Стрічка новин
Один день у Чорнобилі: Ви не задавали собі запитання, чому діти, підлітки так люблять дивитися фільми про Чорнобиль? Це для них, напевне, таке щось зустріч членів колективу представництва громадської організації «Фенікс» з т.в.о. керівника терцентру Ніною Кіяшко: У центральній бібліотеці міста відбулася зустріч членів колективу представництва громадської організації «Фенікс» з т.в.о.  керівника терцентру Ніною Кіяшко, Золотом позначенi роки: Наші ювіляри Анастасія Василівна та Володимир Сергійович Вельбой – надзвичайно чудові люди! Все, чого торкаються їхні золоті руки, викликає захоплення Збережемо врожай від втрат!: У хліборобів району настає відповідальна пора – збирання врожаю. Серед безлічі проблем найголовніше завдання  – збереження зібраного врожаю. Правила поведінки на воді: Найбільш чудовий відпочинок улітку - відпочинок на воді. Окрім того вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму. Плавання зміцнює організм, Ціни на ринку на 1 вересня 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-160 грн. Сало (1кг) – 40-120 грн. У Лебедині рівень захворюваності на 1,7% вищий, ніж в середньому в області: На сьогодні найвищі показники захворюваності на коронавірус фіксуються в трьох містах Сумщини. Про це в програмі "Українського радіо Суми" розповіла Перемога на болгарській сцені: Перша половина липня подарувала вихованцям народного хореографічного колективу «Веселка» неймовірно захоплюючу та  незабутню подорож до сонячної Болгарії Обережно шахраї!: Лебединський відділ Роменської місцевої прокуратури вже неодноразово повідомляв про боротьбу поліції та прокуратури із шахраями, які вчиняють злочини Операція пройшла успішно: Як ми повідомляли раніше, наш земляк, родом із Пристайлового, колишній позаштатний автор районної газети «Будівник комунізму» (зараз «Життя Лебединщини»),

Лебединським дітям надзвичайно пощастило. Адже вони отримують ази футболу у відомого футболіста, знаменитого воротаря, професійного тренера Сергія Страшненка.

Ми відвідали тренування і поспілкувалися з викладачем Сергієм Сергійовичем та його помічницею Маргаритою, яка допомагає йому.

– Як виникла ідея створити приватну футбольну школу?

– Я думаю, у багатьох спортсменів виникають думки про відкриття власної школи. В моїй голові все це теж відкладалось, відкладалось, а потім трапився випадок, після якого я твердо вирішив, що буду зай­матися спортом тільки на благо дитячого футболу, відкрию футбольну школу Сергія Страшненка.

– Це була Ваша особиста ініціатива?

– Так, звичайно, моя особиста.

– Як Ви прийшли у футбол?

– Напевно, так склалося  життя. Мій батько – відомий футболіст Сергій Васильович Страшненко. Він з 17 років почав професійно займатися футболом. Був у збірній СРСР. Грав у складі таких відомих команд, як «Карпати» (Львів), «Пахтакор» (Ташкент), «Закарпаття» (Ужгород). В Сумах розпочав  футбольну кар’єру, в Сумах її й завершив. Це Людина з великої літери, завдяки йому я теж прийшов у футбол.

– Якими є Ваші юні вихованці?

– Вони займаються футболом, з великим бажанням. Це можна побачити під час тренувань. Зараз займаються три групи, віком від 4,5  до 12 років. Заняття проходять на стадіоні ШМАСу три рази на тиждень.

– Що потрібно, аби вступити до Вашої школи?

– В першу чергу, бажання дитини та любов до цього виду спорту.

– Що потрібно зробити, щоб стати відомим футболістом?

– Надзвичайно багато працювати. Тому що тільки так можна досягти вершин в ігровому виді спорту.

–  А Ви в яких командах гра­ли?

– Розпочинав я свою кар’єру після закінчення школи в 1996 році. Мій перший професійний досвід був у клубі «Закарпаття» (Ужгород), 1-ша ліга. Я відіграв перше коло, і мене запросили до клубу «Металург» (Запоріжжя) у вищу лігу. Потім були клуби «Фрунзенець-Ліга99» (Су­ми), «Жемчужина» (Сочі), «Спартак» (Суми), «Сталь» (Дніпродзержинськ), «ФК Суми» (Су­ми). Це все незабутні спогади, враження.

– Бажаємо Вам і ось цим хлопчакам, які вже зараз бачать себе зірками у футболі, високих спортивних досягнень.

Бесіду вела Вікторія БЕРЕСТ.

 

Додати коментар