Стрічка новин
Система відеоспостереження дозволять зробити Лебедин безпечнішим: Ми всі хочемо, щоб у нашому місті було комфортно та безпечно. На жаль, дорожньо-транспортні пригоди, а також випадки вандалізму та Живемо у різних вимірах: Ввімкнеш телевізор, візьмеш до рук центральне друковане видання і чуєш та читаєш – Україна розвивається, промислові підприємства працюють, створюються Сумщину залишили у червоній зоні: МОЗ оновило дані у зонах карантину. Станом на 21 квітня столиця та 12 областей залишаються “червоними”. Червоні: м. Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Підопригори запрошують на фестиваль БОРЩУ: Як ми вже повідомляли, у селі Підопригори Лебединського ра­йону, де щороку проводився «Квартал Фест», у цьому році до Дня Незалежності Дорогі освітяни – вчителі, вихователі, викладачі, ветерани педагогічної праці!: Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Учительська праця – це покликання, в якому гармонійно знайшли втілення 1 червня – міжнародний день захисту дітей: Цей день цьогоріч видався надто прохолодним, але це не завадило діткам продемонструвати свої таланти у танцях, співі на Соборній площі Зі святом великодня!: Мама Анастасія і тато Андрій Забуги пишаються своєю донечкою Діанкою – маленькою лебединочкою. Разом з дорослими дівчинка береться за будь-яку Ціни на ринку на 5 липня 2020 року: М’ясо (1кг) – 120 -150 грн. Сало (1кг) – 40 -130 грн. Лист солдату: Волонтерський загін «Оріон» КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж ім.А.С.Макаренка» під керівництвом викладача суспільних дисциплін Венгеровського Немає доплати? Чекайте!: На календарі вже кінець травня, але не всі ветерани війни отримали грошову допомогу, яку, як зазвичай, чекали до Дня Перемоги.

Лебедин відзначив 367-й День народження і День Незалежності України. На жителів міста та громади чекали різноманітні конкурси та розваги, майстер-класи та творчі виставки-продажу, театралізовані дійства та цікава концертна програма.

До загальноміських святкувань тра­диційно долучаються і бібліотечні заклади.

Про історичне минуле та сьогодення міста всі бажаючі могли дізнатися з літератури, представленої на книжково-ілюстративних виставках, що були оформлені в книгозбірнях Лебедина.

До Дня міста в бібліотеках громади пройшов ряд заходів краєзнавчого характеру: день краєзнавства «Вуличками рідного міста» (МБ №1),бібліографічний огляд літератури «Письменники нашого краю» (МБ №1), вулична промоакція «Містяни читають про місто» (МБ №1), краєзнавча година «Лебединщина: вчора, сьогодні, завтра» (МБ №2), бесіда «19 серпня – День визволення міста Лебедина» (МБ №3),  вікторина «Відкрий для себе рідне місто» (МБ №3), краєзнавча година «Краю мій лебединий» (Михайлівська СБФ), інформ-хвилинка «Історія нашого краю» (Маловисторопська СБФ).

У центральній міській бібліотеці відбувся історично-краєзнавчий квест «Мандри історією рідного краю»,присвячений Дню міста, мета якого сприяти поповненню історичного багажу дітей знаннями про рідний край, створення умов для розвитку пам’яті, мислення, творчого потенціалу. Захід носив розважально-пізнавальний характер.Учасниками квест-гри стали юні читачі книгозбірні, що поділилися на 2 команди: «Лебідь» та «Королева Лебедина».

Діти були в захваті від квесту: цікаві вип­робування,складні завдання, пошук ключів та головного скарбу – старовинної карти Лебедина.Було дуже весело та цікаво, а всі учасники гри отримали безліч позитивних емоцій та солодкі подарунки.

Міська бібліотека №1 створила відео-презентацію «Лебедин учора, сьогодні, завтра», переглянувши яку (на ютуб-каналі бібліотеки), можна почути легенду про Лебедин, помилуватися пам’ятками міста та скверами, познайомитися з краєзнавчою літературою з фондів міських бібліотек.

Цікаві пізнавальні масові заходи підготували працівники бібілотек і до Дня Незалежності України. Це, зокрема, засідання літературного клубу «Творча хата» в читальній залі ЦМБ, зустріч у Боровенківській СБФ з місцевою поетесою Ніною Смітією тощо.

Світлана Дворницька,

завідувачка міської бібліотеки №1.

Додати коментар