Стрічка новин
Відвідали Сорочинський ярмарок: Члени любительського клубу «Надвечір’я» при Лебединському МЦКД (керівник Світлана Костиріна) виконали зап­лановану літню культурну програму. Третина хворих не мають жодних симптомів: На Сумщині третина хворих на коронавірус не мають жодних симптомів. Про це повідомляють у Сумському обласному лабораторному центрі. За даними Наш дитсадок - один iз кращих!: За вісім років роботи, після відновлення у Межирічі дитячого садочка «Берізка», з нього випустилось 76 дошкільнят. З такими і село жило: Добре пам’ятаю, як моя перша вчителька Катерина Гаврилівна, прищеплюючи  нам, першокласникам, любов до науки, майже на кожному уроці повторювала, що Відкритий чемпіонат ОДЮСШ СОО ВФСТ Колос з боксу серед юнаків 2007-2008р.н, 2009-2010р.н.: 4 січня 2021р. у м.Суми на базі Академії боксу заслуженого тренера України Віннікова В.А. відбувся Відкритий чемпіонат ОДЮСШ СОО ВФСТ 102: що трапилось? з 30 листопада по 6 грудня  2020 р.: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшла 81 заява та повідомлення громадян, з них 9 на момент реєстрації містили Дотримуємось самоізоляції, не порушуємо карантин! : За  минулий тиждень  осіб з підозрою на  коронавірусну хворобу по Лебединському  району не зареєстровано.  У двох осіб населених  пунктів району, Коли робота до душі: Сьогодні піде мова про Миколу Чижика, висококваліфікованого електрогазозварювальника з Лебедина. Родом він із с.Рябушки. Промайнуло дитинство у Лебедині, Дерева спиляли, гілки залишили: 12 июля – день святых Петра и Павла. Много лет, по сложившейся традиции, мы с мамой и сестрой ходим в Вогнеборці з Кам’яного: Як говорять у народі, на вогонь і воду можна дивитися безкінечно. А от герої цієї розповіді дивляться на це явище

У селищі міського типу Угроїди, що на Краснопільщині Сумського району, добре знають багатодітну родину Бондарєвих, в якій виховується 10 прийомних дітей.

Світлана В’ячеславівна та Олексій Костянтинович мають ще двох власних дітей, на радість бабусі й дідуся підростають двоє онуків. Яке це щастя для них – бачити усміхнені обличчя рідних і дорогих серцю людей, відчувати, як вони дорожать своєю родиною, радіти їхнім успіхам!

Світлана Чорнобублик (дівоче прізвище) у 1981 році закінчила Лебединське педагогічне училище ім.А.С.Макаренка (нині фаховий коледж), є вихователем власного будинку сімейного типу, депутатом районної ради, завідувачкою будинку культури в смт. Угроїди, де вони іноді влаштовують сімейні концерти разом з дітьми.

Взагалі, Світлана В’ячеславівна – майстриня на всі руки, дуже відповідальна в усьому, її люблять і поважають діти, шанують односельці за великий материнський подвиг.

Цього літа ми побачилися зі Світланою в Лебедині на зустрічі випускників училища з нагоди 40-річчя випуску. Так цікаво було з нею поспілкуватися, обмінятися спогадами про роки навчання, дізнатися, як живе їхня родина протягом багатьох років.

Нехай життя тебе, Світлано, тільки радує, а діти, яким ти даруєш тепло свого серця, ніколи не забувають доріжку до рідного дому.

Ольга ПАЛИВОДА, колишній викладач училища, ветеран праці.

Додати коментар