Стрічка новин
Понад 10 мільярдів гривень... : Такі збитки понесла Сумщина через вторгнення військ РФ, заявив голова Сумської ОВА   Дмитро Живицький. І це, за його словами,  ще Шановні громадяни!: Наразі на території Лебединщини триває операція «МАК». Мета її – виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, Гуманітарними  коридорами з Сумщини 18 березня змогли виїхати близько 4,5 тисячі людей.: Евакуація проводилась з міст Тростянець, Краснопілля, Конотоп, Велика-Писарівка, Суми, Лебедин – повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.  З Лебедина вчора виїхало Вибухотехніки поліції знешкодили кілька протипіхотних мін: Вчора співробітники вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області неподалік від села Малий Вистороп на Лебединщині виявили і знешкодили дві протипіхотні Приїжджайте навчатися в Рябушки!: Кожний навчальний заклад має своє обличчя, успіхи, традиції. Поділіться і ви цим зі своїми ко­легами-освітянами і нашими читачами на сторінках Шановні медичні працівники, ветерани медичної служби.: Щиросердно вітаємо вас із про­фе­сій­ним святом – Днем медичного працівника. За висловом Гіппократа, медицина – це найшляхетніше з усіх мистецтв, «Скажіть, поки не пізно…»: Я – житель міста Глухова, але передплачую газету для сімейного читання «Будьмо разом», бо вона універсальна. Кожен читач знайде в Наш Марк: Збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ посіла ІІІ загальнокомандне місце за результатами чемпіонату ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики Маріанна Третьякова: «Наше життя складається із різних шарів, як торт «Наполеон». Чим більше їх, тим він смачніший»: Вживаючи слово «школа», ми часто не замислюємося над тим, скільки значень і смислових відтінків воно має. Зазвичай, асоціація із приміщенням, Кібербулінг чи небезпечна гра? Що потрібно знати: Інтернет-технології стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. У 3 роки малюки самостійно дивляться мультики на YouTube,

Лебедин відзначив 367-й День народження і День Незалежності України. На жителів міста та громади чекали різноманітні конкурси та розваги, майстер-класи та творчі виставки-продажу, театралізовані дійства та цікава концертна програма.

До загальноміських святкувань тра­диційно долучаються і бібліотечні заклади.

Про історичне минуле та сьогодення міста всі бажаючі могли дізнатися з літератури, представленої на книжково-ілюстративних виставках, що були оформлені в книгозбірнях Лебедина.

До Дня міста в бібліотеках громади пройшов ряд заходів краєзнавчого характеру: день краєзнавства «Вуличками рідного міста» (МБ №1),бібліографічний огляд літератури «Письменники нашого краю» (МБ №1), вулична промоакція «Містяни читають про місто» (МБ №1), краєзнавча година «Лебединщина: вчора, сьогодні, завтра» (МБ №2), бесіда «19 серпня – День визволення міста Лебедина» (МБ №3),  вікторина «Відкрий для себе рідне місто» (МБ №3), краєзнавча година «Краю мій лебединий» (Михайлівська СБФ), інформ-хвилинка «Історія нашого краю» (Маловисторопська СБФ).

У центральній міській бібліотеці відбувся історично-краєзнавчий квест «Мандри історією рідного краю»,присвячений Дню міста, мета якого сприяти поповненню історичного багажу дітей знаннями про рідний край, створення умов для розвитку пам’яті, мислення, творчого потенціалу. Захід носив розважально-пізнавальний характер.Учасниками квест-гри стали юні читачі книгозбірні, що поділилися на 2 команди: «Лебідь» та «Королева Лебедина».

Діти були в захваті від квесту: цікаві вип­робування,складні завдання, пошук ключів та головного скарбу – старовинної карти Лебедина.Було дуже весело та цікаво, а всі учасники гри отримали безліч позитивних емоцій та солодкі подарунки.

Міська бібліотека №1 створила відео-презентацію «Лебедин учора, сьогодні, завтра», переглянувши яку (на ютуб-каналі бібліотеки), можна почути легенду про Лебедин, помилуватися пам’ятками міста та скверами, познайомитися з краєзнавчою літературою з фондів міських бібліотек.

Цікаві пізнавальні масові заходи підготували працівники бібілотек і до Дня Незалежності України. Це, зокрема, засідання літературного клубу «Творча хата» в читальній залі ЦМБ, зустріч у Боровенківській СБФ з місцевою поетесою Ніною Смітією тощо.

Світлана Дворницька,

завідувачка міської бібліотеки №1.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар