Стрічка новин
Щодня о 9:00 вшановуємо пам'ять загиблих хвилиною мовчання: Дмитро Живицький (Dmytro Zhyvytskyy) У Лебедині відбулася презентація Відок­рем­леного підрозділу громадської організації «Сум­ська обласна організація інвалідів, вете­ранів, ліквідаторів Чорнобиля»: В ній взяли участь представники відокремлених підрозділів Кириківської. Тростянецької, Лебе­динської, Краснопільської, Охтир­сь­кої, Великописарівської громад. І спорт, і відпочинок: Молодість – прекрасна пора. Коли будь-яка справа по плечу, а слова не розходяться із ділом. Так, юнаки із с.Межиріч не Тепер читаю «Будьмо разом»: Висловлюю велику подяку справжньому патріоту нашого міста Владиславу Бухарєву за передплату газети «Будьмо разом» мені та іншим учасникам війни м.Лебедина. 14 жовтня – день захисників і захисниць України: У колективу Другого відділу Сумського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Лебединський райвійськкомат) була нагода зібратися всім разом Перемога в МIжнародному конкурсI «ProFest»: 30 травня цього року в Києві відбувся дистанційний Міжнародний конкурс-фестиваль творчості «ProFest» за інформаційної підтримки Міністерства 102: що трапилось? з 5 по 11 липня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшли 153 заяви та повідомлення громадян, Успiхи “MAYFLOWER”: Протягом декількох місяців 2020 року команда проєкту Представництва Європейського Союзу в Україні “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні” працювала 102: що трапилось? з 18 по 24 травня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 142 заяви та повідомлення громадян, з них 17 на момент реєстрації містили Першовересневе свято у ВПУ: День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. У ДПТНЗ

У селищі міського типу Угроїди, що на Краснопільщині Сумського району, добре знають багатодітну родину Бондарєвих, в якій виховується 10 прийомних дітей.

Світлана В’ячеславівна та Олексій Костянтинович мають ще двох власних дітей, на радість бабусі й дідуся підростають двоє онуків. Яке це щастя для них – бачити усміхнені обличчя рідних і дорогих серцю людей, відчувати, як вони дорожать своєю родиною, радіти їхнім успіхам!

Світлана Чорнобублик (дівоче прізвище) у 1981 році закінчила Лебединське педагогічне училище ім.А.С.Макаренка (нині фаховий коледж), є вихователем власного будинку сімейного типу, депутатом районної ради, завідувачкою будинку культури в смт. Угроїди, де вони іноді влаштовують сімейні концерти разом з дітьми.

Взагалі, Світлана В’ячеславівна – майстриня на всі руки, дуже відповідальна в усьому, її люблять і поважають діти, шанують односельці за великий материнський подвиг.

Цього літа ми побачилися зі Світланою в Лебедині на зустрічі випускників училища з нагоди 40-річчя випуску. Так цікаво було з нею поспілкуватися, обмінятися спогадами про роки навчання, дізнатися, як живе їхня родина протягом багатьох років.

Нехай життя тебе, Світлано, тільки радує, а діти, яким ти даруєш тепло свого серця, ніколи не забувають доріжку до рідного дому.

Ольга ПАЛИВОДА, колишній викладач училища, ветеран праці.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар