Стрічка новин
Шановні медичні сестри, фельдшери, лаборанти та ветерани!: Щиро вітаємо вас з міжнародним Днем медичної сестри, яке відзначається в прекрасний травневий день, коли земля вкривається духмяними квітами, вмивається Іспит паляницею: 102: що трапилось? з 30 листопада по 6 грудня  2020 р.: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшла 81 заява та повідомлення громадян, з них 9 на момент реєстрації містили У Лебедині ініціюють найменування «Урочище Бурлюк»: У Лебедині громадськість ініціює найменування безіменного урочища, на місці давно зниклого хутора Семиротівка – місця народження Давида Бурлюка» На Сумщині за підозрою у вчиненні розбійного нападу поліція затримала двох юнаків: Подія сталася в Лебедині. Як з‘ясували правоохоронці, зловмисники, загрожуючи пенсіонеру сокирою, спочатку вимагали грошей. Директор Лебединського ВПУ лісового господарства Анатолій ТРОЯН: «Працюємо на результат»: – Анатолію Григоровичу, що для Вас значить заклад, який Ви очолюєте? – ВПУ для мене, як рідна домівка. Докладаємо  чимало зусиль, ...А дорога сірою стрічкою в’ється: Напередодні свята – Дня автомобіліста і дорожника – ми завітали на автотранспортне підприємство, що створене в Лебедині у 2004 році, Безкоштовна паліативна служба на дому діє: У відділенні паліативно-хоспісної допомоги Лебединської центральної районної лікарні діє мобільна мультидисциплінарна бригада. Очолює виїзну паліативну бригаду лікар, ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ № 3 (м. ЛЕБЕДИН) СУМСЬКОГО РУП ІНФОРМУЄ, РАДИТЬ, ПОПЕРЕДЖАЄ: УВАГА – ШАХРАЇ! Поліція застерігає: у зв’язку з соціально-економічною ситуацією останнім часом збільшилася кількість шахрайств на території регіону. Уривки Лебединських розмов: У черзі на вакцинацію: – Я сьогодні  приїхала о 7-ій ранку і вже була десята в черзі! – Нам пощастило, а то

Зустрілися двоє знайомих, які довго не бачилися, на автостанції в Лебедині:

– Я оженився вдруге і вдруге нещасливий.

– Чому?

– Перша жінка пішла від мене.

– А друга?

– Не хоче йти.

х Х х

Зустрілися два пасічника:

– Друже, у тебе бджоли курять?

– Ти що, з дуба гепнувся. Конєшно, ні.

– Тоді в тебе, мабуть, пасіка горить.

х Х х

В одній із аптек міста літня жінка звер­та­ється до фармацевта:

– Скільки коштує хороше снодійне?

– 380 гривень, і то лише для Вас.

– Ой, не смішіть. За такі гроші я вообще ніколи не засну!

х Х х

Розмовляють два чоловіки біля пожеж­ної частини:

– Чув, що в Лебедині йде ремонт доріг?

– Звідки ти цю новину взяв? В місті яма на ямі. Ти подивись, навіть, ось на цей відрізок від пожежної частини до промислового ринку. Доведеться старі килими виносити, щоб можна було проїхати. А які податки деруть з літри бензину! Та й свої авто не встигаємо ремонтувати.

х Х х

Розмовляють продавець і покупець у магазині, де продають буді­ве­ль­ні мате­ріали:

Покупець: «У вас є фанера?»

Продавець: «Вам для будівельних робіт?»

Покупець: «Ні, над Парижем політати!»

х Х х

Зустрілися дві знайомі біля автовокзалу. Сівши в маршрутку, розговорилися. Одна з жінок, років 50, дуже стурбована:

– Оце їду в Суми в приватну клініку. Що це в нас у Лебедині за лікування?! Треба було на прийом до лікаря, бо з горлом у сина великі проблеми, але в реєстратурі сказали, що лор у відпустці і буде на роботі аж після 20 серпня. Виявляється, він у нас один. Тепер хворий має їхати за 40 км, ще й гроші лікарю плати.

– А вони в лікарні все економлять, скорочують спеціалістів. Чому закрили денний стаціонар?! Скільки хворих проходили там лікування – і дуже вдячні були. Кому прийшла в голову така ідея, не розумію?

х Х х

Два юнаки в парку обговорюють результати Олімпіади-2020 у Токіо:

– Наші 19 нагород забрали, – говорить один. – Мало, що й не кажи. Золота медаль – тільки одна.

– А ти чув, як нашу легкоатлетку, бронзову медалістку, почали цькувати в Україні за те, що сфотографувалася в Токіо з російською спорт­сменкою?

– Та чув. Це взагалі дурня! Для чого в спорт вмішувати політику? Хай би хтось із цих розумників вийшов сам на спортивну арену такого рівня, виборов перемогу. Тоді б і подивилися на його емоції.

Розмови підслухав і записав

Никанор Лагідний.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар