Стрічка новин
Він служив слову: У ці квітневі дні минає п’ять років, як відійшов у Вічність наш старший колега Володимир Дудченко. Ми вчилися у нього Прийшов іюнь – на рибу НЕ плюнь: Мабуть, багато хто чув прислів’я «прийшов іюнь – на рибу плюнь!». У цьому переконані ті, хто не займається риболовлею. Із Днем Перемоги!: Ветерана Великої Вітчизняної війни Олександра КУТКОВОГО добре знають у нашому  місті. Зараз йому вже 97 років. Олександр Васильович був частим Служба «101» інформує: Скажемо пожежам – Ні!: Настав період холодів, тож усе частіше доводиться нагрівати своє помешкання. Однак потрібно робити це безпечно і зважати на застереження. Як це було: Хокей. ХК «Лебедин» - «Бобри» м.Суми 2012 рік: Спіймали браконьєрів: З початку травня порушники на Сумщині завдали збитків на суму майже 46 тис. грн. У період з 1 по 20 На Сумщині більше 300 роботодавців отримують виплати з часткового безробіття під час карантину: Про це повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. «На сьогодні в Сумській області більше тисячі роботодавців Син попрохав: «Поїхали до «Лебедя»: Меморіал слави «Лебедина пісня» в Лебедині є воістину святим місцем. Він споруджений на честь лебединців і жителів Лебединщини, які полягли У Лебедині рівень захворюваності на 1,7% вищий, ніж в середньому в області: На сьогодні найвищі показники захворюваності на коронавірус фіксуються в трьох містах Сумщини. Про це в програмі "Українського радіо Суми" розповіла Третина хворих не мають жодних симптомів: На Сумщині третина хворих на коронавірус не мають жодних симптомів. Про це повідомляють у Сумському обласному лабораторному центрі. За даними

Цю симпатичну, привітну жінку за будь-якої погоди у визначені дні очікують мешканці сіл Червлене, Пристайлове, Кам’яне, Токарі, Боровенька, адже вона привозить їм газети, різну поштову кореспонденцію,

пенсії, оформляє передплату на періодичні видання, приймає комунальні платежі. Ще й місцевими новинами поділиться. І все це з добрим словом, привітною усмішкою, за що люди їй завжди щиро дякують.

Любов КОЗИР, яка нині є начальником пересувного відділення №17 «Укрпошти», працює в Лебединському відділенні зв’язку, яке за багато років мало різні назви, більше 30 років. 6 серпня вона відзначатиме ювілейний день народження. В колективі її шанують, поважають за відповідальність у роботі, добру, спокійну вдачу, готовність завжди прийти на допомогу.

«Мені подобається спілкуватися з людьми, ділитися з ними добром свого серця, – сказала під час нашої з нею розмови Любов Олександрівна. – Тому ніколи не пожалкувала, що обрала саме цю професію».

Фото Вікторії БЕРЕСТ.

Додати коментар