відстань від землі до дротів ліній електропередач. У населеній місцевості нормована відстань від дротів повітряних ліній електропередач напругою 10 тисяч вольт до поверхні землі становить 7 метрів, і неуважний рибалка може з легкістю випадково «дотягнутися» вудкою до дрота ЛЕП і отримати смертельну травму.

Також небезпечно підіймати вудочку при переміщенні під лініями електропередач. Нагадаємо, минулоріч у селі Шпилівка Сумського району від ураження струмом загинув чоловік. З’ясувалося, що він прямував до водойми з піднятою вгору довгою вудкою, яка зачепила дріт лінії електропередач напругою 10 тисяч вольт. Струм пройшов по вудочці до постраждалого. При цьому енергетики перевірили саму лінію – всі габарити по її розміщенню в нормі, а причиною трагедії стало, на жаль, недотримання чоловіком правил електробезпеки.

Неприпустимо також рибалити під час грози. По-перше, вудочка може притягнути удар блискавки, а, по-друге, дріт ліній електропередач, обірваний шквальними поривами вітру, може вразити людину струмом навіть на відстані 8 метрів.

Сумський рибоохоронний патруль та АТ «Сумиобленерго» закликають дотримуватися правил електробезпеки під час риболовлі. Бережіть своє здоров’я і життя!Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар